Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (138. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hiç benzemiyor ona. Bu daha çok serbest bi oyundu yani herşey senin kontrolündeydi bütün orduyu istediğin gibi yonetebiliyodun
  • Berk66 B kullanıcısına yanıt
    Battlefield olabilir mi? Onun da çölde geçen sahneleri var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    Tamam ben buldum kardeşim oyun Total war rome muş sağol :)
  • Berk66 B kullanıcısına yanıt
    kardeşim emin misin çünkü ben halen prince of persia olabileceğini düşünüyorum.
    Prince of Persia olamaz hocam. Ordu kontrolü yoktu o oyunda, tek kişiyi kontrol ediyorsun hep.

• Çok önceleri oynadığım bi oyun vardı oyuncunun elinde değişik bir alet vardı karşı tarafa fırlatılabiliyor ama geri geliyordu. Oyunu bilen arkadaşlar muhtemelen anlamıştır demek istediğimi.

• Öncelikle iyi günler bir oyun vardı kadın karakteri kontrol ediyorduk mavi giysisi vardı ve kılıç kalkan veya normal silah kullanabiliyorduk. Biraz ilerledikten sonra giysisi yırtılıyordu sonradan aynı giysinin kırmızı olanından giyiyordu oyun rpg olmalı bulursanız çok sevinirim.
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    Rainbow island olabilir. Olmayadabilir.

• Gençler yardım etmek istiyorum fakat çok az detay veriyorsunuz. Oyunları bulmak için:

1. Dönem, yani hangi yıllarda oynadığınız oyunun hangi yılda yapılmış olduğu.

2. Olunun platformu, pc mi oyun konsolu mu konsolsa hangi konsol.

3. Grafikleri, 2d (2 boyutlu)mu 3d (3 boyutlu) mu, 2 boyutluysa çizim gibimi yoksa piksel piksel mi, üç boyutluysa güzelmi yoksa köşeli kenarlı poligonları sayılır haldemi.

4. Düşmanların tipler, oyunun gectiği çevre, kullanılan silahlar.

5. Oyunun türü ve varsa benzediği oyunlar.

Ne kadar çok detay verirseniz bahsettiğiniz oyunun bulunma ihtimalini o kadar arttırırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk66

Tamam ben buldum kardeşim oyun Total war rome muş sağol :)

Hocam buldum aradığın oyun spec ops olabilir. Çölde geçiyor, Harika bir oyun biraz tek düze ama sonu falan sürprizli bir oyun.

• Mustafa277 M kullanıcısına yanıt
    Maalesef değil. Teşekkür ederim.
  • Ben de bir tane sorayım, 2002-2003 civarında oynardım, hatırladığım kadarıyla sadece 1 adamı yukarıdan kontrol ediyoruz. third person değil ama uzaktan, strateji kadar da uzak değil. adamın elinde silah falan var ufak savaş gibiydi. İlk sahne benzin istasyonunda geçiyordu, yerde bi anahtar mı sopa mı ne buluyoduk. Sonra dışardaki binaları gezip loot yapabiliyoduk galiba. Oyunda konuşmalar da vardı aşağıda hep yazılar yazıyodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurborden

Ben de bir tane sorayım, 2002-2003 civarında oynardım, hatırladığım kadarıyla sadece 1 adamı yukarıdan kontrol ediyoruz. third person değil ama uzaktan, strateji kadar da uzak değil. adamın elinde silah falan var ufak savaş gibiydi. İlk sahne benzin istasyonunda geçiyordu, yerde bi anahtar mı sopa mı ne buluyoduk. Sonra dışardaki binaları gezip loot yapabiliyoduk galiba. Oyunda konuşmalar da vardı aşağıda hep yazılar yazıyodu.

Medal of honor olabilir mi?

Yok hocam o fps ya savaş oyununu demiyorum. Benimkinde uzaktan sanki strateji gibi ama, third person kadar yakın değil.
  • nurborden kullanıcısına yanıt
    Aradığın oyunun türü büyük ihtimalle twinstick shooter. Gerçi rpg'de olabilir. twinstick shooter yaz, googlede görsellere bak, belki denk gelirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa277 -- 30 Mayıs 2017; 19:39:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurborden

Yok hocam o fps ya savaş oyununu demiyorum. Benimkinde uzaktan sanki strateji gibi ama, third person kadar yakın değil.

O zaman "Commandos" oyunu olabilir.

• nurborden kullanıcısına yanıt
    Oynanış nasıl savaş nasıl oluyor.

• pcde 2009-2010 yılları arasında oynuyordum sanırım oyun daha erken çıkmış olabilir emin değilim.

biz bir karakteri yönetiyorduk o karakterde oyun içinde canavar mı yoksa asker mi tam anımsayamadığım birilerini yönetiyordu.
    yani atıyorum 5 kişilik bir ekip oluşuyordu ekibin başı bizdik ve köyleri girip dağıtıyorduk insanlara zarar veriyorduk birde oyun karlı bir havada geçiyordu. umarım hatırlayan olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cangencan -- 25 Mayıs 2017; 23:58:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangencan

pcde 2009-2010 yılları arasında oynuyordum sanırım oyun daha erken çıkmış olabilir emin değilim.

biz bir karakteri yönetiyorduk o karakterde oyun içinde canavar mı yoksa asker mi tam anımsayamadığım birilerini yönetiyordu.
    yani atıyorum 5 kişilik bir ekip oluşuyordu ekibin başı bizdik ve köyleri girip dağıtıyorduk insanlara zarar veriyorduk birde oyun karlı bir havada geçiyordu. umarım hatırlayan olur

Overlord 2
  • Ayva kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.