Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hospital taycoon 1997, belki daha yenilerden biridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa277 -- 25 Nisan 2017; 15:50:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa277 M kullanıcısına yanıt
    Benim ismini hatırlayamadığım çocukken oynadığım oyunları bilen bulan varmıdır? 97-2000 arası yapılmış pc oyunları. Aradım taradım bulamadım. Hemen hepsini oyun dergilerinden gelen demolar olarak oynamış olmalıyım.

Gerçi oyunlar çok eski, pek bilindik şeylerde değiller her halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa277 -- 26 Nisan 2017; 11:8:16 >
  • 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    Theme Hospital olabilir ?
  • evet theme hospitaldı.

bir oyun daha var; piksel piksel üç boyutlu yeri kazarak veya ağaçları elinle kırarak başlıyorsun, sonra balta kazma gibi aletler yapıp mağaralardan demir çıkarıyorsun, ev yapıyorsun ve gece zombiler geliyor onlardan korunman gerekiyor. küp şeklinde açık dünya bir oyun.
  • 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    Minecraft.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa277 -- 26 Nisan 2017; 11:8:44 >
  • 1-İnşaatçı adam vardı ve iki kişilik oynanabiliyordu ve bunlar mavi ve yeşil renkte boyalar yapıyordu ve bunun üzerine bunlara saldıran boss gibi şeyler vardı.
    2-Sanırsam bir fare var ve bu fare bir kediye karşı savaşıyor ve son bölümü böyle kedi şeklinde bir robot ile geliyor(sanırsam)sonra bitiyor diye hatırlıyorum.(ama şavaştığı kişi kedimiydi tam hatırlamıyorum9

yardım ederseniz sevinirim
  • Biraz detay verirsen belki yardımcı olabilirim. Fareli oyun belki ''itchy and scrachy snes game'' diye aratınca çıkan oyundur.

Buna benzeyen bir oyun hatta çok benziyor ama son taraflarında o hayvanın yaşlanmış halleri falan var öyle tartışıyorlar falan.
  • Snes yerine arcade ve megadrive diye yazarak arat. Belki aynı oyunun farklı versiyonudur.

yoktu dediğim oyun
  • Arkadaşlar yaklaşık olarak 2000 li yıllarda pc ye bir oyun kurmuştum onu bulamıyorum , oyun şöyle barda geçiyor bir bar kapısından içeri girilerek başlıyor oyun karşınızda içki şişeleri ve bir takım bar objeleri var oyun ilerlemeli değil tek ekran kapılardan çıkan kişileri vuruyorsunuz silahınızla. Hatta silahla ateş ettiğinizde bazı kapılar açılıyordu. O kapıların birinden çıkan adamlardan bi tanesi sanırım şu sesi çıkarıyordu . amilay şey amilay şey. ??? Yardım hatırladığım bu kadar.
  • Bir oyun vardı pek bişey hatırlamıyorum ama 6-7 sene önce oynamıstım oyun sanki çöllerde geçiyordu tanklar helikopterler falan vardı eski harabe yıkık dökük evler fps oyunuydu bi savaşın içindeydik bi bölümde ise o yıkı evlerin birinin üstüne cıkıp adam vurmaya çalışıyorduk o bölümü gecememiştim. şimdi o oyunu bulup oynayıp bitirmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim...
  • mkara042 M kullanıcısına yanıt
    spec ops : the line
    olabilir bir ihtimal.
  • mkara042 M kullanıcısına yanıt
    Delta force olabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qosar kullanıcısına yanıt
    Hangi oyun olduğunu bilmeme imkan yok, ama gerçekten oyunu bulmak istiyorsan sana şöyle söyleyeyim, bahsettiğin oyun rail shooter türünde. Zannediyorum kovboylu bir ortamda geçiyor, railshooter, railshooter western, railshooter cowboy diye google da görselleri arat, resimler arasında kendi oynadığın oyunu bulmaya çalış.
  • Selam millet,

Benim adı aklıma gelmeyen oyun şu şekilde, bir sürü küpler var ve her küpün bir özelliği var küplerimizin üstünde de kendi oynattığımız karakterlerimiz var. Küpler sürekli aşağı kayıyor ve hep yukarı zıplayarak aynı zamanda küplerin özelliklerini kullanarak rakibimizi yenmeye çalışıyoruz. Oyun çift kişilikte oynanabiliyordu. Basit arcade tarzda bir şeydi. Zor ama belki bileniniz vardır. Cevaplarınızı bekliyorum.

Saygılar.

• Atari (Daha doğrusu NES)'de oynadığım bi oyun vardı. Küçük bi karakterimiz vardı ve yukarıya doğru sarmaşık bırakma özelliği vardı. Daha sonra bu sarmaşığa tırmanabiliyorduk.
    Oyundaki düşmanlarımız meyve sebzeydi genelde. Bize doğru saldıran patlıcanlar, sarımsaklar falan vardı.
    Çok kaliteli bi nes oyunu olduğu için çoğu atarici bilmez. Tek oyunlu bi kasetti. Baba bi oyundu.
    Bu oyunun adını bilen dilesin benden ne dilerse
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Yok bu değildi. Renkli, rengarenk bir oyundu. Sanırım bu oyunu hiç bulamayacağım.

• Arkadaşlar ben yaklaşık bi 10 sene önce oynamıştım bu oyunu . Oyun eski mısır gibi bi yerde geçiyodu galiba. ordular vardı bide başlarında komutanlar vardı . Çölde ilerleyerek kamp felan kuruyordun gailba . Oyunda hem 3d hemde 2d seçenekler vardır adını bi türlü hatırlayamadım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk66

Arkadaşlar ben yaklaşık bi 10 sene önce oynamıştım bu oyunu . Oyun eski mısır gibi bi yerde geçiyodu galiba. ordular vardı bide başlarında komutanlar vardı . Çölde ilerleyerek kamp felan kuruyordun gailba . Oyunda hem 3d hemde 2d seçenekler vardır adını bi türlü hatırlayamadım .

prince of persia olabilir mi? o da çölde geçiyordu
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.