Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (129. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: superior1
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shake06

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar.. tüm sayfaları okuyamadım ama genel olarak baktım sanırım aradığım oyun yok..

aradığım oyun 2 boyutlu, savaştığımız alanın tamamını görebiliyorduk, yönettiğimiz bir askerimiz var ve jetpack var sırtında.. sanırım yön tuşlarıyla oynuyorduk.. jetpack ile aşağı yukarı hareket yapıp mouse ile düşmanları vurmaya çalışıyorduk.. (inanın tarif etmekte zorlanıyorum) bilgisayara karşı oynuyorduk multiplayer bi oyun değildi.. jetpack in dolma süresi vardı, bar ne kadar çok dolduysa o kadar çok uçabiliyorduk.. bu 2000 lerin başlarında oynadığım bi oyundu yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

Soldat olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4CUTLER

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

(SİLAHLI bir oyun PC 3boyutlu)
    Uzun süre önce oynadığım bir oyundu.(yılı hatırlamıyorum)

Dergilerin ekte verdiği bir cd de demosu vardı.

Hemen anlatayım

Bir jetle 2 kişi olarak açık bir araziye iniyorduk aynı zamanda jet komuta ediyordu yanlış hatırlamıyorsam

Oyunda çok enteresan ve kapsamlı bir silahımız vardı. Döner toplu şarjörü olan bir pistolun tüfek versiyonu gibi roketatar, pompalı, kanas, taramalı vb. gibi birden fazla özellik tek bir tüfekte toplanıyordu. silah uzay filminden çıkmış gibi değildi de iyi modifiye edilmiş normal bir silah gibiydi.
    Silahın yapısı dediğim gibi toplu magnumun tüfek versiyonu gibi silah değiştirince şarjör dönüyordu ve silahın şekli değişiyordu tüfek bir anda roketatar bir anda kanas oluyordu şarjörlerin yapısı külçe altına benziyordu
    Oyunda Yaratık yoktu askerler vardı oynadığımız adamlar Counter-Strike taki S.A.S ' a benziyordu
    Yanlış hatırlamıyorsam f5 e basınca öteki adama geçiyorduk FPS idi ama TPS özelliği de vardı.

Arazide bir kaç tane kule vardı gözcü kulesi. En sonuna doğruda yayın istasyonu gibi bir şey vardı

Çok uzun zamandır arıyorum bakmadığım yer kalmadı. Şimdiden Teşekkür ederim, iyi forumlar...

arkadaşlar 3 ay geçmiş hala arıyorum bi fikri olan yokmu acaba...

Büyük ihtimalle aradığınız oyun Codename Outbreak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 6 Kasım 2016; 1:46:4 >

• 5-6 Sene Önce Oynamıştım Herhalde Tam Olarak Bilmiyorum FPS Bir Oyundu Oyuna Başladığımızda Tahtadan Bir Kulübeye Girip Bağlı Bir Adamı Sigarayla Yakıyorduk Bağırıyordu Sonra Kulübeden Çıkıp Savaşıyorduk Oyun Zordu Grafikleri Yanlış Hatırlamıyorsam İyiydi Hatırladıklarım Bu Kadar Bulabilirseniz Sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5150 III

quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Hemen anlatayım

Bir jetle 2 kişi olarak açık bir araziye iniyorduk aynı zamanda jet komuta ediyordu yanlış hatırlamıyorsam

Oyunda çok enteresan ve kapsamlı bir silahımız vardı. Döner toplu şarjörü olan bir pistolun tüfek versiyonu gibi roketatar, pompalı, kanas, taramalı vb. gibi birden fazla özellik tek bir tüfekte toplanıyordu. silah uzay filminden çıkmış gibi değildi de iyi modifiye edilmiş normal bir silah gibiydi.
    Silahın yapısı dediğim gibi toplu magnumun tüfek versiyonu gibi silah değiştirince şarjör dönüyordu ve silahın şekli değişiyordu tüfek bir anda roketatar bir anda kanas oluyordu şarjörlerin yapısı külçe altına benziyordu
    Oyunda Yaratık yoktu askerler vardı oynadığımız adamlar Counter-Strike taki S.A.S ' a benziyordu
    Yanlış hatırlamıyorsam f5 e basınca öteki adama geçiyorduk FPS idi ama TPS özelliği de vardı.

Arazide bir kaç tane kule vardı gözcü kulesi. En sonuna doğruda yayın istasyonu gibi bir şey vardı

Çok uzun zamandır arıyorum bakmadığım yer kalmadı. Şimdiden Teşekkür ederim, iyi forumlar...

Dostum büyük adamsın allah razı olsun yıllar önce kaybettiğim oyuncağımı bulmuş gibiyim çok teşekkürler yardımın için :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 5150 III

quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Hemen anlatayım

Dostum büyük adamsın allah razı olsun yıllar önce kaybettiğim oyuncağımı bulmuş gibiyim çok teşekkürler yardımın için :D

Önemli değil. Benimde zamanında o dergilerin demo cd'leri ile uzun süre vakit geçirmişliğim var

• quote:

Orijinalden alıntı: barankaplan05

5-6 Sene Önce Oynamıştım Herhalde Tam Olarak Bilmiyorum FPS Bir Oyundu Oyuna Başladığımızda Tahtadan Bir Kulübeye Girip Bağlı Bir Adamı Sigarayla Yakıyorduk Bağırıyordu Sonra Kulübeden Çıkıp Savaşıyorduk Oyun Zordu Grafikleri Yanlış Hatırlamıyorsam İyiydi Hatırladıklarım Bu Kadar Bulabilirseniz Sevinirim.

Call of Duty: World at War
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Allah Razı Olsun Aradığım Oyun Buydu
  • Allah razı olsun evet hemen indiriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmetoliimmi M kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğin oyun wipeout olabilir mi? ps 1 döneminde oynuyorduk.
  • merhaba arkadaşlar.
    aradaığım oyunu 2006-2007 civarı oynamıştım moba gibi yukardan tıklayarak karakterimizi yönlendiriyorduk. ve bu karakter bir tane mount gibi birşeyin üstündeydi ama mountundan inemiyordu tabi. mount'u dota2'deki distruptor karakterinin mount'una benziyor. ve bu karakterimiz aslında içinde bir sürü minionlar taşıyordu ve bununla dungeoun gibi yerlere giriyorduk. buralarda bu içindeki minionlarla satranç tarzı savaşıyorduk. bir biz hamle yapıyorduk bir karşı taraf. galiba ana karakterinde skilleri vardı yanlış hatırlamıyorsam. yerlerde kareler var. menzilli karakterler var, melee karakterler var. ve bir base gibi bir yer var burada da minion basabiliyorduk. ve bir haritanın üzerinde (dota2 ve LOL haritalarına benziyor) bu şekilde dungeonları bitirmeye çalışıyorduk sanırım. oyunu ben HON IV diye hatırlıyordum ancak değil galiba. ama isminde IV ya da V diye roma rakamı olması lazım.

şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar oyunu buldum sonunda. Might&Magic Heroes serisiymiş. benim de oynadığım Might&Magic Heroes V imiş. tekrar 5 ten başlayıp en son sürümüne kadar geleceğim inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mangalyurekli -- 30 Kasım 2016; 20:9:0 >

• 99 2000 li yıllarda oynadığım korku temalı bir oyun vardı isminde "mansion" geçtiğini anımsıyorum. Oyunda mumya gibi yaratıklar vardı ışık için mumları kullanıyorduk mumyalara dinamit atarak öldürebiliyorduk duvarda gemi resmi olan bir tablonun içine girebiliyorduk tablodaki gemide geziyorduk.4 yıldır arıyorum bilen varsa çok makbule geçicek kafamı başka oyunlara veremiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thunder16

99 2000 li yıllarda oynadığım korku temalı bir oyun vardı isminde "mansion" geçtiğini anımsıyorum. Oyunda mumya gibi yaratıklar vardı ışık için mumları kullanıyorduk mumyalara dinamit atarak öldürebiliyorduk duvarda gemi resmi olan bir tablonun içine girebiliyorduk tablodaki gemide geziyorduk.4 yıldır arıyorum bilen varsa çok makbule geçicek kafamı başka oyunlara veremiyorum :D

The Haunted Mansion
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Hocam bu isimle bende çok arama yaptım ama hiçbir yerde aradığım oyuna ait görsel bulamadım. Sizin bulduğunuz varsa ordan devam edebiliriz aramaya. Teşekkürler bu arada.
  • Kale fetih ediyorsun hurra diye saldiriyorlar kalelerde zaman la adam birikiyor ve onlarla rakip kalelere saldiriyorsunuz bi yardim ici olursa nin oyunun adini bulamadım

• Kale fetih ediyorsun hurra diye saldiriyorlar kalelerde zaman la adam birikiyor ve onlarla rakip kalelere saldiriyorsunuz bi yardim ici olursa nin oyunun adini bulamadım yardim lütfen

• Bir oyun vardı 2009 ya da öncesinde çıkmış olan. oyunun başında uçağımız bozuluyordu düşman askerleriyle dolu bir şehre düşüyorduk oradan ilerliyorduk bu oyunu hatırlayan var mı? Genellikle tüfek ve bıçak kullanıyorduk.
  • çooook eski.
    Sanırım vikingler gibi adamlarımız vardı, amerikan futbolu oynuyorduk. Kafalar falan uçuyordu.. Çok zevk aldığımız hatırlıyorum bu şekilde bir konsept daha sonra gelmedi sanırım (spor+dövüş)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mangalyurekli

merhaba arkadaşlar.
    aradaığım oyunu 2006-2007 civarı oynamıştım moba gibi yukardan tıklayarak karakterimizi yönlendiriyorduk. ve bu karakter bir tane mount gibi birşeyin üstündeydi ama mountundan inemiyordu tabi. mount'u dota2'deki distruptor karakterinin mount'una benziyor. ve bu karakterimiz aslında içinde bir sürü minionlar taşıyordu ve bununla dungeoun gibi yerlere giriyorduk. buralarda bu içindeki minionlarla satranç tarzı savaşıyorduk. bir biz hamle yapıyorduk bir karşı taraf. galiba ana karakterinde skilleri vardı yanlış hatırlamıyorsam. yerlerde kareler var. menzilli karakterler var, melee karakterler var. ve bir base gibi bir yer var burada da minion basabiliyorduk. ve bir haritanın üzerinde (dota2 ve LOL haritalarına benziyor) bu şekilde dungeonları bitirmeye çalışıyorduk sanırım. oyunu ben HON IV diye hatırlıyordum ancak değil galiba. ama isminde IV ya da V diye roma rakamı olması lazım.

şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar oyunu buldum sonunda. Might&Magic Heroes serisiymiş. benim de oynadığım Might&Magic Heroes V imiş. tekrar 5 ten başlayıp en son sürümüne kadar geleceğim inş.

bahsettiğin oyunun en güzel serisi 3 ve ekleridir.
    daha basittir ama emin ol daha eğlenceli ve basit tasarımlıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamer Adam

çooook eski.
    Sanırım vikingler gibi adamlarımız vardı, amerikan futbolu oynuyorduk. Kafalar falan uçuyordu.. Çok zevk aldığımız hatırlıyorum bu şekilde bir konsept daha sonra gelmedi sanırım (spor+dövüş)

Crazy Football AMIGA 500
  • quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

quote:

Orijinalden alıntı: Gamer Adam

çooook eski.

Crazy Football AMIGA 500

Aslında böyle konsept geldi, Super Mario Strikers serisi de çok zevkli eğlenceli bir oyundur.
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.