Şimdi Ara

✎ 300 TL Üzeri Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
3
Favori
14.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mair

Mesela um2 veya um3x iyi gider. Telefon da rahat sürer.

Türkiyede nerden bulabilirim acaba?
  • Westone'un Türkiye temsilcisi
    http://pixiessound.com/Default.asp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Westone'un Türkiye temsilcisi
    http://pixiessound.com/Default.asp

Fiyatlari yazmiyor burda.Almak istersem nasil siparis vericem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E araştırın google'da, akakcede bakın satan var mı. Yoksa da forumdaki ilgili kısma bakın 2. el satan vardır mutlaka. Bunlar olmasa da Shure markasından da birşeyler alabilirsiniz. Fiyatlarına değerler.
  • Sıfır fiyatı 1000 TL'ye kadar bas ağırlıklı kulaklık önerileriniz nelerdir tizleri tane tane ve ayrıntılı, sesi canlı veren, olabilirse sahnesi geniş bir kulaklık arıyorum. En ön planda ie8-80 sonrasında ise sony mdr ex1000 almayı düşünüyorum. Kulaklık Türkiye de çok kullanılan bir kulaklık olursa iyi olur çünkü 2. el almayı düşünüyorum.
  • cyraz C kullanıcısına yanıt
    Türkiyede çok kullanılacak, 1000e yakın olacak ve bas ağırlıklı olacak. Aklıma Beats modelleri geldi. Ama ağzıma gelmedi. Siz buralardan resmi satıcısından Compel Ultrasone Hfi580 veya yurtdışından Vmoda m-100 alın derim. Veyahutta bir Aiaiaiai TMA-1. Veya Denon d2000.
  • tamam hocam söylediğiniz kulaklıkları araştıracam teşekkür ettim. Ayrıca özel mesaj gönderecem cevaplarsanız sevinirim.
  • cyraz C kullanıcısına yanıt
    Özelden cevaplamıyorum, teşekkürler.
  • Silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christian Lorenz -- 14 Eylül 2013; 20:59:29 >
  • Buyrun sizi ilgili konuya alalım.

Okumayı öğrenelim :)
  • İyigünler suan Beast Solo Hd kafa üstü kulaklık kullanıyorum.Kulaklıktan memnunum fakat kafa üstü oldugu için dışarıda kullanmayı pek sevmiyorum.Solo hd'yi satıp yerine onu aratmıcak bir kulak içi almayı düşünüyorum.Max 400-500 tl arası birşey olursa sevinirim.Çogunlukla yabancı pop dinlerim.Bass özellikli bir kulaklık ariyorum.Benim için en ama en önemliside yalitimi olucak.Dışardan ses almamasını ve dışarı ses vermemesini istiyorum.İphone 5 kullanıcısıyım.
  • -Bütçem 500TL
    -%50Ambient+new age, %50 klasik rock
    -bass odaklı, renkli olsun; natürel, düz, çıplak olmasın.
    -fiio x3 ve fiio e10 destekli masaüstü bilgisayar.

şu ikisi ilgimi çekti. hfi 580 hem ucuz hem de zevkime daha uygun galiba. ne dersiniz?

ultrasone hfi 580
    http://www.compel.com.tr/P/18-50-3628

audio technica ATH-ESW9
    http://www.cdjapan.co.jp/detailview.html?KEY=NEOACS-9176

• Merhaba,

butcem: 150 dolar civari

Dinledigim muzikler: trance, uplift , electronic
    Aslinda full iphone 4 ile hardwell podcast dinleyecegim.

Arkadasim su an amerikada gelirken getirebilir. 2 model onerebilirmisnz?

Tesekkurler.

• Lg g5 kullanıcısıyım. Elktronik dubstep tarzı genellikle dinliyorum. Bass önemli benim için. 500 tl sınır. Lg g5 için olabilicek en iyi seçeneği öğrenmek istiyorum. Şuan için sennheiser momentum in ear düşünüyorum. Burada yaşayan kaldıysa ve yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler şimdiden

• Merhaba daha once pioneer se-cl751r basshead kullandim bes para etmez bir kulaklik bana gore basslar evet cok cok iyi ama bana yapay geldi sevmedim baas kalitesini ve tizler yetersiz detay yok bu kulaklikta.
    Istedigim dunyanin en iyi bassini veren muzigin en ince detayini en ince enstrumani veren bir kulakici kulaklik ses izolasyonu onemli degil 400 tl butcem var sabah aksam bassli club muzik, trap, progressive house bassboosted muzikler dinliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir.uluag -- 10 Eylül 2016; 22:27:15 >
  • Üstadlar merhaba. Elimde zx2 var. Kafa üstü kullanmak bazen yorucu oluyor. 250 $ / € bandında yurt dışından kulaklık bakıyorum. Shure se425 var aklımda. Sizlerin farklı bir tavsiyesi var mıdır? Doğal sesleri veren bassları dağılmayan kafa ağrıtmayan flat tarza bir kulaklık istiyorum.
  • travers kullanıcısına yanıt
    shure ismini kullanan gördüğüm ilk insansınız sizlere bir şey sorsam bende shure se215 almak istiyorum ama 5 senelik bi kulaklığa 100 euro para vermek sizce ne kadar mantıklı olur bilginiz var mı yada önerebileceğiniz 110 euro ve altında kulaklık var mı çok fazla müzikten anlamam ama kaliteli bi kulakiçi kulaklık istiyorum her türlü müzik türinde keyif alacağım :) şuan kadar en çok para verip aldığım hammerhead pro v2 oldu onuda belirteyim
  • bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt
    Razer falan kullandıysanız daha önce se215 sizi müzikal anlamda çok memnun eder. Zira razerlerin kulaklıkları müzik odaklı kullanılacaksa pek bi işe yaramaz. Se215 kendini kanıtlamış mid ağırlıklı bir kulaklıktır
  • travers kullanıcısına yanıt
    shure alacaktım ama bass larda kötü olduğunu duydum
    momentum in ear aldım 250 liraya 0 shure ile fiyat farkıda oldu sizce iyi mi yaptık kötü mü yaptık :)
  • bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt
    Bass basarimi sony xb kulakliklarda daha iyi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.