Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
8
Favori
40.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha önce hic kulaklik kullanmadim ama bir elektronik markette test ettikten sonra almaya karar verdim. Kullanim amacim %30-40 oyun, %30 film, %30-40 müzik diyebiliriz. Müzik olarak klasik müzikten tutun, heavy metal türüne kadar herseyi dinlerim. Yani baslarda önemli ama tiz sesleri de iyi vermeli. Kulakligi %75 PC ye bagli, %25 telefona bagli olarak kullanacagim.

Bütcem max 250TL yada yurtdisindan örnek verecekseniz 80 Euro diyebiliriz. Bu fiyata inanilmaz bir performans beklemiyorum tabi ama en azinda güzel görünen standard üstü bir kulaklik istiyorumBirkac model önerebilirseniz sevinirim.

Bu arada mikrofonlu olanlara bakiyorum

• Bu konuya artik cevap gelmiyor sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

Arkadaslar öncelikle merhaba,

Daha önce hic kulaklik kullanmadim ama bir elektronik markette test ettikten sonra almaya karar verdim. Kullanim amacim %30-40 oyun, %30 film, %30-40 müzik diyebiliriz. Müzik olarak klasik müzikten tutun, heavy metal türüne kadar herseyi dinlerim. Yani baslarda önemli ama tiz sesleri de iyi vermeli. Kulakligi %75 PC ye bagli, %25 telefona bagli olarak kullanacagim.

Bütcem max 250TL yada yurtdisindan örnek verecekseniz 80 Euro diyebiliriz. Bu fiyata inanilmaz bir performans beklemiyorum tabi ama en azinda güzel görünen standard üstü bir kulaklik istiyorumBirkac model önerebilirseniz sevinirim.

Bu arada mikrofonlu olanlara bakiyorum

Selamlar.

İşin içine mikrofon girince kuruyup kalıyorum :) Ben kendimce kaliteli bir müzik deneyimi için kulaklık arayışına girmiş ve binlerce yorum, alış-veriş yorumu okumuş birisi olarak sadece kafaüstü denilen kulaklıklarına merak saldığım ve sadece müzik odaklı araştırma yaptığım için hangi modellerde mikrofon var pek bilmiyorum.

Oyun oynarken kullanacağım diyen birisi olursa surround olduğu ve 3D ses özellikleri nedeniyle V-MODA CROSSFADE LP önerebilirim. Bir de Ultrasone HFI 580... Ama Mikrofonları var mı bilmiyorum.

Oyuncu kulaklıkları eğer müzik kalitesi ön plandaysa tavsiye edilmezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• muratkaya kullanıcısına yanıt
    Hocam mikrofonu es gecersek önereceginiz ilk 3 kafaüstü kulaklik ne olur? Tabi belirttigim bütceye göre söylerseniz sevinirim. Simdiden tesekkürler

Edit:Oyun isini de es gecebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapscallioN -- 27 Mayıs 2014; 22:40:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

Hocam mikrofonu es gecersek önereceginiz ilk 3 kafaüstü kulaklik ne olur? Tabi belirttigim bütceye göre söylerseniz sevinirim. Simdiden tesekkürler

Edit:Oyun isini de es gecebiliriz

Kullanım alanı, dinlenilecek müzik türü, dışarıda kullanılıp kullanılmayacağı, ses izolasyonu gibi etkenler önemli. Ama ben kendim alacak olsam o fiyata tercihim Audio Technica ATH-M50 olurdu.

• Selamlar daha önce bu konuya yorum yapmıştım ve önerimi almıştım ama şimdi yeni bir kulaklık alıcam ve şartlarım değişti tabi ki.

kafa bantlı olması lazım bende "beats studio" vardı kırıldı aynı onun gibi kulağın komplesini içine alan basları "MÜKEMMEL" olan bi kulaklık.bütçe 170 tl , dubstep, skrillex ve bol bass lı müzikler için.

kulaklığı "sony walkman nwz-b180" bununla kullanıcam.

1. öneri "http://www.bimeks.com.tr/...kulaklik.aspx#photos" ;
    2. öneri "http://www.teknosa.com/ur...cape-uptown-kulaklik" ;
    3. öneri "http://www.bimeks.com.tr/...ik-beyaz.aspx#photos" ;

kulaklığın pili olmasın ikide birde pil parası olmasın diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Mair

1. JVC ha-S160
    2. Sony v55
    3. Aiaiai Tracks

Alın size değişik tarz ve seslerde üç öneri.

Abi her yere baktım v55 ve xb600 sanırım tavsiye ediliyor ama urbanears ile ilgili pek bir şey göremedim yani bir kişi sadece birine yazmış alabilirsin diye acaba bu dediğim modeller kadar iyi bir kulaklık değil mi ?http://www.teknosa.com/urunler/110261769/urbanears-zd-4090170-plattan-pendleton-control-tal
    Bir de bu varhttp://www.teknosa.com/urunler/110260863/urbanears-4090501-plattan-indigo-control-talk-kula abi bunların frekans aralıkları sony nin dediğim modellerinden daha kötü sanırım bir yerde frekans aralıkları ne kadar alt sınırı aşağıda veya üst sınırı da yukardaysa daha iyidir diye okumuştum uzun zaman oldu bu durumda tercih sebebim sony mi olmalı urbanears ı biraz daha kibar olduğu için istiyorum açıkçası kız olduğum için kafa bantlı kulaklık pek bulamıyorum çok kaba oluyorlar erkeklere hitap etmiş genelde bu arada ipad air var şimdilik onda dinlemek istiyorum telefon değiştireceğim o yüzden o önemli değil saygılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar kafaüstü kulaklık almayı düşünüyorum hem laptopda hemde telefonda kullanmak için.Genellikle rock ,metal tarzında dinlerim.Benim kulaklıktan en büyük beklentim rahatlık,kulaklarımı 5-6 saat kullansamda rahatsız etmeyecek bir şey arıyorum ,bütçe olarak 300 e kadar yolu var ama bu fiyatın daha yukarısında mutlaka bakın dediğiniz kulaklık varsa önerilere açığım Birde o kadar önemli değil ama dışarıya ses vermezse güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rigbone -- 18 Haziran 2014; 15:34:08 >
  • Öncelikle herkese iyi günler,

-150-180 tl bütçem var. (Gümrükte sıkıntı çıkmaması için 75 doları geçmesin lütfen, gerçi zaten 75 dolar üstüne bütçem yetmiyor)
    -Clip + ve Note 3 ile dinleyeceğim.
    -Sıfır
    -Aslında başta yurtiçi düşünüyordum ama aradaki fiyat farkını görünce yardımcı olursanız yurtdışından almak istiyorum.
    -Blues, alternatif rock ve genelde enstrümantal müzik dinliyorum.
    -Dengeli ve sıcak bir ses arıyorum. Sesin doğal olması ve sesleri ayırt edebilmem benim için önemli. Sanki konser dinliyormuşum gibi hissetmek istiyorum. Basstan çok hoşlanmıyorum sesi perdeliyor gibi geliyor o yüzden bass düzeyi az olmalı.
    -Genelde evde kullanacağım ama yolculukta falan kullanabilirim bu yüzden dışarıdan ses almaması önemli, yalıtımı iyi olmalı. Dışarı ses vermesi problem değil
  • 100-150 dolar civarı bi bütçem var kulaklık almak için(not:tavsiyelerinze göre biraz daha çıkabilirim). amerikadan alıcam. amacım daha çok müzik dinlemek sonrada film izlemek.sesin berrak ve temiz olması benim için önemli. Audio Technica ATH-M50 ve sennheiser amperior düşünüyorum sizce bunlar nasıllardır? başka tavsiyelerinizede açığım tabii ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69FF202EA -- 24 Haziran 2014; 15:57:13 >
  • Tavsiye isterken;
    bütçem 200tl en fazla
    Ağırlıklı olarak pop müzik dinlerim
    pop müzik için bass ağırlıklı tavsiye ediyorlar ama tam bilmiyorum
    kaynak bilgisayarım dizi izliycem şarkı dinlicem oyunda oynarım ama ayda yılda 1 kere

sony v55, marshall major marley, Revolution arasında kaldım

tavsiyelerinizi bekliyorum acill yardım edin kafayı yicem şimdiden teşekkürler
  • Max 250 tlye kadar alınabilenecek en iyi Stereo kulaklık ne var?
  • cevap veren yok artık galiba
  • 300 liraya kadar bütçem var
    metal müzik dinliyorum
    bassı fazla olan kulaklıkları daha fazla seviyorum
    genellikle telefondan dinleyeceğim
    ne önerirsiniz acaba
  • kalyat98 K kullanıcısına yanıt
    Endüstriyel dinleyen birisiyim
    Elimde Skullcandy uprock
    Skulcandy hesh2
    Kossporta pro
    Philips SHL5605GY
    Sony MDRZX610APB
    philips SHL5300BK var bunların arasında Sony MDRZX610APB tavsiye ederim ama bass dersen koss porta pro ya da philips SHL5300BK.
    bu dediklerim 200 liraya kadar olan modeller.
  • BÜTÇE 200 TL

-hem müzik hem oyun hem film izlemek için kulaklık arıyorum
    -mikrofon şart

aklımda creative in rage i var ama bilemedim size danışmak istedim
  • tür olarak bilmiyorumda http://www.youtube.com/watch?v=F-c3Q8b1B68 bu tarz müzikler dinliyorum fiyat 250 500 tl arası mp3 çalar kullanıyorum birde antrenman yaparken kullanacağım koşarken felan önerilerinizi bekliyorum
  • Metal ve rock dinliyorum bana uygun kulaklık bulamadım. 230 a kadar lütfen

• Daha önce hiç kafaüstü kullanmadım dışarıda böyle bi şeyle dolaşabileceğimden de çok emin değilim aslına bakarsanız Okula giderken ve evde müzik dinlemek için kullanmayı planlıyorum. Kablosuz kulaklıklardan da olabilir ( hatta bana daha mantıklı geliyor ).

- Bütçe 250 - 300 arası.

- Kafaüstü ya da kulakiçi.

- Müzik tarzı olarak her tarzı dinlemekle beraber ağırlıklı hard rock / nu metal. Sakin, piyano ağırlıklı şarkılar da çok dinlerim.

- Özellikle bas ve tizleri sağlam olsun.

- Kulaklığı sadece Samsung Galaxy Note 3 ile kullanmayı düşünüyorum.

Uzun süreli kullanımlarda da kulaklarımı rahatsız etmemesi önemli. Arkadaşımın kafaüstü kulaklığı vardı zamanında çok kullandım yarım saatten sonra kulakları mahvediyordu. Ayrıca görünüş olarak da çok kaba olmasa güzel olur.

İyi forumlar

• Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim, bütçesi 200 lira civarında olanlar düşünmeden MDR-V55 alsın. Ben de burdan tavsiye üzerine almıştım ve cidden çok memnun kaldım. Kendi hatamla kırana kadar kullandım, şu an aynısını almak istemediğim için farklı bir kulaklık arıyorum.

-Bütçem 200-300 TL
    -Her şeyi dinliyorum, o yüzden hani mididir tizidir falan onlarla değil de daha çok sesin saflığıyla ilgileniyorum. Şimdi buraya klasik müzik ve rap dinliyorum desem olmazdı :D
    -Dengeli olsun, ama bass ağırlıklı şarkılarda da yeterince bass versin, moda soksun yani.
    - Iphone' da kullanacağım.
    - Çok iyi bir kulakiçi model yoksa kulaküstü istiyorum, büyük olmasında sakınca yok hatta büyük olması daha iyi benim için.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.