Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
32
Favori
145.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cx200 nasıl 60 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Creative ep-660 bulamıyorum, onunla aynı basslara sahip kulaklık öneriniz varmı ?

• http://www.gearbest.com/iphone-headsets/pp_234355.html

Rock Zircon bugün geldi arkadaşlar..... gün sürdü....

şaşkınlık içerisindeyim.... bir saat kadar denedim kulaklığı gerçekten iyi. bu fiyata arayışta olan arkadaşlara tavsiye edilir....
    basların fazla olup baskın gelmesinden korkuyordum ama hiç öyle değil canavar...
  • pulashibee kullanıcısına yanıt
    Hocam o kulaklığı Türkiye'den o fiyata bulabildi miyiz yoksa yurtdışından ücretsiz kargo yollayan biryer biliyor musunuz

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Hocam aliexpress hangi satıcıdan almıştınız ? Bir de ben baktım cx300 diye model var nasıl biliyor musunuz ?

• GeCCe kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam. Klasik ve pop müzik dinliyorum. Daha soft müzikler açıkçası. iPhone 5s var bende telefonumda dinlemek istiyorum. Bastan daha çok ses kalitesine önem veriyorum. Ne önerirsiniz ?

• DZAT DF-10 kullanan arkadaşlar dışarı ses verme oranı nasıl acaba izolasyon iyi mi? ya da izolasyonu iyi aynı ayarda bir kulaklık tavsiyesi alabilirim
  • * Maksimum 150tl harcamak istiyorum.
    * Rock, metal (dream theater, megadeth vs.), klasik (barok, ortaçağ), dark wave, synth (carpenter brut, perturbator vs.) dinliycem.
    * Basslar da yüksek olmalı ama rock metal için dengeli de olmalı.
    * %70 telefonda %30 bilgisayarda kullanıcam (bilgisayar için ayrıca corsair void kulaküstü kulaklığım var).
    * Dükkanlarda veya hepsiburada gibi türk sitelerinde bulabiliceğim bi şey olmalı. Yurtdışından veya bilmediğim yerlerden almak istemiyorum.

Teşekkürler.
  • Merhabalar...
    Lg G4 telefonumla gelen qb3 kulakligim var. Bundan once samsung vardi sesi kotuydu. Bu qb3 cok guzel gelmeye basladi derken bass hayranligi dogdu :D en fazla 150-160 tl verebilecegim, bassli kulaklik ariyorum. Sony mdr-xb50ap almayi dusunuyordum fakat bazi kisiler cok iyi demis, bazilari ise o fiyata daha iyileri var demisler ve 3-5 ornek vermisler. E hali ile benim beyinde yandi :D karadeniz pop gibi sarkilar dinliyorum ve arkadaki baslari saglamca duymak istiyorum. Bana bu bu var, bu boyle iyi bu boyle guzel anlatir misiniz lutfen....

• Aliexpressten geçen pazartesi akşam Dzat df-10 aldım Dün akşamda dayanamadım bir de Rock zircon nano aldım Df-10 Uçaktan indir Türkiye'de ama Rock'ın daha takip numarası bile girilmedi Bakalım ne kadar zamanda gelecekler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok pahalı olmayan, baslar iyi kulaklık arıyorum. Özellikle bu şekilde olmalı veya kulakta rahat durmalı. Şuanki kulaklığımı hafif cızırdamaya başladı. Samsung ve iPhone kulaklıklarından başka alternatif varmı bu şekilde?  [sizer]✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu

• Selamlar, şu anki quadbeat 3 kulaklığımın sol tarafı bozulduğu için acil kulakiçi kulaklık bakıyorum. 200 tlye kadar verebilirim ve yurtdışından kargo beklemek istemiyorum şu an.
    Kulaklığı LG V10 telefonumla kullanacağım.
    Müzik türü çok değişiyor; hard rock, rock, grunge, akustik şarkılar, blues, jazz ve bazen opera dinliyorum. Kulaklıkla Elvis'in sesini güzel güzel duymak isterim mesela veya güzel bir hard rock şarkısında müzikten keyif almayı. Aynı zamanda bir Jazz şarkısının enstrümanlarını düzgün bir şekilde duymak istiyorum. Şu tür müzikleri hiç dinlemiyorum: Rap, hip-hop, elektronik.

Ben aslında neredeyse D&R'dan CX 3.00 ı alıyordum 171 tlye fakat benim dinlediğim türlere uyar mı tam olarak anlayamadım, bir iki yerde tam da hiç alakam olmayan rap, hiphop vs için iyi olduğunu okudum ve acaba benim işime yaramaz mı diye düşündüm ve şu an karar veremiyorum. Lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum.

• 30 TL'ye kadar(zorunda kalırsam 50 TL'ye de çıkabilirim) mümkün olabildigince kaliteli fp oranı yüksek bir Bluetooth özellikli kulakici kulaklık arıyorum yurtiçi yurtdışı fark etmez önerileriniz nelerdir?

Aynı şekilde kablolu kulaklık önerilerinizi de bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 29 Ekim 2016; 16:8:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangax

* Maksimum 150tl harcamak istiyorum.
    * Rock, metal (dream theater, megadeth vs.), klasik (barok, ortaçağ), dark wave, synth (carpenter brut, perturbator vs.) dinliycem.
    * %70 telefonda %30 bilgisayarda kullanıcam (bilgisayar için ayrıca corsair void kulaküstü kulaklığım var).
    * Dükkanlarda veya hepsiburada gibi türk sitelerinde bulabiliceğim bi şey olmalı. Yurtdışından veya bilmediğim yerlerden almak istemiyorum.

Teşekkürler.

Bende bakıyorum böyle bir şey

• Mediamarktta jbl c100si indirmideydi 50tl ye dusmustu ben de acil diye aldim jbl unlu bisey gibi duruyor kalitesihakkinda bilgi verecek var mi? Ilk izlenimlerim cok iyi quadbeat 2 kullaniyordum onun kadar iyi ses veriyo suan

• quote:

Orijinalden alıntı: mertguz

quote:

Orijinalden alıntı: kangax

* Maksimum 150tl harcamak istiyorum.

Teşekkürler.

Bende bakıyorum böyle bir şey

+1
  • Çok sıkı bir rock metal, blues, jazz dinleyicisiyim fakat bütçem el vermiyor iyi kulaklıklara. 50 60 bandından, cızırtı yapmayan, 2 ayda bozulmayacak, mid ve tiz i bass'a göre daha ön planda olan kulaklık öneriniz var mı? (dinlediğim müzikler basslı değil çünkü).

aydınlatırsanız sevinirim.
  • MAX 200 250 TL ye kadar bütçem var alınabilecek en iyi kulaklık nedir?

Bütün müzik türlerini dinlediğim söylenebilir. Ancak genellikle pop ve enstrümantal müzik dinliyorum.

Bassın über kaliteli olmasına gerek yok. Tatmin etsin yeter, ancak tizler midler gerçekten önemli. Her ses detayını duymak istiyorum (Beats pro kullandığım için normal kulaklıklardan pek tat almıyorum)
  • Genelde R&B , hip-hop , pop tarzı müzikler dinlerim. Basları rahatsız etmeyecek kadar yuksek olabilir. Önemli diğer nokta ise ses izalasyonu benim için. Dışardan içeri yada içerden dışarıya ses gitmemeli. Aklımda Sennheiser CX275S var. 120 TL'ye kadar önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.