Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
813
Cevap
11
Favori
68.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son seste hangi kulaklık olsa dışarı yayın yapar. Bu v55lerde ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

quote:

Orijinalden alıntı: tEaMpRaEn

Sony mdr zx300 mu?
    Sony mdr v150 mi?
    ayni fiyatlara bulunabiliniyor, aralarinda ne gibi farklar var?

v150 eski bir model, zx ise daha yeni :) Ve kimisi eski olduğu için nostaljiye kapılsa ve v150'yi daha iyi olarak adlandırsa da zx300'ten şaşmayın. v150 90ların sonunda piyasaya çıkmış ve zx100 tarafından noktalanmış bir kulaklık.

bugun mediamarktta zx300u test etme sansim oldu, ama metal muzikte istedigim sesi alamadim. okudugum yorumlarda zx300u r&b hiphop tarzi muziklerde oneriyorlardi. o kadar ugrasmama ragmen v150yi teshire cikarttiramadim, deneyemedim.
    ikisini de deneyen arkadaslar tınılari ayni mi ikisinin de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 75 TL max
    %40 müzik(bass)
    %60 oyun
    masaüstü pc de kullanılacak kafa üstü olması gerekiyor

şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tifosi41

75 TL max
    %40 müzik(bass)
    %60 oyun
    masaüstü pc de kullanılacak kafa üstü olması gerekiyor

şimdiden teşekkürler.

Siz bunun cevabını oyun kulaklıkları kısmında arasanız iyi olur. Yoksa Sennheiser px100 demekten başka çare yok.
  • bugün içinde cevap alabilirsem çok hoş olacak
    1)PS3'te oyun için;
    2)Rock müzik dinlemek için;
    3)Film seyretmek için;
    Bu üç şey için de eşit ağırlıkta özelliklere sahip bir kulaklık arıyorum , bütçem 60 TL civarı...

[LINK] bu linkteki audiotechnica işimi görür mü max fiayat 80 civarı da verebilirim
  • bütçem 50-75 tl civarı 75 çok sanırım ama yine de verebilirim sanırım.
    bilgisayarda kullanmalık, genellikle rock, metal dinlerim arada dubstep falan. bass aşırı olmasın ama bassı da severim.
    şimdiki kulaklığım philips'in meşhur hp200 kulaklığı aslında şikayetçi değilim pek ama giriş jakı bozulduğu için deli ediyor.
    oyun çok fazla oynamam fakat tavsiye edeceğiniz kulaklıklar işimi oyunlarda da görür sanırım.
  • @erdemkose78 , @gegirti isteklerimiz aynı yönde, ben sony v150 yi alacak gibiyim.

Max. Power Handling 500 mW ,1000 mW olması neyi etkiler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tEaMpRaEn -- 31 Ocak 2013; 18:26:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemkose78

bugün içinde cevap alabilirsem çok hoş olacak
    1)PS3'te oyun için;
    3)Film seyretmek için;
    Bu üç şey için de eşit ağırlıkta özelliklere sahip bir kulaklık arıyorum , bütçem 60 TL civarı...

[LINK] bu linkteki audiotechnica işimi görür mü max fiayat 80 civarı da verebilirim

Gaayet iyidir o bütçeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: tEaMpRaEn

@erdemkose78 , @gegirti isteklerimiz aynı yönde, ben sony v150 yi alacak gibiyim.

Max. Power Handling 500 mW ,1000 mW olması neyi etkiler?

Bizlerin düzeyinde bir etkisi olmaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdemkose78

bugün içinde cevap alabilirsem çok hoş olacak
    1)PS3'te oyun için;
    3)Film seyretmek için;

Gaayet iyidir o bütçeye.

[LINK]

peki bu nasıldır bunu yeni gördüm indirime girmiş bir üst modeli filan heralde...

• ath t200 ile sony v150 arasindaki fark surucu çapi birinin 30mm, digerinin 40mm olmasi ve t200un yaklasik 2 kat daha agir olmasi, tavsiye eden hangisini tevsiye eder?

gözümden kaçmış empedans değerinde yüksek sayılabilecek bi fark mevcut, V150nin 24ohm, T200un 40ohm

kaynak:http://uk.shopping.com/xSBS-audio-technica-ath-t200-Sony-Studio-Monitor-Stereo-Headphones~PRDLT-21279372-109328117

mobil olarak dinleyecekler için güç tüketiminde çok etkisi olur mu bu empedansın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tEaMpRaEn -- 1 Şubat 2013; 8:40:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet direkt olur. Hem cihazın şarjını daha hızlı bitirir hem de atıyorum X kulaklığıyla a sesinde aldığınız ses yüksek empedanslı Y kulaklığında ancak A+5 seste alınır. (çünkü cihaz beslemekte zorlanıyordur)
  • 60 TL seviyesinde mobil olarak kullanacaklara sony mdr v150
    evinde kullanacaklara Audio-Technica ATH-T200
    tavsiye edersek nasıl olur?
  • Zaten t200'ün kablosunun 3mt olduğunu okuyan dışarda kullanamayacağını anlar :)

Bence iyi olur. Zaten 60tl için iyibirşey bulmak zor.
  • 100 TL Bütçe
    Bilgisayarda film seyrederken oyun oynarken kullanacağım.
    Bass önemli ( Bazıları 5.1 gibi oluyormuş bu tarz kulaklıkların )
    Rock,trance,dubstep...

Uzun süre idare edebilecek katileti ve elden yani mağazalar alabileceğim ürün önerebilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LTWYL

100 TL Bütçe
    Rock,trance,dubstep...

Uzun süre idare edebilecek katileti ve elden yani mağazalar alabileceğim ürün önerebilirmisiniz.

Sony zx300 veya 600.
  • Bütçe 20 TL ye kadar.
    Mikrofonlu ve kablo üstü ses ayarı olmalı.
    Özelliklede kafada bir süre kalınca ağrı yapmayacak kullandıklarınızdan varsa hangisini önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur-cocuk -- 5 Şubat 2013; 23:51:40 >
  • O kadar ucuz ve dediğiniz gibi bir şey bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LTWYL

100 TL Bütçe
    Rock,trance,dubstep...

Sony zx300 veya 600.

Aralarında fiyat farkı dikkat çekici, özellikleri nedir inceledim ama pek anlayamadım :)
  • Merhabalar. Tabletten müzik dinlemek için kulaklık arayışı içindeyim. Rock ve metal dinliyorum. Urbanears Plattan, Sony MDR-V150, Sony MDR-ZX300 arasında kararsız kaldım. Plattan 85 tl diğerleri de 50-60 tl arası. Sizce hangisini almalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.