Şimdi Ara

Size küfür edenleri ciddiye alıyor musunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle bi düşündüm gerçekten hiç ciddiye almıyormuşum. Eğleniyorum hatta arkadaşlarla beraber girdiysek.

Ama haxballda hiçbirşey demeden odadan banlayan tiplere ana avrat.....................................
  • arada iplemeden blocklarım
    bazen roman gibi yazar kapağı kaparım
    bazende kufur edenin lane e gider ks mania yapar adamı delirtirim :D
  • alayını blokluyorum ben küfür ederlerse soğuk kanlı oynarsam daha iyi oynadığımı keşfettim
    küfürsüz agamlı paşamlı olsak bile fazla bişeyler yazmıyorum
  • Bana bir tek "sen nasıl diamond oldun" diyorlar o koyuyor.
  • Değişiyor ruh halime göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: bako39

çok ciddi beddua ediyorum şu sıralar morali bozulsun cöksün diye veletler 12 yaşındaki çocuğa annen ölsün yazınca kötü oluyor tabi

Aynen bende annen ölsün diyorum :D

Chat ekranını takip etmiyorum genelde sürekli küfür döndüğü için gözüm oraya ilişmiyor hep haritaya bakıyorum kim nerde ne yapıyor
    Baktım biri ana avrat yardırıyor annen ölsün diyorum bu sefer daha beter oluyor yine saymaya devam ediyor sonra sözünü geri al diyor ben laf ağızdan çıktı bi kere diyorum inş. ölür diyorum kesin arka planda ağlıyordur garibim Sonra da muteledim yazdıklarını görmüycam diyorum kafam her zaman ki gibi rahat oyuna devam ediyorum birde gece girince o kadar çocuk gelmiyor.
    Özetle muteliyorum fazla yazmıyorum chatta en iyisi bu

• Mute yaparim yada cevap veririm ya hani flame yapmayi anlarim çok sinirlenirsinde allaha küfür etmek nedir arkadaş ? Bu adam müslüman olduğunu saniyor hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzde 90 nından fazlası 12 yaş altı olduğu için takmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingStannisBaratheon -- 27 Aralık 2013; 9:43:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: roulles

quote:

Orijinalden alıntı: bako39

çok ciddi beddua ediyorum şu sıralar morali bozulsun cöksün diye veletler 12 yaşındaki çocuğa annen ölsün yazınca kötü oluyor tabi

Aynen bende annen ölsün diyorum :D

Chat ekranını takip etmiyorum genelde sürekli küfür döndüğü için gözüm oraya ilişmiyor hep haritaya bakıyorum kim nerde ne yapıyor
    Baktım biri ana avrat yardırıyor annen ölsün diyorum bu sefer daha beter oluyor yine saymaya devam ediyor sonra sözünü geri al diyor ben laf ağızdan çıktı bi kere diyorum inş. ölür diyorum kesin arka planda ağlıyordur garibim Sonra da muteledim yazdıklarını görmüycam diyorum kafam her zaman ki gibi rahat oyuna devam ediyorum birde gece girince o kadar çocuk gelmiyor.
    Özetle muteliyorum fazla yazmıyorum chatta en iyisi bu

Bu benim taktik saniyordum sadece westde bunun yuzunden iki hafta ban yemistim

• Gereksiz varlıkları takmama gerek yok.
  • Sabrımın doruklarına kadar umursamam. Daha ilerisini Allah göstermesin.

• Bazen çok ağır küfür ettiklerinde üzülüyorum lea.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persheid1903 -- 27 Aralık 2013; 10:44:05 >
  • Rezillik ya. Hic kufur yemedim fakat bunun sebebi Turk oyuncularla oynamamamdir. Yabancilarla oynarken ise en ufak bir hakareti birak, adam sana noob dese report edecegini soylediginde geri adim atiyor. Ama masallah bizim serverlarda muhabbet S.A ile baslayip, ana avrat ile bitiyormus. Bu kadar kultursuzluk, sığlık olamaz ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kere 4 preye denk geldim direk bana sup al or report dediler. Aha eğlence çıktı dedim Alistar aldım :D Junga blue için yardım ederken herkes çekildiğinde golemi arkaya attım gelene kadar canı doldu kesemedi garibim gitti kurtlara öldü. Lanede durmuyordum Ahrinin öpücük attıklarını geri atıyodum. Toptaki Lee Sin rakibe q attığında kuleye fırlattım Lee atlayınca Renekton dan kule altı stun yiyip öldü. Takımda herkes 7 kere öldüğünde ben 0/0/0 bitirmiştim ama gerçekten bir oyunda bu kadar eğlenemezdim bu da böyle bir anımdır.

• Bazen takmiyorum bazende bende gayet guzel sovuyorum,ruh halime bagli.

• Oyun gibi ortamlarda yüzünü bile görmediğim bebeler küfür edince tabi ki takmıyorum kafaya ancak reelde....
  • neden ciddiye alalım ki ? dediklerinde gerçek mi oluyor ?
  • ruh gömleğime bağlı. pardon ruh halime. şaka la şaka her küfredene üzüleysdiniz intihar felan ederdiniz loltr de ortalama neredeyse her kümede 3 kişiden biri aşırrrrrrrrrı derecede küfürbaz.
  • beni sinirlendiren az önce ww solo oynuyodum OBS Rayden nickli arkadaş mundo aldı karşıma geçti sürekli ctrl 4 yapıyodu içten içe sinirleniyodum junglesi geldi fb aldı mundo bide o satırı fırlatmıyomu çıldırıyorum hem satır fırlatıyo hem gülüyo o an yanımda olmasını çok istemiştim oyun uzadı biz baya ezildik adamlar dalgaya aldı mundo beni gördüğünde ctrl 4 yapıyodu tam kovalıcam satır fırlatıyo tekrar gülüyodu son tfde adcleri yoktu tfyi alıp direk bitirdik o an mundo ya birçok şey söylemek istemiştim adam oyunu kazanacağından okadar emindiki çıldırttı beni oyun sonu direk çıktı ekledim ekledim kabul etmedi chatten noldu sinirmi oluyon bana felan yazıyodu küfürde etmedim ama oyundan sonra aynı böyle oldumhttps://www.youtube.com/watch?v=vSu7dattjf8 asdfkjalsdf

• bunlar hep amerikanın oyunları adamların allaha küfür etmesini sağlıyor böylece dinimizden soğumamızı sağlıyor
    kanmayın dinimize sahip çıkalım milletin anasına küfür etmeyin anneler kutsaldır takım çalışması opi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.