Şimdi Ara

Size küfür edenleri ciddiye alıyor musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • harbi ciddiye alıp triplere gireniniz var mı içinizde yada içten içe üzülen kinlenen beybiler var mı?

• bazen. bazende takmayip blokluyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruh halime bağlı.Genellikle pick ekranında oyun içi konuşmuyorum iyi oyunlar yazar rahat ederim.

• Şahsıma edilen hiçbir küfüre aldırmıyorum. Fakat gerçekten ailevi değerlere karşı ağır hakaret söz konusu ise özür dileyene kadar base'de bekleyeceğimi söylüyorum. Öyle de yapıyorum.
  • ruh halime bağlı, bazen sallamam ignorelar geçerim, bazen de öyle anıma denk gelir ki, gün görmemiş küfürlerimi sıralarım küçük kardeşlerimize de ki onlar da küfür neymiş öğrensinler
  • Genelde takmam ama bazen adami sinir etmek icin uyuz uyuz cevaplar veririm ve adamin cildirmasini seyrederim

• Güler geçerim

• çok ciddi beddua ediyorum şu sıralar morali bozulsun cöksün diye veletler 12 yaşındaki çocuğa annen ölsün yazınca kötü oluyor tabi

• Yok takmıyorum ama her yaptığıma laf eden biri olursa gidip onun koridoruna musallat oluyorum.

• Hayir.

• ruh halime baglı.
  • Ruh halime bağlı çok fantastik küfürler çıkabiliyor benden de.
  • MATERYALIST kullanıcısına yanıt
    Ruh halime bağlı

Sönmez Dayı açarım ben dinler dinler yazarım :D artık 14 yaşında cocugun duyduktan sonraki haline bak

Böylece partice güleriz :))
  • Telefon numaramı veriyorum erkekse arasın, gerekirse verdiği adrese kadar giderim.Geçen sene private serverda wow oynarken guild başkanı ters yaptı küfür falan etti verdiği adrese kadar gittim, telefonla aradım ses seda çıkartmadı o gün bugündür ya bloklarım yada numarayı bırakır yine bloklarım yani bu sanal ortamda ufacık çocuklar millete abilik taslıyor ama sözlerinin arkasında duracak kadar yürekleri yok.
  • Aynı değerlere çok daha ağır küfürlerle cevap veriyorum aile konusunda hassasım ben arkadaş numarada veririm verenide ararım adres denk gelmedim daha

Ama bana edilen küfürleri takmıyorum

• Bana söverse genelde bir şey demem. Ama yüz bulup kudurursa ben de küfür ederim yada afk kalırım.
  • Allah onların yuvalarını yıksın evlerine ateşler salsın diye dua ediyorum.

• Doğru pickle düzgün farmla oynuyorsam ve haksz yere kufur yiyorsam bi takımda son seri maçımda olsa afk kalırım.Ama o küfür edene zafer kazandırmam.
  • Ciddiye almak değilde rahatsız edici oluyor. kimse durup dururken küfür okumak istemez. günde 1-2 oyun atma fırsatım olurken chatte devamlı küfür görmek rahatsız edici. bu yüzden west e geçtim zaten
  • :D:D:D:D:D: falan yapıyorum hala ediyolar gülüyorum falan öyle
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.