Şimdi Ara

Size göre hangi rol daha çok yetenek ister?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
2.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her rol tecrübe ister aslında ama odaklanma, düsünme, refleks olayları iyiyse hangi lane tercih edilmeli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CloneTrooper -- 19 Ocak 2014; 22:58:35 >

• Adc
  • jung
  • quote:

Orijinalden alıntı: lMajesty

jung
    kesinlikle jungle çünkü 3 lanei ve objektifleri takip etmesi aynı zamanda hızlı jungle dönüp level ve gold da geri kalmaması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lMajesty

jung
    ADC
  • Rise of the Assasins devrinden sonra adc kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3BE2163E3

ADC

Alıntıları Göster
    Top, support rolü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qrznBot

Top, support rolü.

Alıntıları Göster
    Mid tabiki 45 ad ile farm yapıp roam yapıp pokelaman ve uçup kaçman,pro dodgelar yapılması gerekiyor
  • Bot Lane ve Jungle gerçekten çaba istiyor
    Jungler ın ganklarını yaparken zamanlaması ve exp den paradan geri kalmaması
    Supportun adcyi koruması
    Adcnin pozisyon almalı vb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Friggin Reese

Bot Lane ve Jungle gerçekten çaba istiyor
    Jungler ın ganklarını yaparken zamanlaması ve exp den paradan geri kalmaması
    Supportun adcyi koruması
    Adcnin pozisyon almalı vb.
    Adc
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eldarion

Rise of the Assasins devrinden sonra adc kesinlikle
    Her zaman derim yine diyorum , Jungler .

Zaten challanger ligindeki oyuncularin %50-60 inin jungler olmasi da bunu ispatliyor.

Bir solotop oyuncusunun sadece farma ve lane ine odaklanmasi gerekirken , mid laner in gank ve snowball olmaya odaklanmasi gerekirken , botun karsidaki adc yi oyundan dusurmeye odaklanirken , bir jungler hem farma , hem kaybeden lane e nasil yardim edecegine , hem dragon kontrolune hem de bufflarini kaptirmamaya ve gerekirse karsi jungler a counterjungle yapmasina odaklanmasi lazim. yani yetenek olayini gecersek mesela gercek hayatta eger ibretlik reflexleri olan birisi iseniz cok iyi adc , mantikli dusunen birisiyseniz cok iyi support , sabirli birisiyseniz cok iyi top laner , agresif birisi iseniz cok iyi mid laner , zeki-agresif-mantikli dusunen-sabirli birisi iseniz iyi bir jungler olabilirsiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Richa

Adc

Alıntıları Göster
    solo ve mid her neysede jungle ile bot lane hakikatten biraz daha çaba istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

Zaten challanger ligindeki oyuncularin %50-60 inin jungler olmasi da bunu ispatliyor.

Bir solotop oyuncusunun sadece farma ve lane ine odaklanmasi gerekirken , mid laner in gank ve snowball olmaya odaklanmasi gerekirken , botun karsidaki adc yi oyundan dusurmeye odaklanirken , bir jungler hem farma , hem kaybeden lane e nasil yardim edecegine , hem dragon kontrolune hem de bufflarini kaptirmamaya ve gerekirse karsi jungler a counterjungle yapmasina odaklanmasi lazim. yani yetenek olayini gecersek mesela gercek hayatta eger ibretlik reflexleri olan birisi iseniz cok iyi adc , mantikli dusunen birisiyseniz cok iyi support , sabirli birisiyseniz cok iyi top laner , agresif birisi iseniz cok iyi mid laner , zeki-agresif-mantikli dusunen-sabirli birisi iseniz iyi bir jungler olabilirsiniz :)

Yazıcam bunu bir yere

• Soruyu hangi rol diye değiştir ve tabikide adc oyundaki en zor rol bence pozisyon alman çok önemli ve herkes senden birşey bekliyor tf'de 9 kişinin gözü sende
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaoBaLi

Soruyu hangi rol diye değiştir ve tabikide adc oyundaki en zor rol bence pozisyon alman çok önemli ve herkes senden birşey bekliyor tf'de 9 kişinin gözü sende
    Jungle yetenekten çok sabır istiyor.Hele işler kötü gidiyorsa herkes sövmeye başlar.
  • quote:

Soruyu hangi rol diye değiştir ve tabikide adc oyundaki en zor rol bence pozisyon alman çok önemli ve herkes senden birşey bekliyor tf'de 9 kişinin gözü sende
    top ve jung
  • quote:

Mid
  • quote:

Main mid ama kesinlikle jungle bana göre yukarıda arkadaşlar da açıklamış harita takibi buffların süresi geri kalmama çabası counter jungling hakikaten sırf yetenek değil zeka ve analitik düşünce istiyor.
  • quote:

Yanlış bence bir mid düşün lanei kazansın roam yapsın blue takip etsin 2 taraftan saldırılara lanedesin açık tf'de deli gibi açık izlesin ve bulduğunda adcyi indirsin nerde de zaman kime combosunu yapıp kill ve asist alacağını kestirsin ve bu dediğimin canıda düşük alsana

Öngörü özgüven ileri görüşlülük sabır tecrübe el ve göz kordinasyonu

(Çok stream var adam yalnızca mid ile bronze 5 den dia çıkmış çok stream var adam carry jungler ile bronze 5 den dia çıkmış hepsi aynı zorlukta eşit şartlarda fakat ben adc beceremiyorum bana göre değil alışamadım diğer roller gibi verim almıyorum oynarken)

Edit:ayrıca Mid adc supp harita kontolünü junglerla aynı şekilde yapmak zorunda eğer yapmıyorsanız iyi yerlerde olduğunuzu düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaoBaLi -- 19 Ocak 2014; 23:17:29 >

• quote:

quote:

Yanlış bence bir mid düşün lanei kazansın roam yapsın blue takip etsin 2 taraftan saldırılara lanedesin açık tf'de deli gibi açık izlesin ve bulduğunda adcyi indirsin nerde de zaman kime combosunu yapıp kill ve asist alacağını kestirsin ve bu dediğimin canıda düşük alsana

Öngörü özgüven ileri görüşlülük sabır tecrübe el ve göz kordinasyonu

(Çok stream var adam yalnızca mid ile bronze 5 den dia çıkmış çok stream var adam carry jungler ile bronze 5 den dia çıkmış hepsi aynı zorlukta eşit şartlarda fakat ben adc beceremiyorum bana göre değil alışamadım diğer roller gibi verim almıyorum oynarken)

Edit:ayrıca Mid adc supp harita kontolünü junglerla aynı şekilde yapmak zorunda eğer yapmıyorsanız iyi yerlerde olduğunuzu düşünmüyorum

Alıntıları Göster
    Bu devirde adc.TF'de ölmemen imkansız gibi.Hele bide assassin hero varsa karşıda.Sup'un saten kendi halinde geziyor çoğunlukla.Kim kaldırdıysa şu supların popişlerini.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.