Şimdi Ara

Sizde vizyon yok vizyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Size gore akp den eskisini gormedikleri icin
    Vizyonunuz yok ki. İleri gitme çabası yok. Eskisinden iyiyiz tamam o zaman
    Ben 21 yasindayim. Eskiyi cok hatirlamam. Ama hatirladiklarim var
    Mesela sabahin erkeninden hastaneye giderdik.
    Ulan simdi de evde bekliyorum
    Hatta gecen sene gastroentoloji sırası icin (intetnetten verilmiyor) kayseri devlet hastanesin onune 6.30 da gitmistim önümde 30 kisi vardi onlar saat kacta geldiyse
    Her neyse
    Biz diyoruz daha ileriye gidelim. Boyle olmuyor. Bu parti dini kullanmaktan baska yaptigi bir sey yok
    Siz diyorsunuz eskiyi bilmezsiniz
    Vizyon olmayınca boyle oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Her isi ters giden adam -- 12 Mayıs 2018; 23:35:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilmiyorsanız okuyun

Bilmiyorsanız aklına güvendiklerinizi dinleyin.

Sonra akıl ve akılcılık süzgecinizden geçirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 12 Mayıs 2018; 23:40:26 >
  • Neyse bir sey yazmayayim sonra birileri egm ye bimere sikayet eder hic ugrasamam. Zaten fişleme calismalari vardir bunlarin. Kpss ye bile girmeyecegim ya fislenmisizdir simdiye kadar , zaten torpilde yok bosuna o kadar sinav parasi verip kendime yazik edemem

• Bir de su yol kopru tunel havaalani yapiyor diyenler onlari özel sirketler yapiyor senin tek yaptigin elindekileri satmak. Faiz boyle artsin da gor sen geri odeme suresi uzasin bakalim yatirim artiyormu azaliyormu gör gününü.

• Yap islet devret birde ustune biz para veriyoz

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Yap islet devret birde ustune biz para veriyoz
    Dunyanin en enayi ulkelerinden biriyiz . Ozel sirket keriz degil ki , bu ulkeye yatirim mi yapilir garanti verilmese.

Hastane bile hasta garantili ya

• Bu ülkede gençliği düzgün geçen bir kişi tanımıyorum.

Hep bir hayal kuramama, belirsizlik, istediğine ulaşamama var.

• Hastaneyi bilmiyordum

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    http://sendika62.org/2017/11/saglik-bakani-sehir-hastanelerinde-hasta-garantili-modeli-dogruladi-457741/

Daha arka planda duymadigimiz gormedigimiz neler vardir allah bilir

• Geçmişe değil geleceğe bakın. Biz bu kafayla daha coook geçmişe gider yerimizde sayarız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim yasim 40 i gecti. Geçmişi de biliyorum. O yuzden bana gecmisi bilmiyorsun diyemezler. Saglikta bir parça iyileşme oldu. Son zamanlarda o da iyice kotuledi. Baska da iyiye giden birsey gormedim. Yol demeyin. Yol gunun gereksinimlerine gore zaten yapiliyordu. Hem de devlet kendi yapiyordu ve ucuza kullanıyorduk. Örnek: Fsm köprüsü (2. Köprü). Ankara-istanbul otoyolu. Simdi bi osmangaziden gecsem 71 tl. Ama o da kurtarmiyor. Garanti edilen para cok daha fazla. Farki yine vatandas ödüyor. Köprüyü hayatında gormeyen bile ödüyor.

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Abi ayni yolda 2 saat icinde 11 kaza oldu dvlet hicbirsey yapmadi Allahtan ölen olmadı

• Türkiyede Liberal Demokrasi ve dini-milli değerleri kaynaştıran bir parti ve gerçek bir lider olmadığı içindir....

Özal döneminden sonra batı illerinde Türklere doğum kontrolü politikası uygulandı... doğuda nüfus çok artıp bölgeyi taşıp istanbullara kadar gitti

bir Ağrı ilinde %83 yeşil kartlı vardı yaşlılık aylığı bakım aylığı vs. ile bütün Ağrıyı devlet bakmaktadır yani batıdaki insanlar bakmaktadır. aynı şeyi güneydoğu ve doğu içinde diyebiliriz....

90 ı yıllarda terörist yakınların üreme yasağı gelseydi terör biterdi...

devletten yardım alanların üreme yasağı olsa fakirlerin sayısında azalma olurdu

kürtaj serbest olsaydı sokaklarda babası belirsiz insanlar olmaz çocuk yurtlarında tecavüzler olmaz fuhuş mafyasına sermaye olmazlardı

SONUÇ : HALK FAKİRLEŞTİKÇE AKP BÜYÜDÜ, AKP BÜYÜDÜKÇE HALK FAKİRLEŞTİ... BUNU HALKA ANLATMAK GEREKLİ, YARDIM ALANLARA YARDIMIN KESİLMEYECEĞİNİ AMA ARTIK ÜREMEYE BİR SON VERMELERİ GEREKTİĞİ SÖYLENMELİDİR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hastanelerin pek değiştiğini düşünmüyorum. ha eskiden sabahın köründe hatta güneş bile dogmadan hastaneye gidip sıra alman gerekiyordu. muayene olmak için.

eee şimdi ise telefonla aliyorsun ama sana öyle bir tarih veriyor ki bazen keşke sabahın köründe gitsem daha iyiydi demek geliyor insanın içinden.

bizde geçen gün diş için sıra aldık 3 hafta sonraya verdi.

niye böyle bilinmez. ama bu tarz sıkıntılar çözülmeyecek konular olduğunu düşünmüyorum. mesela acil durumlar için hastaneden sıra alınmalı aslında. diyelim adamın dişi ağrıyor parası yok özele de gidemiyor ? ne yapacak 3 hafta boyunca diş agrisi mi çekecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Abi ayni yolda 2 saat icinde 11 kaza oldu dvlet hicbirsey yapmadi Allahtan ölen olmadı
    Osmangazi koprusunde mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: McSlaty

hastanelerin pek değiştiğini düşünmüyorum. ha eskiden sabahın köründe hatta güneş bile dogmadan hastaneye gidip sıra alman gerekiyordu. muayene olmak için.

eee şimdi ise telefonla aliyorsun ama sana öyle bir tarih veriyor ki bazen keşke sabahın köründe gitsem daha iyiydi demek geliyor insanın içinden.

bizde geçen gün diş için sıra aldık 3 hafta sonraya verdi.

niye böyle bilinmez. ama bu tarz sıkıntılar çözülmeyecek konular olduğunu düşünmüyorum. mesela acil durumlar için hastaneden sıra alınmalı aslında. diyelim adamın dişi ağrıyor parası yok özele de gidemiyor ? ne yapacak 3 hafta boyunca diş agrisi mi çekecek ?
    Gecen yil 20 yas disimi cektirmem gerekti. Cerrahi de çekilmesi gerekiyordu. 3 aya gun verdiler. Baska yerlerden de denedim hep ayni. Agrimasa beklenir de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Her isi ters giden adam

http://sendika62.org/2017/11/saglik-bakani-sehir-hastanelerinde-hasta-garantili-modeli-dogruladi-457741/

Daha arka planda duymadigimiz gormedigimiz neler vardir allah bilir
    O hastane binaları yapılırken, gereken para için doktorların hakkı olan döner sermayelerini kestiler mesela pek çok yerde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.