Şimdi Ara

Sizcede Samsung Abartmadı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet android belki ağır bir işletim sistemi ama gel görki çoğunun bilgisayırında olmayan özellikleri koymak (ram) akıl işimi duyduğum kadarıyla note 3 e 8GB RAM diyorlar Allah aşkına kaşınız pc de bile 8gb ram i gördü yara ihtiyaç duydu.bence iş artık parayla özellik satma olayına döndü sırf iki kuruş için gereksiz abartılı kullanamıyacağımız özellikler kondu .s2 bile hala çoğu tel sen aşırı üstün.Adamlar dijital kameraya bile 4 çekirdek atmışlar 300 tl lik kamera al sana 1200 .sonuç olarak sizimde görüşlerinizi merak ettim haksızmıyım

• benim pc 4gb :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet Galaxy S4 Bile 8 Çekirdek İşlemci Koyuyorlar. Gerçekten Şaşırıyorum Bu Samsung Apple Bu Konuda Ezip Geçiyor Ama Apple İOS Sayesinde Samsung Neyaparsa Yapsın Bize Yetişemez Diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilbox

Evet Galaxy S4 Bile 8 Çekirdek İşlemci Koyuyorlar. Gerçekten Şaşırıyorum Bu Samsung Apple Bu Konuda Ezip Geçiyor Ama Apple İOS Sayesinde Samsung Neyaparsa Yapsın Bize Yetişemez Diyor.

Diyelimki 16 çekirdek olsu bana faydası olmayacakki bende 1.5 ghz 1gb ram gayet ideal onu aşacak ne yapacaksınız bana telefon adı üstünde

• Telefon içine koymadıkları şey kalmadıki.

En son s4 le kızılötesi led koydular. Kumanda olarak kullanılıyo telefon.
    Ama bişiler olmalı ki satsın.

Apple da yeni bişeyler yapmassa satış yapamıcak. ios7 de herşeyi en baştan yapmaları gerekçek... Yoksa çok nüşteri kaybeder

• iPhone' un hızını stabilitesini tasarımını ve kolaylıklarını güvenilirliğini eline alıp 1 gün kullanmayan cahil insanlar -halkımızda oldukça fazla bu tiplerden- oldukça Samsung batmaz. Dediğiniz gibi parayla donanım satıyor adam, cahil halkımız da "aaa iPhone' da oyunlar paralıymış Samsung bedava indirtiyomuş" gibi duyumlar aldığı sürece de Samsung'un androzortları satmaya devam eder

İş biraz da reklam işi, Apple'ın iPhone' u için aşırı bir reklam yaptığını görmedim -ki bence gerek de yok,cahiller almasın- . Ama Samsung her yeni çıkardığı tablette telefonda aşırı abartarak reklamı basıyor Utanmasalar "telefona çorba yapma özelliği koyduk" diyecekler.

• işte benim anlamadım konu var arkadaşlar. ya bu samsung s3 te 4 çekirdek var iphone 5 te iki çekirdek var ama iphone 5 s3 ten hızlı çalışıyor. bu nasıl iş. s3 5.6 ghz iphone 5 2.6 ghz iphone 5 akıyor. s3 donuyor. bunda samsungun bir hilesi var ahada buraya yazıyorum müşterileriyle dalga geçiyor. işlemci ve chip bilgilerini birebir girmiyor işlemci özellikleri ile bilgileri farklı. sırf iphone nu ezmek için her türlü dalavereyi yapıyor. benim fikrim bu iphone 5 ten iki kat hızlı olan telefon donuyor. ve iphone 5 oyunlarda da gram donma yok. s3 te temple run oynarken telefon donuyor..:):):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nahege270

iPhone' un hızını stabilitesini tasarımını ve kolaylıklarını güvenilirliğini eline alıp 1 gün kullanmayan cahil insanlar -halkımızda oldukça fazla bu tiplerden- oldukça Samsung batmaz. Dediğiniz gibi parayla donanım satıyor adam, cahil halkımız da "aaa iPhone' da oyunlar paralıymış Samsung bedava indirtiyomuş" gibi duyumlar aldığı sürece de Samsung'un androzortları satmaya devam eder

İş biraz da reklam işi, Apple'ın iPhone' u için aşırı bir reklam yaptığını görmedim -ki bence gerek de yok,cahiller almasın- . Ama Samsung her yeni çıkardığı tablette telefonda aşırı abartarak reklamı basıyor Utanmasalar "telefona çorba yapma özelliği koyduk" diyecekler.

Burası Türkiye Apple Reklamının Türk Kanallarında Ne İşi Var Turkcell Zaten Yapıyor İphonenin Reklamını

• quote:

quote:

iPhone' un hızını stabilitesini tasarımını ve kolaylıklarını güvenilirliğini eline alıp 1 gün kullanmayan cahil insanlar -halkımızda oldukça fazla bu tiplerden- oldukça Samsung batmaz. Dediğiniz gibi parayla donanım satıyor adam, cahil halkımız da "aaa iPhone' da oyunlar paralıymış Samsung bedava indirtiyomuş" gibi duyumlar aldığı sürece de Samsung'un androzortları satmaya devam eder

Burası Türkiye Apple Reklamının Türk Kanallarında Ne İşi Var Turkcell Zaten Yapıyor İphonenin Reklamını

Ben de zaten reklama gerek yok dedim iPhone' u bilen biliyor. Ama Samsung' un reklamları hiç bitmediği için cahil insanımız da izleyip izleyip hiç iPhone görmediklerinden Samsung' a saldırıyorlar mükemmel cihazlarmış gibi...

• quote:

quote:

quote:

Ben de zaten reklama gerek yok dedim iPhone' u bilen biliyor. Ama Samsung' un reklamları hiç bitmediği için cahil insanımız da izleyip izleyip hiç iPhone görmediklerinden Samsung' a saldırıyorlar mükemmel cihazlarmış gibi...

Saldıran Felan Yok Ustadım Parası Olan Alıyor. Kimsenin Telefona Saldırdığı Felan Yok Zaten Parası Olanların %70 İphone Yöneliyor Geri Kalan %30 Samsung Alıyorlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Saldıran Felan Yok Ustadım Parası Olan Alıyor. Kimsenin Telefona Saldırdığı Felan Yok Zaten Parası Olanların %70 İphone Yöneliyor Geri Kalan %30 Samsung Alıyorlar.

Parası ve bilgisi olan iPhone alıyor hocam, düzeltelim

Kalkıp da hiç bilmeyen adama hangisini istersin dersen reklamlardan gördüğü Samsung' a abanır.

• Dediğiniz doğru.Önceleri en pahalı telefon 1000tl oda iphone vb...(500-600tl verirken bir telefona düşünürdük şimdi icimiz rahat bir biçimde 2000tl veriyoruz 200tl miş gibi, tüketim çılgınlığı işte budur diyorum) şimdi ise telefon fiyatları 2000tl civarından aşağıya inmiyor.Ancak iphone5s(ucuz iphone) çıkarmı bilmiyorum ama umarım 1000tl civarı gelirde telefon fiyatlarının nerde olması gerektiğini gösterir diyorum.Çünkü çok abarttılar olayı.2000tl bir telefon fiyatı şuan güncel bir laptop yada toplama bilgisayarın 2 katı fiyatında yada 500tl üstünde. =)

Edit= Tek samsung değil hepsi çoştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 24 Mart 2013; 22:19:26 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Parası ve bilgisi olan iPhone alıyor hocam, düzeltelim

Kalkıp da hiç bilmeyen adama hangisini istersin dersen reklamlardan gördüğü Samsung' a abanır.

Ben Hiç Reklama Göre Gidip Telefon Alan İnsan Görmedim Ev Eşyası Değil Bu :)

• Ben size gerçek olay anlatayım sınıf arkadaşım 4s kullanıyordu bundan öncede Samsung neyse bu gitti note 2 aldı Allah inandırsın iki ay sonra üstüne 500 verip iphone 5 aldı kullanmasan iphone farkını anlatamasın .itunes Apple Store filan yani bambaşka bişey iphone benim eski 3GS de takır yakıt çalışan oyun xperia ( özellikleri daha iyi) takır tukır oyananıyor o yüzden donanım üZerinden eleştiri yapmayın

• Rehberi biri 3 saniyede açıyor diğeri 5 saniye
    Benim için sorun yok yeterki açılsın :)

• Arkadaşlar kim hangi telefonu alıp kullanmak istiyorsa kullanır. iPhone 5 kullanıyorum 1 aydır. Önceki telefonum iPhone 3GS di. Yeni telefon alma zamanının geldiğini düşündüm ve iPhone 5 aldım. Teknolojiden ve telefonlardan pek anlamayan arkadaşım note 2 ve s3 çok övüyordu. s4 çıkınca note 2 ve s3 çöp s4 muhteşem falan demeye başladı. iPhone veya android bir telefon kullanmıyor ama övüp övüp bitiremiyor. Teknolojiden anlamayan arkadaşlarla teknoloji hakkında tartışmaya girmemek gerekir
  • iphone 5 ten bıktım.ios stabilitesi falan istemiyorum adam gibi ekranı büyütemedikten sonra bundan sonra lanet olsun iphone a.s4 çıktığı anda geçiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketrp

Arkadaşlar kim hangi telefonu alıp kullanmak istiyorsa kullanır. iPhone 5 kullanıyorum 1 aydır. Önceki telefonum iPhone 3GS di. Yeni telefon alma zamanının geldiğini düşündüm ve iPhone 5 aldım. Teknolojiden ve telefonlardan pek anlamayan arkadaşım note 2 ve s3 çok övüyordu. s4 çıkınca note 2 ve s3 çöp s4 muhteşem falan demeye başladı. iPhone veya android bir telefon kullanmıyor ama övüp övüp bitiremiyor. Teknolojiden anlamayan arkadaşlarla teknoloji hakkında tartışmaya girmemek gerekir

Bu tipler bir kaç şey duymuştur çok Bilge sanır kendini.insan sorar ben telde 8 gb rami napıyım.Genelde iki telefonufa kullanmamıştır atıp tutar, bazen bakıyorum tartışmaları filan oluyor takmıyorum bile

• engurlu damlar şimdi

• Her konuda olduğu gibi bu konuda da zevkler tartışılmaz elbette.. Kimi iPhone u stabiltesi için tercih eder kimiside Samsungu büyük ekranı icin tercih eder. Mesela ben Apple in bir telefonun olması gereken maksimum boyutuna iPhone 5 ile(üstelik incelerek) ulaştığını düşünüyorum.. Samsungu tercih etmememin en büyük sebebi bu. Benim icim telefon en fazla iPhone 5 boyutlarında olmalı. Ama kullanicisi olarak 4s ten çok memnunum.. Samsung boyutlarından dolayı böyle devam ederse hiç bir zaman tercihlerimin arasına girmeyecek..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.