Şimdi Ara

Sizce yeniden WoW aylık almalı mıyım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu boost yapmayı hala bilmiyorum sanırım. Boost yapmak tam olarak nedir?

• Black Hand X kullanıcısına yanıt

Zaten hiç ara vermeden oynuyorum. 

Bir kaç tane kısa süreli mmorpg denedim ve olmadı.

Şimdi tam gaz wow'a devam 

• Hmm bu boost olayına bir gün el atabilirim umarım  

• Bu konuda kimsenin kimseyi yargılama hakkı yok. Türk lirasına geçişte bir nebze de olsa rahatladık.
    -----
    Fiyat kırma konusunda da işinize ne geliyorsa onu yapın hocam. Ben Bilerek kırıp hepsini alttan toplayıp sonra en üstten satiyordum mesela

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    Bunlar en güzel Argent Dawnd da satılıyor. Geri kalan yerlerde belki de hiç satılmayabilir.
    Bu server de satmıştığım ve almışligim da vardır. Yalnız şuan ne durumda hiç bilmiyorum.

• Ona para harcayacağına COD MW al ve MW2 bekle. Hayatındaki en iyi yatırım olacaktır. WoW ne ya. yıl 2022

• MordSithh kullanıcısına yanıt

Game Pass'a gelmesini mi bekleyecek neyi bekleyecek?

Direkt oyunun çıkmasını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Doğru bir söylem. Bir sürü yeni teknoloji çıkmış. Hala dandirik MMO oyunları var.

WoW ne ya yıl 2022 diyorsun ama hala deli gibi oynanıyor. Şahsen ben de oynuyorum.

O sizin çılgınlığınız hocam .) Hayatını öyle oyunlara adayan adamın hayatı yoktur XD o yüzden adar. Çocuklukta kaldı bitti. Girerim bi COD MW , ground war çakar çıkarım alt f4 basıp. artık dönem bu dönem

O zaman WoW oynayan herkes çocuk :D Bana kalırsa o yorumun baya saçma. WoW oynayan çocuk COD oynayan yetişkin mi?   COD oynayanların yaş aralığına bir bakıver istersen  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Hand X -- 1 Haziran 2022; 17:31:43 >

Çoğunluk ağır hastasıdır. Eski oyun. Yeni nesil yüzüne bakmaz pek. Sadece aylık alınıyor vs diye biliyorum. Oyuna bakmadım bile. Nyse.

Yeni nesil neden yüzüne bakmıyor biliyor musun? Çocuk oyunu olduğu için filan değil, sürekli aylık için ücret ödemek gerekiyor ve pahalı bir oyundur kendisi. Ayrıca WoW'da hiç çoluk çocuk göremezsin hep yetişkinler var, hatta aralarında çoluk çocuğu karışmış ve hala WoW oynayan bir kitle çok fazla. Sebebini bir önceki cümlede zaten anlattım.

Alakası yok. Oyunlara bakarken genel kitle grafiğe bakar. Ya da sevdiği tür olması lazım.
    Fiyat, zorluk vs. bunlar geri planda kalıyor.

• aschil kullanıcısına yanıt
    Sizin kastettiğiniz grafiğe bakan kitle, oyuna başlama düşüncesi olan kitledir. Ben bu oyuna 1.6 versiyonuyla başladım ve bunun öncesinde wc3 serisi var bir de. Bir süre private takıldıktan sonra retaile geçtim. 1.6 dan 9.2.5 e, nereden nereye düşün artık. Benim gibi yaşı ilerlemiş kemik kitle grafiğe falan bakmaz, çünkü oyunu warcraft olduğu için seviyoruz, oynuyoruz. Özellikle Z kuşağı diye adlandırılan insanlar sevmez bu oyunu zaten. Oynayamazlar da zaten, paraları yetmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RoNNiE- kullanıcısına yanıt

Şöyle söylüyeyim aşırı grafik efekt ve buna benzer her türlü ekran özelliği yüksek saatli oynamada insanı aşırı yorar.

Elbette günümüze yakın olsun isterim fakat işin bu yorma boyutu da yanında geliyor.Ayrıca düşük sistemli kullanıcıları da unutmamak lazım.

Bakmadığın hakkında ne boş boş konuşuyorsun o zaman? Hayır örnek verdiğin oyun da COD, kitlesinin ergen Amerikan obezleri olmasıyla her yerde dalga geçilen oyun.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt

xd. beni ilgilendiren oyun. obezler değil.

bu arada COD MW 2019 pek ergen dolu gibi dğeil ama. O eski codlar olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MordSithh -- 3 Haziran 2022; 11:46:30 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.