Şimdi Ara

Sizce Yeniden Ünlü Olur Mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepinize merhabalar ve iyi forumlar.Biliyorsunuz ki geçtiğimiz zamanlarda Pokemon GO'ya büyük bir güncelleme geldi.Güncelleme sonrasında oyun bayağı iyi duruma geldi.Benim sorum ise şu:

Sizce bu güncelleme ile Pokemon GO,ilk çıktığı zamanlardaki gibi tekrar ünlü olur mu?

Bu soruya benim cevabım;ilk çıktığı zamanlardaki gibi olmasa da,yine de ünlü olur.

Sizin de cevaplarınızı bekliyorum.

• Oyuna adam gibi strateji ve combat mekanikleri koymadıkları sürece çöp oğlu çöp
  • Bu da sizin düşünceniz tabi.Saygı duymak lazım.
  • "Millet yürümekten sıkıldı"

Öyle bi mesaj olmuş ki üzerine kitap yazılabilir bunun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben hep bizim milleti biraz üşengeç, kolay yoldan para kazanmaya çalışan, çalışmaktansa yatmayı tercih eden bir topluluk olarak gördüm, bilmiyorum belki haksızımdır fakat izlenimim bu oldu yıllarca. O yüzden öyle dedim üç kelimeyle bu düşüncelerime dokundun resmen
  • Zevki de kesinlikle böyle çıkıyor. Yanlış anlamayın sizi kastederek demedim "millet" üşeniyor dediğiniz için ben de genellemeyle katıldım sadece

Çok şükür ben de hiç hileye bulaşmadım. Zaten hesabı 14.07.2016 da açmışım ve hala 19 levelım bu hesaba hile diyen adam kör olur
  • Oyunun Gelişmesi Lazım 2.Bir Oyun Çıksa Bu Sefer Oyuncular Joystick Yardımıyla Yürüse Bu Sayede Evde de Oynanabilecek Bir Oyun Olur Öbür Türlü Zor Tekrar ünlü olması
  • quote:

Orijinalden alıntı: OguzhanKapucuDH

Oyunun Gelişmesi Lazım 2.Bir Oyun Çıksa Bu Sefer Oyuncular Joystick Yardımıyla Yürüse Bu Sayede Evde de Oynanabilecek Bir Oyun Olur Öbür Türlü Zor Tekrar ünlü olması

bu nu isteyen bir tek ben miyim diye düşünüyordum
  • Yeniden ünlü olmaz ilk zamanlardaki gibi. Ama böyle daha iyi. Az, kaliteli emek veren oyuncular kaldı.
  • kapışma ve rekabet sistemi olursa, tutardı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.