Şimdi Ara

sizce Windows phone mı android (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abicim sakın ne samsung ne de android alma çünkü samsungun malzeme kalitesi çok kötü 1 aylık kullandığında sanki bir yıl kullanmış gibi eskiyor Nokia lumia 520 kullanıcısıyım ve çok memnunum Bi kere bile kasıldığını takıldığını görmedim 520 al kesinlikle ama sadece biraz uygulama kıtlığı var başka sorunuda yok inşallah ta olmaz 520al androidde virüs kaynıyor daha wp ye virüs bulamamışlar kesinlikle 520 al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gm discovery ne ya markasız telefonlar almam bir kere aldım 200 Tl ye çöpe gitti 1 haftada
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmethan46100

Abicim sakın ne samsung ne de android alma çünkü samsungun malzeme kalitesi çok kötü 1 aylık kullandığında sanki bir yıl kullanmış gibi eskiyor Nokia lumia 520 kullanıcısıyım ve çok memnunum Bi kere bile kasıldığını takıldığını görmedim 520 al kesinlikle ama sadece biraz uygulama kıtlığı var başka sorunuda yok inşallah ta olmaz 520al androidde virüs kaynıyor daha wp ye virüs bulamamışlar kesinlikle 520 al

5 arkadaşta s3 mini var hepsi tanıdık telefonlarını kullanıorm kasma oluor ama o kasma dedıgın 3-4 sanıyelık bırsey ve hepte olmuor yarım saat telefona baktım 1-2 kez kastı.

WP telefon hiç bir arkadasımda yok yanı nasıl bıse hıcc bılmıorm....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rüzqaar

quote:

Orijinalden alıntı: ahmethan46100

Abicim sakın ne samsung ne de android alma çünkü samsungun malzeme kalitesi çok kötü 1 aylık kullandığında sanki bir yıl kullanmış gibi eskiyor Nokia lumia 520 kullanıcısıyım ve çok memnunum Bi kere bile kasıldığını takıldığını görmedim 520 al kesinlikle ama sadece biraz uygulama kıtlığı var başka sorunuda yok inşallah ta olmaz 520al androidde virüs kaynıyor daha wp ye virüs bulamamışlar kesinlikle 520 al

5 arkadaşta s3 mini var hepsi tanıdık telefonlarını kullanıorm kasma oluor ama o kasma dedıgın 3-4 sanıyelık bırsey ve hepte olmuor yarım saat telefona baktım 1-2 kez kastı.

WP telefon hiç bir arkadasımda yok yanı nasıl bıse hıcc bılmıorm....

Paşam sen hani işletim sistemini kullanacağına karar ver önce sonra telefon için öneri alırsın. Konudaki mesajlara baktım o telefondan bu telefona atlamışsın.. Ayrıca Wp bölümüne gelip android mi w8 mi dersen %90 sana w8 der.

• Burada herkes WP diyor . Arkadaşlarıma soruyorum onlarda ıse hepsi android diyor. :S
  • quote:

Burada herkes WP diyor . Arkadaşlarıma soruyorum onlarda ıse hepsi android diyor. :S

arkadaşlarına sor bakalım neden android diyorlarmış
  • O kadar az butceye dolu sey istiyosun zaten o butceyla android alinmaz e iphoneda zaten alinmaz gene cikis yolun parani biriktirip Lumia 820 veya 720 almalisin ben sahsen lumia 1020 yi bekliyroum geldigi ilk gun alcam super bi cihaz bb 8520 den gecegim icin devrim olacak herhalde, birde o fiyata android tel alirsa 1 haftaya camdan atarsin oyun performansi yuzunden sen wp8 al

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tlserkan

Yani aslında kullanana görede değişiyor. Bende çok kararsızım. Telefona sürekli birşey yükleyip silersen olacağı şey belli, telefon kasılıp kalır. Ama ortalama bir şekilde düzenli kullanılırsa birşey olmaz. Androidde 2gb ramli bir telefon kasılıp kalırken, bazı 1gb ramli telefonlar kasılmıyor. Buda telefonun optimizasyonu ile ilgili. Telefon seçmek çok zor özellikle androidde. Windows phone da belli. Lumia 920. Androidde ise Lg Optimus G veya Xperia SP olabilir. Karar versem alıcamda karar veremedim bi türlü

O söylediğin telefonlar aşırı pahalı bana 750 TL yi geçmeyen telefnlar sole kardes HTC one V düşünüyorum iyimidir ?

General mobile discovery

• quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

quote:

quote:

Yani aslında kullanana görede değişiyor. Bende çok kararsızım. Telefona sürekli birşey yükleyip silersen olacağı şey belli, telefon kasılıp kalır. Ama ortalama bir şekilde düzenli kullanılırsa birşey olmaz. Androidde 2gb ramli bir telefon kasılıp kalırken, bazı 1gb ramli telefonlar kasılmıyor. Buda telefonun optimizasyonu ile ilgili. Telefon seçmek çok zor özellikle androidde. Windows phone da belli. Lumia 920. Androidde ise Lg Optimus G veya Xperia SP olabilir. Karar versem alıcamda karar veremedim bi türlü

O söylediğin telefonlar aşırı pahalı bana 750 TL yi geçmeyen telefnlar sole kardes HTC one V düşünüyorum iyimidir ?

General mobile discovery

Bence 750 civarı android alınmaz. Telefon 1 yılda çöp olur. 2 sene önce T20 aldım 2 ay sonra rom atmaya başladım. 2yıl zor dayandım para olmaynca degistiremedim. Sımdi LG Optimus G alayım dedim ama L920 daha uzun gidecek gibi, hem daha cok güncel kalacak bırde marketide yeterli bana. Sende o fiyata androide girme wp8 al bence. Bende kısmetse wp8 e gecicem ama bi alamadım gitti.

• MustafaPasam kullanıcısına yanıt
    Daha iyi daha cok uygulama ve daha güzelmiş
  • Alabilirsem Lumia 720 alacağım olmazsa S3 mini alacağım Nasıl karar ?
  • quote:

Alabilirsem Lumia 720 alacağım olmazsa S3 mini alacağım Nasıl karar ?

Valla arkadasim bende seningibi dusundum bende lumia 720 alacagim yarin tukcell bayiinden sari lumia 720 ayirttim 899 tl ye kismetse yarin oyleden sonra gidip alacagim.

• Sony xperia L mi Lumia 720 mi diye anket yaptım Kaç kişi 720 demiş bakarmısınızz http://forum.donanimhaber.com/m_79821452/f_//tm.htm#79858376
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

quote:

quote:

General mobile discovery

Bence 750 civarı android alınmaz. Telefon 1 yılda çöp olur. 2 sene önce T20 aldım 2 ay sonra rom atmaya başladım. 2yıl zor dayandım para olmaynca degistiremedim. Sımdi LG Optimus G alayım dedim ama L920 daha uzun gidecek gibi, hem daha cok güncel kalacak bırde marketide yeterli bana. Sende o fiyata androide girme wp8 al bence. Bende kısmetse wp8 e gecicem ama bi alamadım gitti.

600 lik discovery 1000 tl üstü telefonlara kafa tutuyor.Sıradan performanssız bir telefon degil.

• Orası öyle olabilir ama 1gb ram genede. Android biliyorsunuz ram canavarı ve bir süre sonra bu yetersiz gelicek. O yüzden dedim. 2GB ramdan aşağısı zor android için.
  • Markasızzzz uyduruk telefon almam benım arkadaş 700 tl ye uyduruk bişe aldı 13 Mp kamerası vardı1.5 gb ram 4 çekirdekli fialndı 2 ay kullandı şimdi sorunlar açıyor servisi filanda yok telefoncularda bakmıyor amrkasız diye şimdi wifi çekmiyor bozuldu internete girmior telefon kendi kendine kapanıor Nasıl tammirr ettircek söle bakalım servisi mi var bu civarda ???? Garantiye yollarsa 1.5 yıl sonra gelecekmiş bana marka sole GM filan soleme
  • quote:

Markasızzzz uyduruk telefon almam benım arkadaş 700 tl ye uyduruk bişe aldı 13 Mp kamerası vardı1.5 gb ram 4 çekirdekli fialndı 2 ay kullandı şimdi sorunlar açıyor servisi filanda yok telefoncularda bakmıyor amrkasız diye şimdi wifi çekmiyor bozuldu internete girmior telefon kendi kendine kapanıor Nasıl tammirr ettircek söle bakalım servisi mi var bu civarda ???? Garantiye yollarsa 1.5 yıl sonra gelecekmiş bana marka sole GM filan soleme

Alma kardeş ben sana zorla al mı dedim.Tavsiye bile etmedim sana şu önyargından dolayı.Uyduruk dedigin telefonun incelemelerini izle şu önyargılarını biraz olsun kırarsın.En basitinden donanımhaberin incelemesini izle.Discovery anakonusundaki ilk sayfayı oku,kullanıcı yorumlarını oku.Yine diger telefonların da anakonusunu oku.Sen hiç araştırma yapmadan sadece buradakilere sorarak mı telefon alacaksın?Ayrıca General Mobile ın servisi var türkiyede.Telpa servis bakıyor.Ben araştırmayacam bana telefon söyle diyorsan arkasında illa samsung-sony yazmasını istiyorsan en az xperia L aL S3 mini alma.Lumiaları bilmiyorum ama baya öneren var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al Swearengen -- 20 Ağustos 2013; 13:10:19 >

• Babam sadece samsung nokia yada sony veya htc alırmıs baska markasız almam dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

quote:

Markasızzzz uyduruk telefon almam benım arkadaş 700 tl ye uyduruk bişe aldı 13 Mp kamerası vardı1.5 gb ram 4 çekirdekli fialndı 2 ay kullandı şimdi sorunlar açıyor servisi filanda yok telefoncularda bakmıyor amrkasız diye şimdi wifi çekmiyor bozuldu internete girmior telefon kendi kendine kapanıor Nasıl tammirr ettircek söle bakalım servisi mi var bu civarda ???? Garantiye yollarsa 1.5 yıl sonra gelecekmiş bana marka sole GM filan soleme

Alma kardeş ben sana zorla al mı dedim.Tavsiye bile etmedim sana şu önyargından dolayı.Uyduruk dedigin telefonun incelemelerini izle şu önyargılarını biraz olsun kırarsın.En basitinden donanımhaberin incelemesini izle.Discovery anakonusundaki ilk sayfayı oku,kullanıcı yorumlarını oku.Yine diger telefonların da anakonusunu oku.Sen hiç araştırma yapmadan sadece buradakilere sorarak mı telefon alacaksın?Ayrıca General Mobile ın servisi var türkiyede.Telpa servis bakıyor.Ben araştırmayacam bana telefon söyle diyorsan arkasında illa samsung-sony yazmasını istiyorsan en az xperia L aL S3 mini alma.Lumiaları bilmiyorum ama baya öneren var.

+1 Adam haklı. Ben general mobşle discovery i günlerce araştırdım. Ve s3ten altta kalır bir yajı yok. 2 yılda garantili. Derdiniz ne anlamıyorum sanki samsung nokia falan hiç bozulmaz sadece çin maşı bozulur gibi konuşuyorsunuz. En azından mesut çevik in incelemesini izle öyle karar ver. Bence sen ikna olduktan sonra baban da ikna olur. Ayrıca Gm discovery nin stoklarda zor bulunmasının bir nedeni var. O telefonu alan kişiler de salak değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.