Şimdi Ara

sizce türktelekom kablolu yaynına gecmelimiyim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: krm-iks

rica ederim.yeni konu açmak yerine mevcut konu üzerinden sorununuzu dele getirerek doğru olanı yaptınız

Geçen sene de 7 ytl idi fiyat. Değişmemiştir değilmi söylediğiniz doğrumudur? Tam emin olamamışsınız onun için tekrardan sormak istedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Immortal King

quote:

rica ederim.yeni konu açmak yerine mevcut konu üzerinden sorununuzu dele getirerek doğru olanı yaptınız

Geçen sene de 7 ytl idi fiyat. Değişmemiştir değilmi söylediğiniz doğrumudur? Tam emin olamamışsınız onun için tekrardan sormak istedim.

http://www.teledunya.net/tarifeler.html

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Immortal King

quote:

http://www.teledunya.net/tarifeler.html

Teşekkürler. Bir sorum daha var. Dün kablo tv kanal listesinden Nba tv, Discovery, Animal Planet gibi kanallara baktım şifreli diyor. Acaba onlar için ayrı paramı ödememiz gerekiyor? Yada nasıl açtırabiliriz o kanalları? Zaten o kanallar için almayı düşünüyorum kablo tv.

• teledünya ya abone olursanız istediğiniz kanallar açık
  • arkadaşlar yeni konu açmak istemedim umarım bu başlık altından cevap bulabilirim..

sınırsız adsl var evde telefonu kullanmıoyruz kapatmak istiyoruz bunun için kabloluya geçebilinirmiş ona geçmeyi national ve geographic belgesel kanalları için istiyorum... komşularımızda var kablolu tv yani bulundugum yerde mevcut...bu arada evde de uydu var.

şimdi sorum şu, ücretini biliyor musunuz?

ve bu belgesel kanalları direkt açık mı yoksa ekstra ücret falan gerekiyor mu şifreliyse nasıl açılıyor?
    ve sınırsız net.le beraber kablolu 1tl.ye geliyor yazılmış, neti sıfırdan alanlar için mi geçerli yoksa hali hazırda sınırsız net kullanıcıları için de geçerli mi?
    eskiden diğer evimizde vardı kablolu belgesel kanalları açıktı umarım hala direkt izlenebiliyordur??

teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.