Şimdi Ara

Sizce Türkiye'nin En iyi Rap Sanatçısı Kim ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Sizce Türkiye'nin En iyi Rap Sanatçısı Kim ?

(En Son Oy Tarihi: 3.3.2021)
Giriş
  • yetenek olarak sagopa kajmer diğerlerine göre oldukça üst seviyede biri arabesk rap yapıyor diye çok eleştirilen biri ama adam 80 90 ların rap kültürünü yemiş yutmuş bir insan kırık çocuk gibi bir şarkıyı yapabilecek kadar rap kültürüne emek vermiş biri. aynı şekilde cezada kendisi gibi yetenekli işinin hakkını veren bir abi.

• contra nerde?
  • fuatta baktı piyasada iplenmiyor geziden bir şeyler alıp saçmalamış ilgi toplamak için
  • Fazla rap dinlemiyorum ama dinlediklerimin arasında en iyi bulduğum Allame idi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyede rap sanat sayılmamalı
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    contra çok sevdiğim bi mc fakat üstad denilen adamların lisetesinde bence değil
  • barabarabarbara kullanıcısına yanıt
    neden dostum
  • Keşke devam etse
  • ø kullanıcısına yanıt
    bende eskiden daha çok severdim
  • Saian
    MT
    Contra
    Da-Poet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuRGeNeR@L -- 16 Şubat 2017; 1:42:17 >
  • Cezada Sagopa da üstad bana göre.Lakin Sagopanın biraz egoist olduğunu düşünüyorum ayriyeten tarzını çok bozdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam 7 yıl önce Sagopa'nın konserine gitmiştim, dinliyordum o zamanlar, sonra müzik zevki falan değişip gitti ama şimdi konuyu görünce eskiler aklıma geldi birden, açıp YouTube'dan dinledim ne günlermiş ya.

366. Gün'ü örnek olarak koymuşsun da eski şarkılarına kıyasla hiçbir şey.

Baytar, Muamma, Merhametine Dön, Terk-i Diyar, Düşersem Yanarım...

Şimdi aklıma gelenler bunlar. Duygulandım lan :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucius Julius kullanıcısına yanıt
    Bilinen yeni şarkılarını koymaya çalıştım usta. Eskilerden olsa

Ceza Yerli Plaka

Sagopa Baytar

Norm Ender Eksik etek koyardım
  • norm bebesini oraya eklemek saçmalık bence.
    sagopa eski sagopa değil.

Fuat ve Ceza arasında kaldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cezanın konuşması bile rap gibi. En uygunu Ceza.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thoughtful

Sagonun kits albümü en iyi albümdür

kits introsu en iyi introsudur ama BPG daha iyiydi bence albüm olarak 2.sırada kits olabilir bence tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

quote:

Orijinalden alıntı: Thoughtful

Sagonun kits albümü en iyi albümdür

kits introsu en iyi introsudur ama BPG daha iyiydi bence albüm olarak 2.sırada kits olabilir bence tabi

BPG Türkçe rapin en iyi albümüdür.

• Lucius Julius kullanıcısına yanıt
    pesimist ep6 dinlemedin galiba? Birde eski şarkı deyip merhametibe dön, terki diyar demişsin. Sagonun eski şarkıları terapi, 2005 mil, bana müsade beyler, romantizma, bpg dir. 366. günü beğendim, Sagonun en iyi dönemi ikimizi anlatan bir şey ve kitsdir hala açıp dünyanın ninnisi, bir var bir yok veya yakın uzak dinlerim. Ayrıca Saho ft kolo Hırçınlar parçası klibi çekildiği takdirde milyonları geçecek bir şarkı.

Ceza ve sago harici türkiyede hikaye. Ceza yı sevmem gece gölgenin rahatına bak gibi geliyor bana onun şarkıları. Eski şarkılar daha güzeldi televole, rap adına vb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 16 Şubat 2017; 2:24:42 >
  • sagopayı 2002de VCD'nin yeni yeni evlere girdiği zamanda tanıdım sagopa kajmer adlı albümüyle (yüzünü dream tvde al bir de buradan yak şarkısında gördüm ilk kez :D), o zaman cezanın med cezır albümü de vardı şarkı isimleri yazmazdı track 01 track 02 track 03 vs giderdi ey gidi zaman :D şimdi bakıyorum da sagopa kajmere yakın şehirlerde konserlerini kaçırmadıgım adama DİNLEYEMİYORUM, ama cevabım sagopa kajmer

• Adam rap demiş sagoyu işaretlemişler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.