Şimdi Ara

Sizce Türk Telekoma geçmeli miyim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    TT kime nasıl davranacağını iyi biliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yok canım. beceriksiz olmalarından kaynaklanıyor.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=153881069

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Desident D kullanıcısına yanıt
    nedense bu beceriksizler hep seni buluyor canım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 11 Eylül 2022; 17:16:20 >
  • Desident D kullanıcısına yanıt

Ben geçen trendyol için attım.200tl. 150tl harcamaya 75tl iade veriyor. 10 dk sürmüştü paranın düşmesi.

Haftalık 2 iyi fatura ödemeye cüzdan harcamaya vs de veriyor ama fenercell hariç imiş. Kendi sitesinde bimcell filan diyor hariçtir diye. Uygulamaya giriyorsun fenercell de haricmis...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snapdrgn S kullanıcısına yanıt

Haklısın.

• thematy T kullanıcısına yanıt
    Ya 55 yada 58 tl olmasi lagzim 18 gb var vestelcell de

• Normalde vodafone kullanırdım..Taahhüdüm bitince güzel tarife vermediler..Bende numara taşıma yapıp tekrar geri döner bu numara taşıma tarifelerinden yararlanırım diye düşündüm..Bundan dolayı Türk Telekom'a geçtim..Bir daha geri vodafone dönmedim..Zira bana göre vodafonedan iyi çekiyor..Forumlarda falan millet Türkcelli öve öve bitiremiyor..Ama bulunduğum lokasyondan mıdır nedir..Hem işyerinde hemde evde Türkcell tek diş bile çekmiyor..Bazen işyerindeki arkadaşları aradığımda ulaşamadığım bile oluyor..Tabi bunların hepsi benim lokasyonuma bağlıdır muhakkak

• gezgin1621 G kullanıcısına yanıt

Sakarya'da çoğu yerde Vodafone'dan çok daha hızlı Türk Telekom. Vodafone'da sesli konuşmak bile zulümdü artık kesiliyordu. Vodafone'da son zamanlarda çoğu lokasyonda ciddi çöküş var. Size katılıyorum, parlatılan operatörler söylendikleri gibi değiller bence de.

• telekom eskisi gibi degil, eski algi geride kaldi. Cekmedigi yer cok az.

Ama bazı Homos Ergenus'lar bunu anlamıyor.

Aksine Mürk Melekom hiçbir yerde çekmiyor diyor.

İşte bu yüzden ronaldo.

Bende turk telekom kullandim eskiden cogu yerde cekmezdi suan cekmedigi yer az

• ae468468 A kullanıcısına yanıt

Aynen hocam..Hatta böyle gezip tozmayı çok seven arkadaşlarım var..Dağ bayır gezerler..Mesela onlarda Vodafone çoğu yerde çekmezken Türk Telekom eskisi gibi değil dağ bayır demeden her yerde çok iyi çekiyor diyor..Hocam hatta İlçe merkezi için diyeyim Vodafoneda maksimum 10 Mps hız görürken Türk Telekomda 40 falan gördüm..Yani en azından benim kafamda Türk Telekom hiç çekmez algısı vardı..Ben kendi deneyimimle bunu sildim..Geçmiş yıllarda böyle numara taşıma yaptığımda il merkezinde bile interneti geçtim konuşma yapamadığım zamanlar olmuştu..Türkcell 10 yıla yakındır kullanmıyorum..Ona yorum yapamam..Ama daha önceki mesajımda dediğim gibi belkide benim lokasyonumdandır o çekmeme olayı bilemem..Ama sonuçta ilçe merkezinde kalıyorum..

• Hocam ergenuslara gerek yok bendede aynı yargı vardı..Ama son 1 aydır kullanınca o algı değişti..Daha önceki mesajımda dediğim gibi ben sadece numara taşıma tarifelerinden yararlanmak için geçmiştim..Ama baktım Vodafonedan çok daha iyi çekiyor öyle kaldım...

• Elbette yuzde yuz guvenilir bir kaynak degil ama nperf verilerine gore telekom ankarada turkcellden bile hizli.
    Sizce Türk Telekoma geçmeli miyim?

Vodafone ile 30 40 aldığım yerlerde artık 100 alıyorum ben de.

• ae468468 A kullanıcısına yanıt

Hocam dedim ya benim lokasyonumdan dolayı böyledir belki..Mesela herkes Turkcelli öve öve bitiremiyor..Ama hem çalıştığım kurumda hemde evimin olduğu yerde Turkcell çoğu zaman çekmiyor bile..Yada en fazla tek diş çekiyor..

Benimde is yerimde hem vodafone hem turkcell kullaniyorum turkcell genelde vowifi olarak kullamiyorum turkcell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 14 Eylül 2022; 13:10:33 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.