Şimdi Ara

Sizce sıcaklık değerlerinde bir problem varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Soğutucu Cooler Master MasterLiquid Pro

Sıcaklık değerleri

Bu sıcaklık değerleri rainbow six siege açıkken alındı sormak istedim normalmi diye şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvrantum -- 17 Mayıs 2018; 1:34:12 >

• OC uygulandı mı işlemciye?
  • Sıkıntılı bir sıcaklık değeri yok lakin bu soğutucuya göre yine de yüksek fikrimce. Macunun eskiyse değiştirirsen sorun kalmaz diye düşünüyorum.
  • Oyunda bile bu dereceleri görüyorsa normal değil, prime95 small fft gibi gerçek bir teste soktuğunuzda durumu anlarsınız.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    oc var ancak bios dan tek bir click ile yapılan oc yani kendim profesyonel olarak oc yapmadım anakartın kendi limitlediği ayarı yaptım devasa birşey değil.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    yapayım hocam sonuçları koyarım sizce termal macundan dolayımıdır çünkü montajı yaparken pek çok video izledim
    https://www.youtube.com/watch?v=cNGmQg3BQVM fanlar radyatöre soğuk hava verecek şekilde montajlandı inşallah doğrudur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvrantum

oc var ancak bios dan tek bir click ile yapılan oc yani kendim profesyonel olarak oc yapmadım anakartın kendi limitlediği ayarı yaptım devasa birşey değil.
    O zaman normal gibi duruyor hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.