Şimdi Ara

Sizce Neden Hiçbir Şey Eskisi Gibi Dolu Dolu Değil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özellikle tv dizilerinin, sanatın, kitapların içi boşaldı ya da boşaltıldı içerikleri bilemiyorum. Özellikle eskiden anlamlı birçok şey vardı yitip gitti, her şey sadece daha boş ve içeriksiz oldu. Özellikle sosyal medyada,tvde. Sizce bunun asıl sebebi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negidales -- 22 Ekim 2018; 11:11:58 >

• Başlıktaki "Her şey" kelimesini" " Hiçbir şey" olarak düzeltir misin güzel kardeşim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bak yukardaki arkadaş rica ediyor bidaha söyletme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Başlıktaki "Her şey" kelimesini" " Hiçbir şey" olarak düzeltir misin güzel kardeşim..
    Değiştirdim, fikir belirtebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negidales

Değiştirdim, fikir belirtebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.. Konuyla alakalı fikrim yok maalesef.. Hafif gerizekalıyım şu an..

• quote:

Teşekkür ederim.. Konuyla alakalı fikrim yok maalesef.. Hafif gerizekalıyım şu an..

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun hocam. İnşallah en kısa zamanda toparlarsınız. Teşekkürler.
  • Hiçbir şeyin dolu dolu olmamasının, bolluğun olmamasının sebebi fed'in dolar pompalamayı kesmesi.

Trump döneminde de bu böyle devam eder. Gelecekte bu politika eski haline dönebilir belki ama bundan Türkiye'nin faydalanabileceğini sanmıyorum. Çünkü o aldığımız borç dolarları geri ödemeden kimse 1 kuruş vermeyecektir bize.

• Çünkü her şeyden bol bol var.Her şeye erişim sınırsız.Teknoloji geliştikçe insan insan olmaktan uzaklaştı.Aşırı rahat hayatlarımız olduğu için hiçbir şey tatmin etmiyor.Bu kadar rahatlık ve gelişmişlik insana zarardan başka bir şey getirmedi ve getirmeyecek.

• Film çekmek, kitap yazmak, müzik yapmak eskiye göre daha ulaşılabilir oldu. Örneğin biraz popüler olan birisi hemen kitap yazıyor, film çekiyor ve piyasanın kalitesini düşürüyor. Bu kadar kalabalığın içerisinde de sağlam eserler güme gidiyor.
  • türk dizi sektörünün icler acisi, berbat hali beni de üzüyor.

uzun suredir dizi izlemiyorum cunku hepsi cok sacma

bi tane bile izlenesi dizi yok, hele youtubeda populere girip duruyo ya demek ki millet seviyo boyle seyleri...

kitap konusunda pek fikrim yok fakat okudugum kitaplar zaten eski kitaplarin yeni baskilari hep.Yeni cikan kitaplara hic göz atmadim

Sosyal medya desen zaten hic kullanmiyorum.

İnsanlar surekli bi tüketim cilginliginda ya da vakit öldürme aliskanliginda su an, bu sebeple ne sunulursa sunulsun incelemeden kabul ediyorlar veya izliyorlar vs vs...

Yani icerik arttikca kalite dusuyor, kiyida kosede kalan kaliteli icerikleri ayiklamak bulmak gerekiyor diye dusunuyorum.Cunku su an populer olup da ilgimi ceken hoc bir sey yok

• Bir şeyler değişti evet ama bunun yaşınla da alakası olabilir, yaş ilerledikçe daha anlamsız geliyor zaten her şey.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sana öyle geliyor.
  • quote:

Hocam kendine tekme at.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

quote:

Hocam kendine tekme at.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Şu an daha iyiyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.