Şimdi Ara

sizce ne yapmaliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-F72FDC37E (2 mesaj) TiredDemocrat (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 12 ye gectim suan hazirandan beri tyt agirlikli calsiiyorum 11 fizikten elektrik siğaçlardan sonrasi yok kimyada entalpiden sonrasi yok bunlari yazin kapatiyim mi yoksa ayt baslarken 0 dan mi alayim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Yazın kapat. 12'ye bişey bırakma. Kimya yine hallolur da sığaçlardan sonraki fizik kısmı farklı soru tarzlarıyla bol soru çözümü istiyor. Özellikle manyetizma. Şimdi hallet derim

• TiredDemocrat kullanıcısına yanıt
    yil icine sarksa tyt fizik ve tyt kimya cok sikinti cikarir mi sence aslinda tyt kimyada genelde sayisallarin cogunu bitirdim sozel kisimlar kaldi genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F72FDC37E

yil icine sarksa tyt fizik ve tyt kimya cok sikinti cikarir mi sence aslinda tyt kimyada genelde sayisallarin cogunu bitirdim sozel kisimlar kaldi genelde
    Ayt kasacağın yerde tyt çalışıyor olursun. Tyt'nin garantisi olmuyor her telden çalabilir. Ama ayt daha net (2021 matı kimse öngöremedi o ayrı).
    O kadar kasma tyt fiz kim için. Her konudan 1 soru bankasından çözüp branş denemesi başlamak daha mantıklı soru kültürün oluşur. Ha illa sarkıyorsa da Ekim ortasında falan bitirmiş ol (sadece tavsiye)

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.