Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Sizce ne yapmaliyim?

6
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Giriş
      738 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      y.alper

20 Kasım 2018 22:17:52 Konu Sahibi
      Arkadaslar halihazirda 2013 model 1.6 cvt aurisim var. Gecen mart ayinda aldim. Ancak arabaya bir turlu isinamadim nedense. Motorundan cekisinden sanzimanindan acaip memnunum. Ama nedense araci benimseyemedim, isinamadim. Satip baska arac alayim diyorum ama hata olur diye dusunuyorum. Aracimin sileceklerine akusune lastiklerine varana kadar herseyi yeni aldim. Lpg si var yakiti iyi ama ne bileyim. İlk defa japon araci aldim. Daha onceleri astra ve leon kullandim.
      Sizce satip astra j sedan 1.4t, ceed 1.6crdi, egea hatchback 1.4 tjet vs bunlardan birini alsam hatami yaparim. Model yillari egea haric ayni yillarda. Uzerine para koyamiyorum. Siz olsaniz ne yapardiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
      |
    • Binbaşı
      1654 Mesaj
      21 Kasım 2018 13:00:53
      Yakıt takıntınız varsa LPG tüketimine alıştıysanız turbo araçlar yakıt anlamında sizi biraz üzer, LPG de çok sorun yaşarsınız.

Astra K 1.4 T 150 HP motordan uzak durun , özellikle manuel şanzımanlılarının piston kırma huyu var

ceed ve egea seçeneklerini aklınızdan çıkartın, toyotadan inip egea'ya binilmez, zannımca

Leon ve Golf seçeneklerini değerlendirebilirsiniz

Sen Ofsayt Nedir Bilirmisin ? İşte O Benim ...
    • Yüzbaşı
      738 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      y.alper

21 Kasım 2018 13:56:32 Konu Sahibi

Hocam uzerine para koyamiyorum. 70000TL civari olarak arac bakmam lazim. O nedenle golf veya leon alamam. Astrayida j kasa dusunuyorum. Yakit konusunda takintim yok zaten lpg li 1.4 t astra auris ten cok fazla yakacagini dusunmuyorum.Malzeme kalitesi anlaminda ceed yada egea toyotayi aratacagini dusunmuyorum. O nedenle seceneklerim kisitli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      zx636 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1654 Mesaj
      21 Kasım 2018 13:59:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz Alper

Hocam uzerine para koyamiyorum. 70000TL civari olarak arac bakmam lazim. O nedenle golf veya leon alamam. Astrayida j kasa dusunuyorum. Yakit konusunda takintim yok zaten lpg li 1.4 t astra auris ten cok fazla yakacagini dusunmuyorum.Malzeme kalitesi anlaminda ceed yada egea toyotayi aratacagini dusunmuyorum. O nedenle seceneklerim kisitli.
      Egea ile auris'in malzeme kalitesini kıyaslamak yanlış olur, ceed belki kıyas edilebilir,
      şu halde astra J öne çıkan en güçlü seçenek, bana kalırsa Auris'inizi değiştirmeyin

Sen Ofsayt Nedir Bilirmisin ? İşte O Benim ...
    • Yüzbaşı
      738 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      y.alper

21 Kasım 2018 14:00:59 Konu Sahibi

Evet astra yada auris ile devam gibi gorunuyor. Tesekkurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      zx636 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1731 Mesaj
      21 Kasım 2018 14:55:13
      Üstüne para ekleyemiyorsanız değiştirmeyin. Şu anda bindiğiniz aracı biliyorsunuz, bakımını yapmışsınız, masrafsız yürüyor. Alacağınız ikinci el yeni araçta başınıza ne geleceğini tam tahmin etmek mümkün olmayabilir. Beklenmedik bir servis gideri ile 3-5 bin lira harcanırsa daha çok üzülürsünüz.

DESKTOP : Intel i7-6700k with Corsair Hydro H100i v2 Extreme | Asus Z170i Pro Gaming | 32 GB Kingston HyperX Savage DDR-4 | MSI GTX 1080 Gaming X | 512 GB Samsung 950 Pro | 1 TB Samsung 850 Pro x 2 | Corsair Graphite 380T | Corsair RM850x | Corsair Gaming Strafe Cherry MX Brown | Corsair Gaming M65 Pro RGB | ASUS PG279Q | HyperX Cloud II

MOBILE : Macbook Pro 13" 2017 | iPad Pro 10.5" | iPhone X | Apple TV 4thG

KONSOL : Playstation 4 Pro | XBOX 360 | Playstation VITA
    • Yüzbaşı
      738 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      y.alper

21 Kasım 2018 16:17:21 Konu Sahibi

Tamda korkum bu malesef hocam. Herhalde dediginiz gibi binmek en mantiklisi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Pablo Vader kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.