Şimdi Ara

Sizce kaliteli kulaklık olarak Apple AirPods mu? Yoksa Parrot Zik serisi mi? ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kolay gelsin. Bugüne kadar ses kalitelisi iyi olan kulaklık kullanmadım ve bir de sizlerden tavsiye istiyeyim dedim. Bana biraz tavsiye verir misiniz? Şu an kafamda Airpods ve görür görmez inanılmaz beğendiğim Parrot Zik serisini keşfettim. Bir çok araştırma yaptım Parrot'a yöneldim gibi fakat anlayan birilerinden tavsiye almak iyi olur diye düşündüm. Sizce AirPods mu yoksa Parrot Zik 2 & 3 mü alayım? Bütçe fark etmiyor sadece müzik kulağım yok yeni yeni giriyorum. Jazz dinlemek istiyorum lütfen detaylı anlatır mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Jabra çok hoş bir yeni kulaklık çıkarıyor N11 de var ama biraz tuzlu 1100 TL air pod almanı önermem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beatsx kulaklığı öneririm ses kalitesi oldukça iyi
    apple mağazasından yada apple store dan al dene.beğenmezsen 14 gün içinde iade edebilirsin.
  • Hakanergul kullanıcısına yanıt
    Hocam 6 hafta bekletiyorlar nasıl bekleyeceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giansello

Hocam 6 hafta bekletiyorlar nasıl bekleyeceğim?

sanırım ist dışındasın ama yinede bir çok yere çok çabuk gönderiyorlar.
    apple store dan baktınmı.hangi şehirdesin
    Edirne Merkez hocam fakat çok araştırdım müşteri hizmetleri bile 5 - 6 hafta arası gönderiyoruz dedi o yüzden verdiğim siparişi iptal ettim. Şimdi tekrar versem ne zaman geleceği belli değil? N11 den alırsam 1 - 2 güne geliyormuş ama sonuçta N11 daha önce hiç alışveriş yapmadım ve ESC Market'in sağlam olduğunu söylüyor çoğu kişi. Bakalım, keşke erken gönderse AOS oradan hemen alırım. Tavsiyeleriniz varsa alırım.
  • quote:

Edirne Merkez hocam fakat çok araştırdım müşteri hizmetleri bile 5 - 6 hafta arası gönderiyoruz dedi o yüzden verdiğim siparişi iptal ettim. Şimdi tekrar versem ne zaman geleceği belli değil? N11 den alırsam 1 - 2 güne geliyormuş ama sonuçta N11 daha önce hiç alışveriş yapmadım ve ESC Market'in sağlam olduğunu söylüyor çoğu kişi. Bakalım, keşke erken gönderse AOS oradan hemen alırım. Tavsiyeleriniz varsa alırım.

esmarket apple bayisi ordan alacağın ürün apple garantisi kapsamındadır.
    bende 4 sene önce ipad almıştım.sıkıntı yaşamadım.
    valla madem ürünü çok istiyorsun edirne istanbul nedirki
    sabah istanbul otobüsüne bin gel. apple store zorludan da alıp dön :)
    Alırım almasına da stok olacağını biliyor muyum? Bilmediğim bir ürün için yaklaşık 280 KM yol yapamam hocam. Stok olduğunu bilsem hemen atlar giderim. Ya ESC Marketin stoklara girmesini bekleyeceğiz, ya da tekrardan AOS'dan sipariş geçeceğiz ama en önemli soru 6 hafta bekler miyiz?
  • quote:

Alırım almasına da stok olacağını biliyor muyum? Bilmediğim bir ürün için yaklaşık 280 KM yol yapamam hocam. Stok olduğunu bilsem hemen atlar giderim. Ya ESC Marketin stoklara girmesini bekleyeceğiz, ya da tekrardan AOS'dan sipariş geçeceğiz ama en önemli soru 6 hafta bekler miyiz?

akasyayı bilmiyorum ama zorluda airpods yok.
    ama beatsx ler var
    ben dün beatsx aldım aldıktan sonra 2 siyah kaldı.diğerlerinde de 3'er 4'eradet vardı.
    mağaza telefonları açmıyor.ama ürün satış apple online desteke sorabilirsin.onlar mağaza ile iletişime geçip
    olup olmadığının bilgisni veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanergul -- 2 Nisan 2017; 0:2:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.