Şimdi Ara

sizce kaç watt almam lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkdaşlar benim imzada yazıyor ve san andres oynarken reset atıyo bence power suply ywtmiyo sizce kaç watlık almam lazım 420 watt aopen kullanıyorum ilginize teşekkür ederim bide benim işlemcini sıcaklığı ilk açtığımdan beri 50- 59 max arasında gidiyo ama ne 49 oluyo ne 60 sizce iymi bide orjinal amd nin fanının döüş hızıda 1453 dönüyo daha fazla çıkmıyo sizce nedendir yeni aldım 2 ay oldu pcyi blütfen yardım

• burdan kaç watt lazım bi hesapla ama 420 aopen bence gayet yeterli sorun başka bişeyden olmasın

http://www.jscustompcs.com/power_supply/
  • o yun grafiksel olarak kasıyo. ekran kartı sorun olsa sadece donar. ama işlemciyi kasıyorsa işlemci çok ısınır ve koruma olarak treshold seviyesinde reset çeker. ben amd2500 de vice city i oynarken sıcaklık 68 lerde oluyor. fan hızım da 3700 felan.senin fa da yavaş yani. amd bayağı gelişmiş... 1400 de 59 derece braz ilginç. ama dediğim gibi işlemci ısınınca reseti çeker bilgisayar. bundan eminim
  • AMD ALTHON 64 BİT 3000+1800 MHZ Venice / MSI K8 939, RS480 ,SB400, 6CH S/W AUDİO, 10/100 LAN /MSI-128MN NX 6600 - VTD128E DİAMOND /2*512 MB PC3200 TWİNMOS CHIP DDRAM /SEAGATE 40 GB HDD 7200 RPM / COMBO LG 16X DVD + 52X32X52 CD-RW / LG 52X CD-ROM /

Arkadaşım 1. olarak sölemek istediğim şey imzanı düzel benim bildiğim kadarıyla AMD daha ALTHON modelini çıkarmadı
    2. olarakda sorunun psu dan olduğunu sanmıyorum ısınma problemi olabilir ama psu nun o sisteme yetmesi lazım
  • o kadar hata olur be kardeşim. bu arada, konu sahibi! bi çözüm bulabildin mi? var mı bi alternatif
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.