Şimdi Ara

SIZCE KAC PUANA TIP GARANTI(ISTE ONCEKI YILLARDA TIP PUANI) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
18.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diş de 3-4 puanla kaçmış geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmiyor obp haksızlığının üstüne bir de okul birinciliği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyt ayt T kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 432 ile tıpa gitmiş.

Bir akrabam demişti şok olduk aynı puanı aldıysan bile okul birincisi senden bir adım önde gerçekten haksızlık.

• https://forum.donanimhaber.com/2016-gibi-gelse-sizi-kurtariyor-mu-kurtarmiyor-mu-anket--133870979#133870979

Bu konuya da gelin 2016 sizi kurtariyor mu onu inceleyecegiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • urukçum güzel kardeşim eğer netlerin dediğin gibiyse sana inşallah tıp gelmiş gibi görünüyor, senden tek bir ricam var güzel kardeşim,

artık bu forumdan çık, gerçekten kendini hırpalıyorsun, sen neye inanırsan inan, burada ne kadar bir şeyler ispatlamaya çalışırsan çalış bunlar sonucu etkilemeyecek

ne biliyim çık yürüyüş yap, kitap oku, hayatı sorgula, spor yap veya git hazırlığı geçmek için ingilizce çalış. tamam 3 yıldır çok çalıştın, çok istiyorsun hepimiz biliyoruz ama bu günler de ömründen gidiyor be kardeşim, fani şeylere takılmayın bu kadar.

ecnebilerin de dediği gibi "hope for the best and prepare for the worst" gerisini de Allah'a bırak.

eğer tıp gelmezse de (ki bence garanti ama) seni almayan ÖSYM utansın be kardeşim.

• Puanlar puangodaki gibi olursa 450 de kapatır , tahminhesap gibi farklı puanlar gelirse 460ta kapatır
  • Bence tıp en iyi 453

En kötü 462 ile kapatacak hocam

Diste en iyi 430

En kötü 449

• 2012 dan bi tık iyi geleceği için 465 diyorum
  • Bu ne terbiyesizlik hani kayseriye göre tahmin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostum yorumumu iyi oku senin için yazıyorum:
    Öncelikle 3. seneden çıktık ikimizde senin derdini en iyi ben anlarım bunu bilmeni isterim.
    günde bir iki kere can sıkıntısına foruma giriyorum ne zaman girsem sen sıralamaların nasıl geleceğiyle ilgili bir şey paylaşıyorsun , tabiki biliyorum niye yaptığını ben yaşıyorum bu hisleri hatta şöyle söylim hedefimle alakasız bir puanım var s*çtım anlayacağın. Ama ben bile takıntılı bir insan olmama rağmen ilk 2-3 günlük araştırmamın ardına fikrimi kestirip attım sıralama 2014 veya daha iyi gelecek lakin ben tutturamıyorum, üzülsemde alıştım.Senin yapman gerekende buydu bence puanın 460 , bu puana tıp kesinlikle gelecektir kafanı rahatlat ve DH den çık , paran varsa gez lan hiç olmadı numaramı vereyim dertleşek.K.maraştayım buralara yakınsan gel sabaha kadar oturalım içelim sen ondan sonra kendine gelirsin.İlk defa tanımadığım birini bu kadar iyi anlayıp bunu yazmakla uğraştım sanırım.Hadi kendine iyi bak.

• Valla tıpı hiç bilmiyorum ama bilgisayar mühendisliğinin ne olursa olsun artacağından eminim sıralamaların da 2016 veya biraz üstü geleceğini düşünüyorum ben mesela 4000 yaparsam havalara uçarım İTÜ BM yeter bana
  • 2015 olmaz ama keşke öyle gelse

Şahsi fikrim 2014-2016 arası olur diye düşünüyorum

• 2016 gibi gelecek hocam fazla kafa yormaya gerek yok
  • Tıp kaçl kapatır belli olmaz ama 470 puanı olan banko tıpa girer başka ihtimal yok

• Starixa kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz?

• Hep LYS Kasan Adam kullanıcısına yanıt
    Ayt kolay falan dedik ama kimseye bu sene iq yüklemesi yapılmadi hocam.Çevremde sınavım iyi geçti diyen yok geçen sene bile iyi geçti diyen çok arkadaşım vardı.İnanılmaz değişik bir sonuç ekranı bizi bekliyor

Deme böyle şeyler hocam aglarim

• Hep LYS Kasan Adam kullanıcısına yanıt
    Bakalım hocam bu kadar emek verdik canımız sıkılmasın.

vay be forum çok iyimser olmaya başladı bence bu durum daha ürkütücü
  • Dişhekimiolurmu kullanıcısına yanıt
    470 ne iyimser ne kötümser.İyimser olsam 455-460 yazardım.

• Bence de ucundan da olsa gireceksin kardeşim ya inşallah bizim fakülteye gelirsin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.