Şimdi Ara

Sizce Hangisi Deneyimleyenler Bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-330-15ich-intel-core-i7-8750h-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81fk00k1tx-p-HBV00000K4A4R?magaza=FIRSATURUNLER

Lenovo Ideapad 330-15ICH Intel Core i7 8750H 16GB 1TB + 128GB SSD GTX1050

Ne kadar bütçeniz var bilmiyorum ama U serisi yerine HQ işlemcili seriler tercih edebilirsiniz.

Yukaruda ki ürünü tavsiye ederim.

• bamorex kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl 11.11 den 81FK005MTXhttps://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-330-15ich-intel-core-i7-8750h-16gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81fk005mtx-p-HBV00000FIII7?magaza=Hepsiburada
    Bu bilgisayarı aldım. Fakat o kadar memnun değilim ki çıldırtacak hale getiriyor insanı. Yani bilgisayardan iş yapmak zorunda kaldığım zaman ya erteliyorum ya iş yerinde halletmeye çalışıyorum. Bilgisayar açılma hızı ortalama 2-3 dakka. Ama sonrasında en az 4-5 dakka bekleyelim ki kendine gelsin bi Chrome açabilelim. Açınca da çoğu zaman yanıt vermiyor diyor. Bir buçuk yıl geçti maksimum 15 defa açmışımdır. O yüzden windows lisansı da almadım. Her seferinde aynı sıkıntı. Başka yerlerde yorumları iyi olunca şüphelendim acaba benim bilgisayarda mı sıkıntı var. Bide ilk zamanlar ssd yok diye yavaş diye düşündüm keşke iade etseydim. Ssd de almak istiyorum belki düzelir. Hangi ssd buna uyar nasıl bir ölçü olmalı hız olmalı bi yardımcı olan olursa sevinirim. Açtığımda bilgisayara zerre yüklenmiyorum ne oyun ne program. Film indirmek yapılan maksimum iş. Bana bi akıl veren olursa çok makbule geçecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alyosha

Geçen yıl 11.11 den 81FK005MTXhttps://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-330-15ich-intel-core-i7-8750h-16gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81fk005mtx-p-HBV00000FIII7?magaza=Hepsiburada
    Bu bilgisayarı aldım. Fakat o kadar memnun değilim ki çıldırtacak hale getiriyor insanı. Yani bilgisayardan iş yapmak zorunda kaldığım zaman ya erteliyorum ya iş yerinde halletmeye çalışıyorum. Bilgisayar açılma hızı ortalama 2-3 dakka. Ama sonrasında en az 4-5 dakka bekleyelim ki kendine gelsin bi Chrome açabilelim. Açınca da çoğu zaman yanıt vermiyor diyor. Bir buçuk yıl geçti maksimum 15 defa açmışımdır. O yüzden windows lisansı da almadım. Her seferinde aynı sıkıntı. Başka yerlerde yorumları iyi olunca şüphelendim acaba benim bilgisayarda mı sıkıntı var. Bide ilk zamanlar ssd yok diye yavaş diye düşündüm keşke iade etseydim. Ssd de almak istiyorum belki düzelir. Hangi ssd buna uyar nasıl bir ölçü olmalı hız olmalı bi yardımcı olan olursa sevinirim. Açtığımda bilgisayara zerre yüklenmiyorum ne oyun ne program. Film indirmek yapılan maksimum iş. Bana bi akıl veren olursa çok makbule geçecek
    Bilgisayarınızda hangi işletim sitemi kurulu bilmiyorum ama sizin yapabileceğiniz bilgilerinizi yedekleyip format atmak ve yeni bir işletim sistemi kurmak.Sizin yapamıyacağınız ise fanları temizletmek.
    Bunlar yapılırsa bilgisayarınız hızlanır.

Windows kurulu ama lisans aktif değil. Acaba onla mı alakalı. Peki ssd seçimi hakkında bi öneriniz yada şu boyut almanız gerek diyebileceğiniz bir şey var mı. Yada nasıl öğrenebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: alyosha

Windows kurulu ama lisans aktif değil. Acaba onla mı alakalı. Peki ssd seçimi hakkında bi öneriniz yada şu boyut almanız gerek diyebileceğiniz bir şey var mı. Yada nasıl öğrenebilirim.
    Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama tavsiyem Samsung – 860 EVO (250 GB) 200 -300 arasıdır.Ve bilgisayarınızı hızlandırır.

Mutlaka önce format atın ve kurduktan sonra orjinal lisansa çevirin.Bunun için orjinal yspsn programları nette bulabilirsiniz.
    Teşekkürler ilginiz için:>

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.