Şimdi Ara

Sizce hangisi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, şubatın başında almanyaya gidiyorum.

Türkiyeye göre fiyatları avantajlı olan 3 telefon belirledim. Aralarında kaldım.

Cihazlar: HTC One (M8) / Xperia Z3 Compact / Galaxy S5

Bu üç telefondan başka bir cihaz almayı düşünmüyorum, lütfen başka cihaz önermeyin. Size fikrinizi sormak istiyorum.

Bir öneriniz varsa, neden olduğunu söylerseniz sevinirim.

Ayrıyetten bu cihazlardan birini kullanan varsa "memnunum-memnun değilim, çünkü ..." şeklinde fikrini almak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler

• Konu Up, Fikri Olan Yok mu?
  • S5 tasarım olarak ve malzeme kalitesi olarak çok kötü yalnız iyi bir pili ve kamera performansı var samsung alacaksan note serisini tercih et derim m8 ve z3 tasarım,donanım ve malzeme olarak üst düzey htc nin ses ve donanımsal özellikleri cidden ayrıcalıklı yalnız pil süresi bu iki cihaza göre z3 ise tasarım,donanım ve kalite kokuyor dayanıklılığı da bu iki cihazdan iyi ben 1 haftadır z3 kullanıyorum çok memnunum yalnız sana önerebileceğim şu an ki en iyi telefon note 4 64 bit işlemci yakında fark yaratacak yani ilk tercih note 4 sonra z3 sonra htc ve en son tercihin s5 olabilir ve zaten büyük rakamlar verebiliyorsan bu 4 cihaz da en az 2 yıl rahatça götürür seni umarım yardımcı olmuşumdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence touchwızh arayuzunun hantallıgından s5 alınmaz,zaten s serısının en az satan cıhazı oldu s4 ten bıle az.

m8 ve z3c guzelcıhazlar fakat bana gore z3c agır basar neden,bır kere o fıyatı verdıkten sonra ıyı bır kamera ve bataryada hakkın,ayrıca 720p ıle z3compact cıdden ucuyor,ayrıca muhtemelen daha uzun sure guncelleme alacaktır ve daha ılerıye donuk bır cıhaz olur bu acıdan,su ve toza dayanıkllılık z2 ye gore daha ust sevıyede bır bska avantajı bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrian_34

S5 tasarım olarak ve malzeme kalitesi olarak çok kötü yalnız iyi bir pili ve kamera performansı var samsung alacaksan note serisini tercih et derim m8 ve z3 tasarım,donanım ve malzeme olarak üst düzey htc nin ses ve donanımsal özellikleri cidden ayrıcalıklı yalnız pil süresi bu iki cihaza göre z3 ise tasarım,donanım ve kalite kokuyor dayanıklılığı da bu iki cihazdan iyi ben 1 haftadır z3 kullanıyorum çok memnunum yalnız sana önerebileceğim şu an ki en iyi telefon note 4 64 bit işlemci yakında fark yaratacak yani ilk tercih note 4 sonra z3 sonra htc ve en son tercihin s5 olabilir ve zaten büyük rakamlar verebiliyorsan bu 4 cihaz da en az 2 yıl rahatça götürür seni umarım yardımcı olmuşumdur

Ben de S5i zayıf ihtimal olarak tutuyorum, lakin kesinlikle note4e ayırabilecek bütçem yok. Ayrıca birşeyi atlıyorsunuz, muhtemelen note4 64 bit çalışmayacak hiçbir zaman. M8 ve Z3C arasına kaldığımda mantığım Z3C diyor, Gönlüm M8 diyor.

Cevap için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 18XET01 -- 24 Ocak 2015; 8:35:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

bence touchwızh arayuzunun hantallıgından s5 alınmaz,zaten s serısının en az satan cıhazı oldu s4 ten bıle az.

m8 ve z3c guzelcıhazlar fakat bana gore z3c agır basar neden,bır kere o fıyatı verdıkten sonra ıyı bır kamera ve bataryada hakkın,ayrıca 720p ıle z3compact cıdden ucuyor,ayrıca muhtemelen daha uzun sure guncelleme alacaktır ve daha ılerıye donuk bır cıhaz olur bu acıdan,su ve toza dayanıkllılık z2 ye gore daha ust sevıyede bır bska avantajı bu.

Benim de aklıma yatan o oldu zaten, sadece şeyin ikilemini yaşadım, z3c alırsam türkiyeye göre 560 lira, m8 alırsam türkiyeye göre 900-1000 lira arasında bir kârım oluyor (m8 hala 2499 tl ise)

Cevap için teşekkürler

• 18XET01 1 kullanıcısına yanıt
    O birazda htcnin.ederinden fazla fiyata satmaya calismasindan kaynaklaniyor,zaten 1800altinda bulunabiliyor m8.

http://m.akakce.com/p/?2296813

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

O birazda htcnin.ederinden fazla fiyata satmaya calismasindan kaynaklaniyor,zaten 1800altinda bulunabiliyor m8.

http://m.akakce.com/p/?2296813

Vergisiyle birlikte almanyadan 1200 liraya getiriyorum 1 sene uluslararası garanti de var

• Htc kalitesi ayrıdır ben m8 derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: werewollf

Htc kalitesi ayrıdır ben m8 derim.

S5i eledik zaten z3c mi m8 mi diye düşünüyorum,artık oraya vardığımda gönlüm hangisini seçerse onu alacağım

• htc m8 bir kademe önde(malzeme,yazxılım,hoparlör +avize ses kalitesi),sonra sony z3c ,,,,en son samsung s5 tabiki32gb modeli,,,saydığınız modeller tr de bozulsa bile bir firmada tamir ettirebilirsiniz...http://www.mediamarkt.de/mcs/productlist/Smartphones,48353,464028.html?langId=-3&searchParams=%2FSearch.ff%3FfilterTabbedCategory%3Donlineshop%26filterCategoriesROOT%3DHandy%2B%2526%2BNavigation%25C2%25A7MediaDEdec464026%26filterCategoriesROOT%252FHandy%2B%2526%2BNavigation%25C2%25A7MediaDEdec464026%3DSmartphones%2B%2526%2BHandys%25C2%25A7MediaDEdec464027%26filterCategoriesROOT%252FHandy%2B%2526%2BNavigation%25C2%25A7MediaDEdec464026%252FSmartphones%2B%2526%2BHandys%25C2%25A7MediaDEdec464027%3DSmartphones%25C2%25A7MediaDEdec464028%26filterbrand%3DSONY%257E%257E%257EHTC%257E%257E%257ESAMSUNG%26channel%3Dmmdede%26productsPerPage%3D15%26disableTabbedCategory%3Dtrue%26navigation%3Dtrue%26filtercurrentpriceCopy%3D259%2B-%2B583&sort=desc_price&view=&page=
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.