Şimdi Ara

Sizce Hangi Tablet? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: frux

Dedim ya, markanın hiç bir önemi yok.. Spec D9RET konusunda firma yetkilisine de danışabilirsin.. Eksen bilgisayarda teşhir ürününü inceleyebilirsin..
    Bu modelde batarya 10000 mAh olduğu için 6-7 saat kullanılabilir.. Ayrıca ekran çözünürlüğü de değiştirilebiliyor..
    Retina sharp ekranlı bildiğim kadarı ile..

Şimdi bende baya araştırdım şey diyen var işte dark markası daha büyük,güncellemeleri falan daha erken gelirmiş ve teknik servisi daha iyiymiş.Sence doğru mu bu?Şimdi ben spec alsam bozulursa falan kimse takmaz mı?Yada güncelleştirmeler gelmez mi?

Ha bide wifisi daha iyi diyende vardı dark için.Ama sen diyorsunya ikiside aynı hiç bir farkı yok.O zaman herhalde o arkadaş bilmiyordu galiba?

Tabletlerin üçününde dananımı aynı olduğu için rom'ları da aynı.. İstediğin markayı alabilirsin fark etmez.. Dark'a güveniyorsan Dark marka al.. Fiyatı ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Dedim ya, markanın hiç bir önemi yok.. Spec D9RET konusunda firma yetkilisine de danışabilirsin.. Eksen bilgisayarda teşhir ürününü inceleyebilirsin..
    Bu modelde batarya 10000 mAh olduğu için 6-7 saat kullanılabilir.. Ayrıca ekran çözünürlüğü de değiştirilebiliyor..
    Retina sharp ekranlı bildiğim kadarı ile..

Şimdi bende baya araştırdım şey diyen var işte dark markası daha büyük,güncellemeleri falan daha erken gelirmiş ve teknik servisi daha iyiymiş.Sence doğru mu bu?Şimdi ben spec alsam bozulursa falan kimse takmaz mı?Yada güncelleştirmeler gelmez mi?

Ha bide wifisi daha iyi diyende vardı dark için.Ama sen diyorsunya ikiside aynı hiç bir farkı yok.O zaman herhalde o arkadaş bilmiyordu galiba?

Tabletlerin üçününde dananımı aynı olduğu için rom'ları da aynı.. İstediğin markayı alabilirsin fark etmez.. Dark'a güveniyorsan Dark marka al.. Fiyatı ne kadar?

567 tl ama her şey aynıysa demekki bir farkları eksikleri yok herhalde o arkadaşlar fazla bilmiyorlardı herhalde fark 120 tl olunca bende araştırdım baya.

• Yalnız bir şey dikkatimi çekti, bu modelde hdmi çıkışı yok sanıyorum.. Spec D9RET modelinin açıklamasinda hdmi yok yazıyordu sanırım.. eksen bilgisayarda yazıyordu..
    Bunu da göz önüne al derim.. tv`ye bağlayamazsın..

• quote:

Yalnız bir şey dikkatimi çekti, bu modelde hdmi çıkışı yok sanıyorum.. Spec D9RET modelinin açıklamasinda hdmi yok yazıyordu sanırım.. eksen bilgisayarda yazıyordu..

Önemli değil bağlamam.Yeterki doğru düzgün çalışsın.120 lirada fark olunca spec'i alıyım en iyisi ben umarım şanslı çıkarım da ürün uğraştırmaz :)
  • quote:

quote:

Yalnız bir şey dikkatimi çekti, bu modelde hdmi çıkışı yok sanıyorum.. Spec D9RET modelinin açıklamasinda hdmi yok yazıyordu sanırım.. eksen bilgisayarda yazıyordu..

Önemli değil bağlamam.Yeterki doğru düzgün çalışsın.120 lirada fark olunca spec'i alıyım en iyisi ben umarım şanslı çıkarım da ürün uğraştırmaz :)

Ya şimdi bir laf vardır ``elektronik biraz da şans işidir`` diye.
    Spec de ciddi e eski firma.. biri spec s10 tablet satın almış, kutudan otg kablosu çıkmamış.. firma hemen otg kabloyu kargolamış.
    Eksen bilgisayar da ciddi firmadır. Sorun çıkarsa, değiştirirler veya iade alırlar.. spec tablet konularını oku istersen, bayağı ilgili davranıyorlar..
    Yine de sen bilrsin; dilediğini sipariş ver...

• quote:

quote:

quote:

Ya şimdi bir laf vardır ``elektronik biraz da şans işidir`` diye.
    Spec de ciddi e eski firma.. biri spec s10 tablet satın almış, kutudan otg kablosu çıkmamış.. firma hemen otg kabloyu kargolamış.
    Eksen bilgisayar da ciddi firmadır. Sorun çıkarsa, değiştirirler veya iade alırlar.. spec tablet konularını oku istersen, bayağı ilgili davranıyorlar..
    Yine de sen bilrsin; dilediğini sipariş ver...

Peki teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.Ben bu haftasonu alayım spec'İ.Senide bilgilendiririm.Kalitesi hakkında falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 21 Mayıs 2013; 16:58:25 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.