Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

sizce hakanı neden oyundan çıkartır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> sizce hakanı neden oyundan çıkartır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3504 Mesaj
    haginin yaptığı bu iş hakkında taktiksel olarak mantıklı açıklaması olan varmı?

|
    |

Orjinalden alıntı: sergen_baba

TABİKİ AÇIKLAMASI YOK AMA HAGİ NİN AÇIKLAMASI ŞÖYLE:TAKIMDA TÜM MAÇLARDA OYNAMIŞ VE FB MAÇINDA DA YORULMUŞ BELLİ BİR YAŞTAKİ OYUNCU OLDUGU İÇİN DAHA DİNÇ BİRİSİNİ ALMAK İSTEMİŞ VE SAHALARIMIZIN YILDIZI GS NİN OLMAZSA OLMAZI CAFERCANI SAHAYA ALMIŞTIR...
    |
    |
    hakan o dakikaya kadar ne yaptı biri bana anlatsın. tabii ki hakan gibi adamın ne yapacağı belli olmaz ama haginin kararı buydu. hagi hakanı almasa oyundan sonra "bu hakana nasıl tahammül ettin" denecekti.
    |
    |
    PEki Hakan Çıktı tamam ama Cafercan yerine girmemeliydi
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_crazy -- 15 Mayıs 2005, 22:59:04 >
    |
    |

Fuzuli
  • Yarbay
    2637 Mesaj
    hagi malesef bu sene galatasarayı şampiyonluktan etti sezon sonu yönetim onu kesinlikle yollamalı kocca bir sezon heba oldu
    |
    |

ŞAMPİYON GALATASARAY
  • Yüzbaşı
    620 Mesaj
    Hagi'yi sevmeye severim ama oyuncu çıkarmaktan sokmaktan kesinlikle anlamıyo, bu çok açık.. Fener maçında da Ribery'yi öyle bi zamanda çıkardı ki insaf demiştim...
    somali sana kesinlikle katılmıyorum, bugün o sahadan alınması gereken sonkişiydi hakan, hçi anlamıyorım bu türklerin nası oyun izlediğini. Bi forvet illa gol mü atmalı başarılı olabilmek için, hakan gibi bi oyuncu dünya'da yok bırakın türkiye'yi..
    |
    |
    l Intel Core i7 860 2.80GHz l Asus P7P55D P55 DDR3 2200MHz LGA1156 l Team Xtreem 2x2GB DDR3 1600MHz CL7 Dual Kit 7-7-7-21 l Saphhire HD 5850 1GB GDDR5 l 2xWestern Digital 500GB 32MB SATA2 7200rpm Raid0 l
    l CoolerMaster RC 1000 Cosmos Kasa l OCZ 600W StealthXStream PSU l Samsung T240 l
  • Yarbay
    4731 Mesaj
    ya hakanın ölüsü bile iş yapar o sahada.öyle adam alınır mı 15 dakika kala.zaten durum kritik,gs nin gol atması lazım.madem o cafercan denen bebeyi oyuna alacan defanstan yada orta sahadan adam alırsın.tüm riskleri göze alarak.çünkü kaybedecek bişey yok.
    |
    |

Fuzuli
  • Yüzbaşı
    918 Mesaj
    ya hadi hakanı aldın hatayı yaptın tamam ama cafercan kim ya kim abi o !!! utanmasa evden beni cagırıcak herıf gel oyuna gır dıye!!!
    |
    |

Galatasaraylılık; bir din gibi, bir mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.''
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    YA ŞU İNSANLAR BİR KARA VERSİN ARTIK. GENÇLERE ÖNEM VE DESTEK Mİ VERELİM YOKSA OYNATMAYALIM MI???
    |
    |
    hagi bu kadar ...herkes bunu kafasının biryerine yazmalı tecrübe olmadan olamaz kendi apar topar gidecekken daum sayesinde kaldı buna dua etmedi kalktı ben iyi teknik adamım dedi bir sürü teklif geldi dedi 3 gün tam havaya girdi adam geldi havasınıda umudumuzuda aldı gitti...
    |
    |

Orjinalden alıntı: somali

YA ŞU İNSANLAR BİR KARA VERSİN ARTIK. GENÇLERE ÖNEM VE DESTEK Mİ VERELİM YOKSA OYNATMAYALIM MI???

tabi ki gençlere de önem vereceksin.o emreler falan böyle yetişti ama her şeyin bi yeri ve zamanı var.şu maçta ve şu skorda ve o dakika da oyuna alınacak adam o mu???
    |
    |

Fuzuli
  • Emekli Yönetici
    6155 Mesaj
    hakanda ayıp etti kaptanlık pazubandını atmayacaktı,ceza kesin gelir...
    |
    |

Orjinalden alıntı: x_crazy

quote:

Orjinalden alıntı: somali

tabi ki gençlere de önem vereceksin.o emreler falan böyle yetişti ama her şeyin bi yeri ve zamanı var.şu maçta ve şu skorda ve o dakika da oyuna alınacak adam o mu???

böyle bir cevap bekliyodum zaten. haklı olabilirsin ama ligin ortasındaki bazı maçlarda da genç oyuncuları oyuna alıyordu hagi ve angut spor yazarları eleştiriyordu zamanı mı diye. ispanyada ingilterede 17-18 yaşında elemanlar oynuyosa burdakilerde elbette oynar. sen onlara güvenmezsen onlar da kendine güvenmez ve kaybolan yeteneklere eklenirler.
    pazubandı yere niye attı? takımını aşırı sevdiği için şampiyonluk hırsı olduğu için, takıma bişeyler vermek istediği için. pazuband o bayrak ya da forma değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somali -- 15 Mayıs 2005, 23:41:52 >
    |
    |

• Yarbay
    4731 Mesaj
    zaten bizim spor yazarları yok mu al birini vur ötekine.ama hakanın o davranışına kızamıyorum.düşünün biz burda oyundan alınmasına bu kadar tepki verirken bi de onun halini düşünün.o anlık bi tepkidir,büyütmemek lazım bece onu..
    |
    |

Fuzuli
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    hakkaten ya ne enteresan bir milletiz. hakanı oyundan aldı hagiye vur, pazubandı yere attı hakana vur. ne salakça bir tutumdur bu ya. hakanı oyundan aldığı için hagiye defol git diyecek kadar kızıyoruz ama hakan kızınca da ona kızıyoruz kısacası.
    |
    |
    hocanın kararı bılemezsınız kı dusuncelerını ama cıkarmmalıydı dıye dusunuyorum
    |
    |
    bir zamanlar bizim lorant ta taktik icabı ortegayı oynatmamıştı
    |
    |

Orjinalden alıntı: sergen_baba

kaşındığı için aldı
    |
    |

Orjinalden alıntı: x_crazy

arkadaşlar hagi bunu çok yaptı,maçları şöyle bi hatırlarsanız kritik anlarda çok yanlış oyuncuları aldı oyuna yerlerine de yanlış adamları koydu.bu adam oyunu O-KU-YA-MI-YOR!!!

+1
    |
    |
Reklamlar
SEO
google reklamları
Mobilya Takımları
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,485
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.