Şimdi Ara

Sizce Güncellemeye Yapayim mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4S 64GB Telefonum 2 ayönce ios 5.0.1 sürümündeydi ,1 ay sonra güncelledim 6.1.3 oldu fakat şuanda sıkılmış durumdayım,jailbreak zaten pek sevmem ,sevdiğim uygulamayı parasıyla alırım sıkıldığımda silerim, şuanda ios 7.0.4 indirdim, güncellesem mi güncellemesem mi kararsız kaldım,açıkcası iosun eski görüntüsünden çok sıkıldım, O yüzden sizlerinde görüşünü alıp birlikte karar vereyim istedim

Konuya gelcek yorumlara göre ios 7 ye geçiş yapacağım,Ona göre her yorumunuz önemlidir

• Jb, korsan uygulama indirmek için yapılmaz. Cihazınıza ekstra özellikler kazandırmak, tema yapmak için vs kullanılır. Korsan için jb yapmaya gerek yok zaten... Tavsiyem ios6 da jb yapıp temalar vs kurun bir de öyle sıkılana kadar kullanın 1-2 ay. Sonra geçin 7'ye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jailbreak pek sevmiyorum ,ios 6 da ,ios 7 temaları orjinal kadar görüntü vermez, ayrıca gerçekten sıkıldım senelerdir ios 5.0.1 ile 6.1.3 kullandım hep o yüzden normalden öte bir şekilde bıkkınlık geldi ios 6 dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPuma

Jailbreak pek sevmiyorum ,ios 6 da ,ios 7 temaları orjinal kadar görüntü vermez, ayrıca gerçekten sıkıldım senelerdir ios 5.0.1 ile 6.1.3 kullandım hep o yüzden normalden öte bir şekilde bıkkınlık geldi ios 6 dan

Hocam ios 7 o kadar güzel grafiklere sahip bir sürüm değil. Bir Ayecon teması gibi değil mesela. Ki kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. O kadar sıkıldıysanız deneyin yani... Öte yandan da bu kadar kararlıysanız neden sormak için konu açtınız :) Vazgeçirmek için çabalamamızı mı bekliyorsunuz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani başlıktada belirttiğim gibi sıkıldım ios 6 dan evet, ama konudaki yorumlara göre hareket edeceğim ,çoğunluk ne derse ona göre hareket ediceğim ,kararsız olduğum için açtım zaten konuyu ,ios 7 ye kesin karar versem güncellerdim konuda açmazdım
  • quote:

4S 64GB Telefonum 2 ayönce ios 5.0.1 sürümündeydi ,1 ay sonra güncelledim 6.1.3 oldu fakat şuanda sıkılmış durumdayım,jailbreak zaten pek sevmem ,sevdiğim uygulamayı parasıyla alırım sıkıldığımda silerim, şuanda ios 7.0.4 indirdim, güncellesem mi güncellemesem mi kararsız kaldım,açıkcası iosun eski görüntüsünden çok sıkıldım, O yüzden sizlerinde görüşünü alıp birlikte karar vereyim istedim

Konuya gelcek yorumlara göre ios 7 ye geçiş yapacağım,Ona göre her yorumunuz önemlidir

ios 7.1 final çıkmasını bekleyin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

4S 64GB Telefonum 2 ayönce ios 5.0.1 sürümündeydi ,1 ay sonra güncelledim 6.1.3 oldu fakat şuanda sıkılmış durumdayım,jailbreak zaten pek sevmem ,sevdiğim uygulamayı parasıyla alırım sıkıldığımda silerim, şuanda ios 7.0.4 indirdim, güncellesem mi güncellemesem mi kararsız kaldım,açıkcası iosun eski görüntüsünden çok sıkıldım, O yüzden sizlerinde görüşünü alıp birlikte karar vereyim istedim

ios 7.1 final çıkmasını bekleyin bence.

Bence de ios 7 daha tam rayına oturmadı eksikleri var uygulamalarda çökme, reset olayları var 7.1 çıkana kadar beklemeni tavsiye ederim çok sıkıldıysan jb yap 1-2 ay idare et.

• sakın kardesim bu hatayı yapma bende güzel diye aldandım daha geri dönemiyoruz
  • O kadar mı kötü
  • evet kardesim çok kötü kilit sesi cıkmıyor açarken hep çıkarmışlar param olsa iphone 5 alıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.