Şimdi Ara

Sizce genpa telefonu tamir edermi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar telefon iphone 3gs 4.3.3 vardi jail yaptim garantiye gidicek diye 5.0.1 yaptim sorunlari hoparlor patlak arada kilitlenmiyor kucuk bir olu piksel var acaba yenisi yada tamir ederlermi bu arada 30 gun cok degilmi yahu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her zaman 30 gunü bulmaz ama yasal hakları da 20 is gunü
    Ve belirttiğin sorunları tamir ederler tabi, yetkili servis ibaresini almak kolay değil hele hele Apple dan
  • aynen tamir edilir
  • Sıvı teması var diye geride yollayabilirler, genelde taktik bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanefe43

Arkadaslar telefon iphone 3gs 4.3.3 vardi jail yaptim garantiye gidicek diye 5.0.1 yaptim sorunlari hoparlor patlak arada kilitlenmiyor kucuk bir olu piksel var acaba yenisi yada tamir ederlermi bu arada 30 gun cok degilmi yahu?

Eder eder merak etme gider senden 500 kagit ister yapar disardan gitsen ekrani kasayi komple 200 tl ye sifirlarsin nerdenmi biliyorum:)basima geldi maliyeti bu tuttu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco555555

quote:

Arkadaslar telefon iphone 3gs 4.3.3 vardi jail yaptim garantiye gidicek diye 5.0.1 yaptim sorunlari hoparlor patlak arada kilitlenmiyor kucuk bir olu piksel var acaba yenisi yada tamir ederlermi bu arada 30 gun cok degilmi yahu?

Eder eder merak etme gider senden 500 kagit ister yapar disardan gitsen ekrani kasayi komple 200 tl ye sifirlarsin nerdenmi biliyorum:)basima geldi maliyeti bu tuttu

Yuh garantimi telefoncuya tamirmi anlamadim arkadaş..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muco555555

quote:

Yuh garantimi telefoncuya tamirmi anlamadim arkadaş..

Evet. Dedigim gibi yasayin gorun derim yorum yapmayim daha fazla

• Kardeşimin telefonunun ekranı kararmıştı,bu sebeple genpaya verildi.Telefon normal çalışıyor fakat lamba yanmıyor ekranda ışık yok.Adamlar ilk iş sıvı teması var diyor.Nasıl olur hiç öyle bir durum yok derken ekran değişimi yapılıyor.Ordaki eleman bu bir telefon değil bilgisayar!Kullanırken ağzınızdan çıkan tükürük bile bu aleti bozar diyor.Sanki lamayız bizDikkatli kullanın diye nasihat ediyor.

Ama şu var sadece sıvı teması deyip duruyorlar herşeye.Telefon yere düşürülmüş belli kasada ezilme var isteseler bunu sebep gösterebilirlerdi.Düşmeden sonra aylarca kullandığımızı kanıtlayamazdık tabi ki.İş ekran değişimi olunca pat diye yapıyorlar,sağolsunlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.