Şimdi Ara

sizce flame mi yoksa ıce mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • flame de diğerlerinde olmayan farklı bi görsellik var
  • BEN BERAMUS ACILDIĞINDAN BERİ OYNUYORUM YANİ SUBATTA ACILMIŞTI O ZAMAN DAN ŞİMDİYE LVL 61 OLDUM kasmana bağlı oyunu ciddiye alırsan cafede bi ark 9 gunde 54 oldu dedim ya kasmaya bağlı bide nerede iyi exp var onu bilcen zaten eslandda bi yer var orayı bilirsen 1 ayda bile 60 olrsun abartmıyorum ... veya yeni acılan serversa 45 lvl magleri toplayıp cz harpy yapcan dusunumıom şimdiki serverda (cyperda) hayalim o keşke adam gibi arkalr olsada 8 kişilik partyi beraber kursak
  • flame ciyim kendimi yırttım 30 olamadım 8 kişilik party de bir arkadaş ıce büyüsü yapıyo herif oldu 49 biz 30 olucaz diye yırtınızyoz en iyisi ıce yavaşlatıyo novası da çok etkili flameden bir bok olmaz clana bile almıyolar ezik muamelesi görüyoz baştan buff çı olaydık dediğim oluyo ama ıce çı kadar iyisi yok bende ıce geçicem flameciler bence sizde geçin daha çabuk kasılırsınız.ezik bir knight çı..........
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jedi MASTER

bence flame de glacier de değil lightning daha çok damage veriyo

bi sorum olcak lightning in glaicer deki ice comet gibi çoklu bi saldırısı var mı???

hala cevap vermediniz
  • dediğini anlasam bi comet diosun lr dada varmı diosun acep demek istediğin 51-54-57 spellerimi eğer onlarsa tabii ki var ama ice ta thorn buyusu yok onun yerıne ac veren buyu var ok??
  • beyler bence hiç glacier flame yada lighting tartısması yapmayın adam belliki yeni char acacak ne olcagının karırını veriyor o adam bırakın warrior acsın lvl 45 e kadar attack a ver ondan sonra lvl 45 de defans a skill deiştir voker ol her party de yerin hazır lvl 55 olunca da pelerinini takarsın oh ne güzel ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: manyamisboyss

beyler bence hiç glacier flame yada lighting tartısması yapmayın adam belliki yeni char acacak ne olcagının karırını veriyor o adam bırakın warrior acsın lvl 45 e kadar attack a ver ondan sonra lvl 45 de defans a skill deiştir voker ol her party de yerin hazır lvl 55 olunca da pelerinini takarsın oh ne güzel ;)

benden mi bahsediyosun yoksa topici açandan mı çnkü ben yeni char açmıyorum da ondan
  • quote:

Orjinalden alıntı: manyamisboyss

beyler bence hiç glacier flame yada lighting tartısması yapmayın adam belliki yeni char acacak ne olcagının karırını veriyor o adam bırakın warrior acsın lvl 45 e kadar attack a ver ondan sonra lvl 45 de defans a skill deiştir voker ol her party de yerin hazır lvl 55 olunca da pelerinini takarsın oh ne güzel ;)

KE'nin gelmesiyLe vokerLik ßitmishtir die ßiLiOrm ..
    Eer mage kasacakSan ,, hlzLl LeveL kasman ichin iCe yanlna da Lighting ver .
    iCeLa yavashLatma özeLLi kuLLanlrsln ..Lighting iLe deru apos gißi ii exp getiren partyLere gireßiLirsin .
    Ama cok damage vurcam diosan flame paper ol yanlna Lr ya da ice ver ..
    ßu arada ßeLirtiim Light ßüyüLerinin kitLeme özeLLii var.

• 60'a kadar İce 60'dan sonra paper flame
  • quote:

Orjinalden alıntı: _TaDpOlE_

saçmalama cz de en iyi bıçakçıdır sonrada ice sen lvl kaç

vay vay arkadaş 88 lvl galiba :)
    magelerden bahsederken sen gelmişin en iyi bıçakçıdır demişsin tamam da mage le ilgisi ne.
    sonra da ice demişsin ki burdan da belli ki pek cz ye gidemeişsin daha.

Asıl konuya gelince.
    - 60 a kadar ice ol 60 dan sonra flame ol cz ye git mantığına katılıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: thuglife

CZ'de Flame savaş için ideal.

bencede arkadas doru solemeıs ama yaratıklar ıcınde ıce gerek bende bı zamanlar ortada kalmısıtım ama sonunda ıce oldum sende olursan tek basın a bıseler kesersın fakat uzun bı surede
  • AGA 50'E KADAR İCE İLE KOLAY KASARSIN FAKAT 50 SORA FLAMEYE DÖNERSİN İİİ OLUR.FAKAT PİS PARA GİDER SÖLİM.
  • arkadaslar en iyisi 1.si flame 2.si ice olacak boylece hem yavaslatma ozelliginiz olacak hemde yuksek hasar vereceksiniz.ama czde avcı olmak istiyosan lightninh ve glacier oalcan
  • quote:

Orjinalden alıntı: belesci_tr

Bak ilkini flame ye ver sonra ikincisini ise glaciyere ver buz ile yavaşlatıp flame ile vurursun 60 ta anlarsın.2 tane novacım var diezde flame daha iyi dogrusu.

arkadaşa katılıyorum bence de ilk flame ikinci ice olmalı ama lvl kasmak istiyosan lightning seç deyim ben saaa (( apos , deru ))
  • sadece sunu cok seri lvl almak istiorsan ice olcaksin ikinci skilli lr a verceksin ben ice olsaydim su an 62 lvl falandim ama 61 im :((((((((((((((((
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.