Şimdi Ara

Sizce FB'nin Kötü Gidişinin Sebebi Nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence en önemli sebebi oyuncuların yeteneksizliği değil oyuncuların kazanmak için herhangi bir çaba sarfetmemesi ve ruhsuz olması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fenerbahçe kötü gitmiyor. Dünyanın böyle dev takımlarında arada duraklama dönemi oluyor. Fenerbahçe, Real Madrid, Leverkusen farkındaysan aynı süreci yaşıyoruz. Barça da kötü başladı ama onlar erken toparladılar. İsminiz bu takımlarla birlikte anılıyorsa yapacak birşey yok arada böyle süreçlere katlanmak zorundayız.
  • nası çaba sarfetmiyor? ya slimani bu adam çaba sarf etmiyor mu şimdi koşuyor orta saha kadar geliyor ağır vasıta gibi duruyor ama baya atletik gibi aslında ama gol vuruşları körelmiş gibi o ayrı ama bunu takımın durumuda etkiler perfermans hep yeniliyorsun hep yuhlanıyorsunuz vs.

bence o çaba sarfetmiyenler, bizim türk oyuncular barış napıyor ? ismail ? topal ? elif de var bunlarda ? bunlar geçn ama laylom takılıyorlar ne top isterler ne koşu yaparlar öyle bekliyorlar top ayağıma gelsin, antremanlarda ne yapıyorlarsa..

tabi yeteneksizlikte var burda, takımın %50si valbuştan oluşuyor işe yarar adamlarda kadro dışı,,sakat vs derken yeneneksiz ve pasif türklerle ve gençlerle ortaya bu çıkıyor hocada bir oyun planı yoksa sallamıyorsa takımı böyle oluyor:D
  • Yeni taktik deniyor.Kötü gitmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    bilemiyorum bana göre sarfettikleri çaba yetersiz, akhisar gibi önemli bir maçta nasıl üçlenebiliyoruz aklım almıyor pozisyon olarak mehmet ekicinin uzaktan bir şutu ve elifin 6 pas içinde bir vuruşu var o kadar

• %60 kadro kalitesi, %40 teknik ekibin basiretsizliği.
  • Taraftar hariç a dan z ye herkes suçlu

Futbolcu veya teknik heyet değil sadece yönetim de kötü

Hatta bu üçlü içinde sırasıyla yönetim teknik heyet futbolcu

Futbolcunun kapasitesi bu , ben fb macını izliyorum mücadele eksikliği yok, teknik heyetin de kötü onun da kapasitesi bu hem kadro kötü hem teknik direktör kötü olunca ikisi birleşince bu durum ortaya çıktı. En suçlusu da yönetimdir.bu herzaman böyledir çünkü tam yetki onundur herkesi o getirir

Bir şirket CEO su şirket hiç olmadığı kadar zarar ettiğinde getirdiğim adamlar kötü çıktı diyemezA. Bahane sunamaz en büyük sorumlu o olur.çünkü onun görevi zaten bu dur yönetmek

Diğer türlü bakmak sadece birilerini suçlamak duygusal bakmaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 14 Aralık 2018; 15:35:13 >
  • ali koç bence azizin adamı. şimdi son çare ersun geldi, ersunla son 3 sıraya kazık çakınca ersun defteri sonsuza kadar kapanacak, ali koç sene sonu olağanüstü seçime falan gider aziz başkanın elini öperler, aziz başkan da ölene kadar fb yönetecek kredi kazanmış olur.
  • affiliation kullanıcısına yanıt
    Bu da baya komplo teorisi olmuş bence ama güzel puanım 8

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

%60 kadro kalitesi, %40 teknik ekibin basiretsizliği.
    Kadroda kalite anlamında bir sıkıntı yok. Kağıt üzerinde baktığınızda gayet iyi kadro. Verim alamayan teknik ekip %80 pay sahibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Bu da baya komplo teorisi olmuş bence ama güzel puanım 8
    tesekkürler hocam buna benzer bir şey olabilir bence yoksa 20 yıllık aziz yıldırımı gerçekten taraftarın gönderebileceğine inanmıyorum. aziz yıldırım geri döner dönmez ayrı mesele ama mutlaka stratejik olarak düsündügü bir seyler vardır bırakırken. belki futbolun dolar kurundan etkileneceğini gördü ve bıraktı, belki ali koç-ersun sesleri kesilsin geri dönüp ölene kadar baskan olurum diye bıraktı, mutlaka düsündügü bir seyler vardır. hatta uzun vadeli düsünürsek ersundan sonra alex'i de harcayabilirler bu şekilde.

bir başka komplo teorisi de volkan kadro dışı kaldı çünkü fenerbahce bu haldeyken kaleye geçip efsaneliğine zarar gelsin istenmedi. ali koç volkanın nikah şahidi falan da oldu yani adamı seviyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affiliation -- 14 Aralık 2018; 20:32:7 >

• Valla bence gecmisten gelen borc ve cop oyuncu yükü bu koyu gidisatin nedenj. Ffp olmasaydi ben eminimki durum baska olacakti.

Emre Belözoğlu nun gidisi bizim cokusumuzun baslangiciydi.

Elde olan oyunculari silmek ise bu teknik ekibin en buyuk yanlisiydi. Bize eldeki.en kotu oyuncuyu bile 3 e 5 e okutacak adam lazim.

Ve malesef 2-3 yil cop yada genc adam alip en az 5-7m lere okutarak yukselmek zorundayiz. Buda samp her yil sikintida demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Kadroda kalite anlamında bir sıkıntı yok. Kağıt üzerinde baktığınızda gayet iyi kadro. Verim alamayan teknik ekip %80 pay sahibi

Alıntıları Göster
    kalitede sıkıntı yok mu ? Yahu şu takım teknik direktörsüz ilk 5-6 da yer alırdı kadro iyi olsaydı en basit mantıkla..
  • Tabiki teknik ekip
    Türkiye ligini zerre bilen bir adam dahi birakmayıp Futbol drektörümüdür nedir fransiz
    hoca hollandalı topcular birleşmiş milletler
    hayır ola yahu ne oluyoz dedik ligin başında Bel kemiğimiz souzayı söktüler Damdan düşer gibi bi oyuncu koydular
    giuliano yu saymıyorum bie
    forvet tede tek savaşan adamı uefa kadrosuna bile almadılar
    işte bu kararları veren ekip benim için teknik ekipdir
    ve bir tane Ligi bilen adamı bu teknik ekibin içine koymayan yönetimde Suçludur sorumludur.
  • büyü var büyü
  • Sadece luca modric le sükse yapmış başka bir mahareti olmayan comolli denen artıktan vazgeçilmeli.
    Aldırdığı topçu bile denmeyen 1 tane oyuncu var mı ? Benzia biraz pas atıyor o kadar. Gerisi ne yapıyor ?
    Slimani denen sığır 30 şut çekmiş 1 dol yok. Dünkü kaçırdığı topları halı sahada ben atardım. Bu kadar para alıyorsa kusura bakmasın da atıversin bir zahmet.
    Her forvet kaçırır eyvallah. Eyvallah da bu kaçırmıyor, resmen atamıyor ya. Beceriksiz adam. Topa bile vurmasını bilmiyor.
    Elif genç yetenek dedik. Boş boş paslar yanlara geriye. Hele bir şut çekişi var resmen vitaminsizlik. Kaç maç oldu vuramıyor işte. Ya yavaş çekiyor yada kaleyi bulmuyor. Çekemiyorsan pas at işte ver başkası atsın.
    Bizim bu gördüklerimizi yönetim maçı izlerken görmüyor mu acaba anlam veremiyorum.
  • Forumda bile Fenerbahçe taraftarı tek ortak çatı altında toplanamazken takımın kötü olması normal değil mi? Bir taraf Aykutçu diğer taraf Ersuncu. Bir tarafta Azizciler diğer tarafta Aliciler
    Daha adam yeni gelmişken ne zaman gider konusu açılıyor.
    Diğeri hocanız 2-0 dan 2-2 maç bıraktı diye konu açıyor.

Daha biz iyi değiliz ki takımdan medet umuyoruz.
  • Yanlış antreman ve taktik sistemi sonucu oyunculardan verim alınamaması.
  • Topal ...

bu takımın kanseri...erzurum maçında 2 goldede izleyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • samplus kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.