Şimdi Ara

Sizce F1'in gelmiş geçmiş en iyi pilotu kim?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
267
Cevap
0
Favori
29.874
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Formula 1 >> Sizce F1'in gelmiş geçmiş en iyi pilotu kim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9509 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Ayrton senna belgeselinde izlemiştim , Schumacher ' e soruyorlar sence gelmiş geçmiş en iyi pilot kimdir diye , " Kesinlikle Senna diyor , hiç bir pilot bir F1 aracını onun gibi kullanamaz "

demiştim ve işte kanıtı ;

http://www.youtube.com/watch?v=7kUNTtvMOtQ

2. dk'dan sonra izleyin Pilotlar ne diyor Senna hakkında
    |
    |

• Yüzbaşı
    725 Mesaj
    Ayrton Senna derim ben bu soruya.Özellikle Senna belgeseli onun hakkındaki düşüncelerimi tamamiyle değiştirdi.
    |
    |
    |
    |

|
    |

Origin ID:Powergs19

Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198049333597/

• Binbaşı
    1903 Mesaj
    Senna'yı diğerlerinden ayıran nedir? İzleyemedim onu
    |
    |
    en iyi pilot > sucu mahir
    gönüllerin en iyisi > hakkinen
    |
    |
    95 Broadway ... 2005 Megane 1.6 HB ... 98 Fiat Marea 1.6 ... 2006 Corolla 1.4 HB D4D ... 2010 Chevrolet Aveo NB 1.4 AT ... 2010 Accent Era 1.4 Select AT ... 2018 Hyundai i20 1.4 Style AT ... 2011 Clio 1.2 Grandtour Extreme... 2012 Fiat Fiorino Combi 1.3 Active...
  • Yarbay
    3673 Mesaj
    |
    |
    |
    |

Delilik yer çekimi gibidir ; sadece hafifçe itmek yeterlidir... The Joker
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Bence;

1-Ayrton SENNA
    2-Mika HAKKİNEN
    3-Michael SCHUMACHER
    |
    |
    raikonen
    hamilton
    massa
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1) Ayrton Senna

2) Michael Schumaher

3) Alain Prost
    |
    |
    Michael Schumacher
    Jacques Villeneuve
    Mika Hakkinen
    |
    |
    3673 Mesaj
    |
    |
    |
    |
    Senna Formula tarihinde gördüğüm en iyi pilottur.Kariyerinde hiç en iyi araca binme lüksüne sahip olamadı hatta araba için Mclaren'e gittiği sezon yine kural ile arabalardaki ekstra özellikleri kaldırmışlardı ve bu onun hayatına mal olmuştu.

Ayrıca önceki yorumlarda ölümünden sonra ünlü oldu hikayesi geçmiş, o kısma çok güldüm.Formula 1 vitrinini Senna-Prost kapışması tepeye taşıdı, o ikilinin yarış dünyasındaki rekabeti o kadar çıtayı yükseltti ki ondan sonra Formula raytingleri adeta tavan yaptı.

Bu video'yu tarafsız gözle izleyin ve gerçek yetenek ile araba arasındaki farkı iyi idrak edin.Ayrıca yeni dönem pilotlarını sıralamaya bile sokmam çünkü artık iyi pilot değil iyi araba kazanıyor.

Benim ilk 3'üm budur, Senna-Schumi-Prost.
    Schumi ve Prost arasında çok kaldım ama istatisk daha ağır bastı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşük_Baglanti -- 6 Ocak 2014; 2:12:43 >
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    5517 Mesaj
    Sırf en iyiyi değil en iyileri kendimce bir listeledim.
    Listemdeki kriterim 1970 ve sonrasında şampiyon olmuş ya da kariyerine o noktadan sonra başlamış pilotlardan yaptım listeyi. Yani Fangio başta olmak üzere 50ler ve Stewart, Rindt haricinde 60lar efsaneleri yok.

1. Ayrton Senna
    2. Michael Schumacher
    3. Alain Prost
    4. Jackie Stewart
    5. Niki Lauda
    6. Mika Hakkinen
    7. Fernando Alonso
    8. Nigel Mansell
    9. Kimi Raikkonen
    10. Lewis Hamilton
    11. Nelson Piquet
    12. Emerson Fittipaldi
    13. Sebastian Vettel
    14. Jochen Rindt
    15. Gilles Villeneuve
    16. James Hunt

Alonso, Raikkonen ve Hamilton'ı bu kadar yüksekte anarak biraz yenilikçilik de yapmış olabilirim. Emin değilim tam. Ama güzel bir liste bence.
    Intel i5 6600K / Noctua NH-D9L / MSI Z170A-G45 / Zotac GTX1070 AMP! Extreme Edition / Corsair Vengeance LPX 2*8GB 2400MHz / Western Digital wd10ezex / Samsung 850 EVO 250GB / Corsair RM750x / BenQ GL2460HM
    Asus Echelon Laser / Cooler Master MasterKeys MK750 RGB Cherry MX Red

• Yarbay
    8600 Mesaj

İlk 3'e pek bişey diyemem 3.sıra prost kesin zaten.Alonso Hakkinen'in kesinlikle önünde olmalıydı sadece..
    |
    |
    Ñolofinwë kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

İlk 3'e pek bişey diyemem 3.sıra prost kesin zaten.Alonso Hakkinen'in kesinlikle önünde olmalıydı sadece..

Katılmıyorum Alonso'nun Hakkinen'den iyi olmasına. 2011'den beri saygımı kazanıyor, o eski antipatikliği de hissettirmiyor. Ama Hakkinen konusundaki ana kriterim, Schumacher'e kaç kişi Hakkinen gibi kafa tutup da Hakkinen'in başardıklarını başarabilirdi?.. Böyle düşününce Alonso'nun Hakkinen'in önünde olabileceğine inanmıyorum.
    Intel i5 6600K / Noctua NH-D9L / MSI Z170A-G45 / Zotac GTX1070 AMP! Extreme Edition / Corsair Vengeance LPX 2*8GB 2400MHz / Western Digital wd10ezex / Samsung 850 EVO 250GB / Corsair RM750x / BenQ GL2460HM
    Asus Echelon Laser / Cooler Master MasterKeys MK750 RGB Cherry MX Red
  • Yarbay
    8600 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

quote:

Katılmıyorum Alonso'nun Hakkinen'den iyi olmasına. 2011'den beri saygımı kazanıyor, o eski antipatikliği de hissettirmiyor. Ama Hakkinen konusundaki ana kriterim, Schumacher'e kaç kişi Hakkinen gibi kafa tutup da Hakkinen'in başardıklarını başarabilirdi?.. Böyle düşününce Alonso'nun Hakkinen'in önünde olabileceğine inanmıyorum.

Uzun zamandır F1 izliyorum şöyle söyleyim sana Hakkinen'i hemen hemen kariyeri boyunca izledim.
    Aldığı şampiyonluklarından 2.sini Schumi sezonu domine ederken ayağını kırdıktan sonra kazandı.

Alonso 2 şampiyonluğunun yanında 2007'de 1 puanla kaptırdığı şampiyonluk var daha sonra Vettel'e yine benzer şekilde son yarışta kaybetti hatta geçen sene de yine öyle oldu.
    Kazandığı 2 şampiyonluğun yanısıra en az 5-6 kere de son anlarda kaçırdı şampiyonluğu.
    Hakkinen'e saygım sonsuz ama 98 senesi dışında parladığı bi senesi yok zaten Schumi domine etmeye başlayınca da çok erken bi şekilde emekliye ayrıldı..

• Yarbay
    4075 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

quote:

Alonso'yu bu sezon göreceğiz. Özellikle Kimi geldikten sonra bana göre eski kimliğine bürünecektir. Massa al gülüm ver gülüm son 3 sezondur mazlum olarak takılıyordu Ferrari'de. Kimi ortalığı ateşe verir.
    |
    |

"There's Only Room For One Snake.. And One Boss!"

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,654
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.