Şimdi Ara

Sizce F1'in gelmiş geçmiş en iyi pilotu kim? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
0
Favori
30.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bu arada Ricciardo da iyi pilot. Aynı takımdaki Son 4 yılın şampiyonu Vettel'i hemen her yarışta geçti 2014'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 23 Şubat 2015; 9:35:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redbullda aynı takımda yarışacak olan iki genç pilot, Riccciardo ve Daniil Kvyat hangisi daha iyi bunu da göreceğiz .. bu genç ikili aynı takımda yarışacağı için f1 seyircisi açısından çok güzel yarışlar olacak .

Vettel de , 35 yaşındaki raikkonene karşı bakalım neler yapacak .

toro rossodada çok genç iki pilot da ilk sezonlarında ilginç yarışlar çıkarabilir

bana göre 2015 f1 sezonunda en önemli pilot çekişmeleri bu 3 takımdaki pilotlarda olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 23 Şubat 2015; 19:06:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki f1 dediğimiz olayın bir pilot ve bir araçtan oluştuğunu düşünmek lazım. Ayrıca önemli olan hızlı olmaktan ziyade çok yönlü olmaktır. Yani demek istediğim bu pilot yavaş bir araba veya yağmurlu bir pistte bile olsa sınırların ötesine geçebilmelidir.
    İşte bu yüzden kaç kez şampiyon olduğuna bakmak falan gereksiz. Mesela Hamilton bir kere daha şampiyon olsa Senna'dan daha iyi bir pilotmu olacak. Tabiki hayır. Bu yüzden benim tercihim Senna, Prost Alonso..
  • Eski kuşaktan Ayrton Senna ve Niki Lauda. Yeni kuşaktan Micheal Schumacher ve Fernando Alonso.
  • Michael Jordan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece Yarış pilotu olarak değerlendirmezsek eğer en iyisi Ayrton Senna olur. Brezilya halkına yaptığı iyilikler yazmakla bitmez ülkesini gerçekten seven biriymiş. Ayrıca Brezilya anayasasında Senna'ya hakaret etmek suç olarak değerlendirilirmiş.
  • 95liyim eskileri bilmiyorum
    Michael Schumacherin Ferrarideyken ki şampiyonluklarıyla büyüdüm

Bu yüzden benim için Michael Schumacher

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.