Şimdi Ara

Sizce büyü olabilir mi ? SS'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
5
Favori
24.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: susamsız

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

göz var el var çok sakat bişi o bilene göstermek lazım

Akşam camideki imama göstermeyi düşünüyoruz. Yakalım dedik önce ama sonra ne olduğunu bilmediğimiz için bi hocaya gösterelim dedik

Bir konu vardı daha önceden. Yakmayın deyolardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth-bsky

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fth-bsky

nerede buluduğuna göre değişir de vefk diye geçer ve koruma amaçlı takılıyorlardı. pek bilen kalmadığını duymuştum ve yazmak da uzun sürüyor diye biliyorum galiba elinizdeki de fotokopi zaten.

aynen fotokopi arkadaşım teyzesine aradı sordu hoca verdi kötülüklerden korur seni yanından ayırma demiş ama biz açıkcası tırstık göz babilden beri cinleri temsil ediyor. Aksam soralım bakalım imamın anlıcagını sanmıyorum ama imha etme konusunda belki yardımı dokunabilir

korkmana gerek yok bilen biri yazmışsa ve işe yarayan birşey olduğu düşünülüyor ki gerçekten de öyleyse ömür boyu taksın arkadaşın.
    nette vefk diye arat çıkar ama artık dediğim gibi eskisi gibi bilen pek yok bu işler biraz uydurma gidiyor.

Tamamda kime ne kadar güvenebilirsin ki ? Şimdi yazan kişiyi tanımıyoruz zaten böyle bişeyle uğraşan birininda sağlam papuç olduğunu düşünmüyorum. Akşamı bekleyelim bakalım ne dicek hoca. Sağol verdiğin bilgiler için

• resimde akrep , yılan vb. var onlarda cinleri temsil ediyor diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kontrol ettirmende fayda var.
  • El resmini bi yerden hatirliyorum
    Kotu cinleri kovuyorlardi sanirim
    Ciddiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • susamsız kullanıcısına yanıt
    Allah in kitabı kuran orda yazan ayetler varken gidip bilmediği şeylere inanıp medet uman yurdum insanı ne zaman cahillikten kurtulacak.

Teyzeni tenzih ederim belki okuyordur ama kuran okumayan namaz nedir bilmeyen abdest almayı eziyet görenler kağıda yazılmış anlamını bilmediği şeylerin onu koruyacağını sanıyor. Ne belescılık.

Cami hocasina gösterin tersi bir durumu yoksa besmele ile ateşe atın yansın. Iyilik yapayım derken hem kötülüğe hem sirke girmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 30 Ekim 2013; 16:09:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sizce büyü olabilir mi ? SS'li

Arkadaşımın cüzdanından çıktı. Teyzesine bir hoca kötülüklerden korur diye vermiş ama biz şüphelendik. Sizce nedir bu ?

size pm yoluyla vereceğim siteye konu açın.Kesin cevap alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Allah in kitabı kuran orda yazan ayetler varken gidip bilmediği şeylere inanıp medet uman yurdum insanı ne zaman cahillikten kurtulacak.

Teyzeni tenzih ederim belki okuyordur ama kuran okumayan namaz nedir bilmeyen abdest almayı eziyet görenler kağıda yazılmış anlamını bilmediği şeylerin onu koruyacağını sanıyor. Ne belescılık.

Cami hocasina gösterin tersi bir durumu yoksa besmele ile ateşe atın yansın. Iyilik yapayım derken hem kötülüğe hem sirke girmeyin.

Sonuna kadar katılıyorum çok doğru söylüyosun
  • Verdiğiniz site bu tip olaylarla ilgilenenlerin olduğu bir site mi? Eğer öyle ise insanları bu tür olaylara teşvik edeceklerini yalan yanlış şeylerle daha çok bataklığa sürükleyeceklerini unutmayın. Büyü sihir dinimiz de varlığı kabul edilen ama yapılması ve uğraşılmaşi haramdir. Iyilik yapma düşüncesi ile hem bu arkadaşa hemde kendinize kötülük etmeyin vebali büyüktür.

• quote:

Arkadaşımın cüzdanından çıktı. Teyzesine bir hoca kötülüklerden korur diye vermiş ama biz şüphelendik. Sizce nedir bu ?

BİZİM BURALARDA İYİ Bİ HOCA VAR GÖSTEREBİLİRİM İSTİYOSAN ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tamale

quote:

BİZİM BURALARDA İYİ Bİ HOCA VAR GÖSTEREBİLİRİM İSTİYOSAN ?

Gösterebilmek gibi bir imkanın varsa göster hocam ya minnettar oluruz.

• Böyle yazıların falan kötülüklerden koruyacağına inanmak İslam'a aykırıdır. Korunmak isteyen insan önlemini alır, Allah'a dua eder.
    Yanlış bunlar. Uygun şekilde ortadan kaldırın ya da garanti olsun diyorsanız mahallenizdeki caminin hocasına bir sorun.
  • Laaaan git
  • Büyü değil.

• arapça bilen biri lazım bize
  • büyü diye bi şey yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Aldo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

göz var el var çok sakat bişi o bilene göstermek lazım

Akşam camideki imama göstermeyi düşünüyoruz. Yakalım dedik önce ama sonra ne olduğunu bilmediğimiz için bi hocaya gösterelim dedik

cami imamı ne anlar sizin cübbeli ahmet hocaya ihtiyacınız var.

c.gandalf olur mu şaka bi yana inanmam bu tür şeylere ama yinede bi bilene sormakta fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu olaylar psikolojik ve ya negatif enerji topluluğundan oluşuyordur muhtemelen. Tam detaylı bilmiyorum bunları ama yani öyle büyüler var ki filmde yapsalar filmin kalitesi düşer. Yani çocuk bile kandırılmaz. Sabunla, bez bebekle değişik büyüler filan var. Saçma sapan işler.
  • Oha onu bunu birak o kagida ne cok ugrasmislar.Buyu ile alakali film ceken yerlerde cok kolay satarsin diyeyim.Kİm yapmissa buyuculukte mastermis ;D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu yazan hoca kör olmuş onun hayatı yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.