Şimdi Ara

Sizce bu seçimde hile olma şansı var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar, sizce önümüzdeki seçimlerde illegal yolla hile yapılıp, hile yapan mevcut partıyı one gecırme cabası sergılenebılır mı? eğer hileye başvurulmadan adil bir seçim olursa, mevcut iktıdar degısır mı? fıkırlerınızı beklıyorum.

bu arada one cıkaralım kı daha cok arkadas gorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-57554940B -- 21 Haziran 2018; 0:54:22 >

• Eğer yine hile yapmaları engellenemez se zaten herşey müstehak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 te İzmir/Buca’ ya yerleştim. Allah’ a şükür buralarda sıkıntı yok. Ancak ne olur ne olmaz müşahit kaydımı yaptırdım. Sabah 6:00 da sandık başındayım, siz de elinizi lütfen taşın altına sokun. Gidin oylarınıza sahip çıkın. Selamlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Cumhur İttifakı kazanırsa HİLE var. Millet ittifakı kazanırsa HİLE yok.

Seçim sonuçları şimdide belli.

ERDOĞAN BAŞKAN
    CUmhur ittifakı da meclis çoğunluğu

Muhalefet seçimden sonra sokaklarda yatmaya başlar.
  • Oylara halk değil siyasetçiler sahip çıkar bir zahmet görevlerini yapsınlar bu iş sadece sandık başında sabahlamakla olmuyor YSK kilit nokta

• Asıl soru hile olmama şansı var mı? Hile kesinlikle olacak, ama ne kadar olacağı belli değil. Oradan buradan çaldıkları 50-100 oy değil, milyonları çalabilecekler mi o önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 21 Haziran 2018; 3:35:45 >
  • Olmama ihtimali mi var daha 1-2 gün önce Belçikalı hileci yakalanmadı mı? Her seçimde yapıyorlar anlayın artık. Mühürsüz oyların geçerli sayılması kanunu niye çıkarıldı? Hey yavrum hey. Ortamlarda demokrasi, milli irade dersin kim bilecek.
  • Eğer akp seçilirse kesin hile vardır. Kesinya

• Hile yapsada sorgulayan yok ki şimdi yine seçilse 2.gezi olacak mı? Hayır tabii kide sonra bi bakmışın dolar 10 euro 11 benzin 12

• Ysk mühürsüz oyları geçerli saydı bile :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmama şansı yok. ama hileye rağmen millet ittifakı ve ince kazanacak diyorum.

• Olmama şansı var mı

• chp den her türlü numara beklenir.
    tarihine bakmanız yeterli.
  • Kapitalist sistemde seçim sonucunu oy kullananlar belirlemez oyları sayanlar belirler (ysk) referandum örneği gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wearyman -- 21 Haziran 2018; 8:39:33 >
  • "Şans" yerine "İhtimal" ya da "Risk" kelimeleri daha uygundur.
  • Son durum vahim galiba şimdiden başlamışlar
  • 2. skandal

Sizce bu seçimde hile olma şansı var mı?

quote:

“Ben sandık başkanıyım ve açıyorum”
    “Expose” isimli Facebook hesabının paylaştığı videoda, Belçika’da saat 21.20 sıralarında seçmenlerin oy vermek için alınmaya devam edildiği söylenerek bu duruma tepki gösteriliyor.

20.06.2018 16:51 Karakter boyutu :

24 Haziran seçimleri için Belçika’daki oy verme işlemi dün akşam (19 Haziran) saat 21.00’da sona erdi. Yüksek Seçim Kurulu, Belçika’daki seçmeler için oy verme işlemini 15-19 Haziran olarak ilan etmişti.

Ancak sosyal medyada yayımlanan bir video tartışmalara neden oldu. “Expose” isimli Facebook hesabının paylaştığı videoda, Belçika’da saat 21.20 sıralarında seçmenlerin oy vermek için alınmaya devam edildiği söylenerek bu duruma tepki gösteriliyor. Buna karşılık sandık başkanı olduğunu ifade eden bir kişi, görüntü alınmasına itiraz ediyor. Sandık başkanı olduğunu söyleyen kişi, saatin 21.20 olduğunu kabul ederek, “Ben sandık başkanıyım ve açıyorum” ifadelerini kullanıyor.

https://www.odatv.com/ben-sandik-baskaniyim-ve-aciyorum-20061854.html

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.