Şimdi Ara

Sizce bu halim normal mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar durumumu şöyle anlatayım geçiş yaptım kendi memleketimde okuyorum şimdi geçen yıl uzaktaydım ama hiç sıkılmazdım ortamım arkadaşlarım iyiydi buradaki arkadaşlarımla aram açıldı pek görüşmüyoruz kız arkadaşım uzakta okuyor özlem kıskançlık hepsi bi yandan gerçekten depresyona girdim sanırım televizyon başında oturamıyorum eskiden açardım pc yi keyfime bakardım şimdi pc başına oturmamla kalkmam bir oluyor sürekli evin yüzünde dolaşıyorum kendimi dışarı atıyorum sürekli düşünce halindeyim mesela arkadaşlarla otururken kız arkadaşımın uzakda olduğu acaba bu durumdan sıkılıyormu düşüncesi geliyor.durup dururken göğsümün üst kısmı veya midemi sanki biri sıkarmış gibi oluyor aklıma bişe takılınca uyuyamıyorum yaşım 20 psikiyatra gitmemi önerdiler ama biliyorum gidersem ilaç verecek yollayacak ama ben bağımlı kalmaktan nefret ettiğim için ağzıma sigara bile sürmedim ne yapacağımı şaşırdım gerçekten geçermi zamanla bu durum 3 aydır böyleyim iyice içime kapanmaya başladım önerileriniz nedir arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• psikologa gitmeyi düşünüyorum gidrn varmı hiç yarfımvı olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.