Şimdi Ara

Sizce bu ford fiesta alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu kasa fiesta bakıyorum
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-turkiye-de-fiyat-olarak-en-uygun-fiesta-1.4-tdci-acilllll-359964065/detay

Sizce bu araç alınır mı yorumlarınız merak ediyorum

• adam doğru yazmış iki parça hariç bariz ben boyalıyım diyor zaten... sağ ön şase de oynama var diyor... bu şekilde kullanmak istiyorsan sen bilirsin...

koltuklarda kılıf mı var orjinal döşeme mi? orjinalse bu km de normal değil bu durum...

bu kadar para bu kadar hasar almış bir araca verilmez...
  • Harita gibi araç maşallah. Ama adam açık sözlüymüş.
  • Son sahibi olursun
  • tam çıkmacıya yedek parça olacak araba.
  • Şase sorunu olmasa km orjinalse alınırdı
  • satarken zorlanırsın o kadar, fiyatı piyasaya göre uygunsa ve araca baktırdığında bir problem yoksa alabilirsin, hiçbir arabanın son sahibi olmazsın bu ülkede ki fiesta gibi bir araç her türlü satılır merak etme

şasedeki oynama kısmı önemli, ona baktırmak gerek, yeni nesil araçlarda ön kısımda ek oluyor ve daha dayanıksız malzemeden yapılıyor, otopark içerinde 1. viteste birbirine çarpan araçlarda bile rastladım bu tarz duruma bu yüzden yakından incelemeden nedir ne değildir belli olmaz
  • Son sahibi olursun hocam, ama sahibi ise iyi bir kişiymiş açık sözlüymüş böyle satıcılar bulmak zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar çok sayıda hasarı olan araç alınmaz ancak siz bilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trend donanimlarin fiyati zaten 28-30 civarinda. 4-5 bin fazla ver temizini(bundan daha temizini) al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.