Şimdi Ara

Sizce bu fiyata 6splus alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde telefon yok ve arkada da birikimim olmadığı taksitle cihaz bakıyorum. Turkcellin uygulamasından gördüğüm ve 730 liradan 6 aylık taksitle faturaya ek 6splus 32 gb alınır mı? Saçma mı olur bu kadar para vermek sizce ?

• Saçma hocam. Güncel android alın.
  • çok fazla fiyata geliyor cihaz vatan, mediamarkt gibi yerlerde 2900 lira üstelik 12 taksite kadar yapabiliyorlar oralara bakın isterseniz
  • Tuzak. O fiyata Sıfır 7 Plus veya az daha koyup 8 alabilirsiniz.

6S Plus nere 8 nere.
  • Kesinlikle alınmaz boyle bir hataya düşmeyin. İphone 6s plus u 2700 tl ye almak mümkün zaten. 2700-2900 zaten bunun fiyatı. Turkcell'den alırsan 4400 tl ye geliyor. Kesinlikle alinmaz.
  • Çok bence. Almak saçma olur.
  • Alınmaz
  • Ben bugün 6s 32 gb ikinci el aldım ve alırken bütün aksamlarını kontrol ettim pil sağlığı % 83 , Touch ID parmak izi yan ses tuşları Home tuşları açma kapama kulaklık vs herseyi sorunsuz % 100 sağlam ayrıca şarz olayınıda kontrol ettim orijinal ve bana faturası + kutu içeriği full sanki ilk alınmış gibi durumda verdi ve toplamda 1500 e aldım 1650 ye koymuştu. Ve en güzel tarafıda garantisi 11 mayısta bitiyor yani 1 aylı süresi var daha. Ve hemen apple sitesinden onarım için form doldurup randevu aldım yarın gidecem verecem servise eğer birde batarya ücretsiz değiştirirlerse ( değişmesede sıkıntı yok pil sağlığı iyi durumda ikinci el için ) yemede yanında yat. Yani şimdi bulması o kadar kolay değil diye düşünme gerekirse sen 1500 değilde 1750-1800 bulursun ama benimki gibi olursa ne güzel işte.

bence bu dediklerimi düşünüp değerlendir daha almamışsan.

Birde kesinlikle dikkatli ol dolandırıcı çok. eğer Touch ID yada ses tuşları yada Home tusunda temasızlık var diyen olursa bilki parça değişimi olmuş o telefona 1000 tl bile verilmez isterse iPhone X olsun.

Umarım bu yorumum sana yardımcı olmuş ve fikir vermiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzMeN OzzY -- 4 Nisan 2019; 21:44:23 >

• garanti servis tarafından telefonum ertesi gün verildi hiç bir sıkıntısı olmadığını söylediler ve ben zaten bunu biliyordum ama içim rahatladı yinede. Bataryada istersen yinede 270 tl dediler ben hayır dedim zaten daha % 83 ve 1 ay garantisi var :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.