Şimdi Ara

Sizce asosyal miyim sosyal miyim? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

quote:

Orijinalden alıntı: montevo

quote:

Orijinalden alıntı: asdef55

haklısın biraz üstü kapalı bahsetmişim özür dilerim,abi şöyle düşün sende insansın o da belki o da senin gibi utanıyor herzaman özgüvenli olmakta yarar var kimse sana bişey diyemez kızn gözlerinin içine bakmak,dik durmak kızlar böyle şeylere dikkat eder veya kızlarla arası iyi olan bi arkadaşın felan varsa onunla takılabilirsin zaten ortamdan ortama açılırsın bu utanma sıkılma hepimizde oluyor ama bi süre sonra geçiyor ve aşık olduğun bi kızla heyecanlanırsın herkes gibi öyle sıradan kızlarla daha rahat konuşursun önerim budur

iş hayatına atıl paranı kazan sonra kızları ceoların bile kesmediğini göreckesin.hadi onları geçitm ev kızları,yediysen ev kzıı lafını, ev i,ş araba modunda.yaş 26 bi çok şey için çoook geç.burda bazı durumlarıda açıklarım ama konu dışında aklı başında birileirni bulmak zor.

Bura Konu Dışı Özel dinleriz
    #Bayan mısın?

VUW sence konu dışna bayan gelir mi hiç?anında heç ederler.adı her nakadar konu dışı özel olsada bi kültür bilimdeki gibi kişielr yok burda,burdakileirn çoğunluğu belli herkes salmış demiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

haklısın biraz üstü kapalı bahsetmişim özür dilerim,abi şöyle düşün sende insansın o da belki o da senin gibi utanıyor herzaman özgüvenli olmakta yarar var kimse sana bişey diyemez kızn gözlerinin içine bakmak,dik durmak kızlar böyle şeylere dikkat eder veya kızlarla arası iyi olan bi arkadaşın felan varsa onunla takılabilirsin zaten ortamdan ortama açılırsın bu utanma sıkılma hepimizde oluyor ama bi süre sonra geçiyor ve aşık olduğun bi kızla heyecanlanırsın herkes gibi öyle sıradan kızlarla daha rahat konuşursun önerim budur

iş hayatına atıl paranı kazan sonra kızları ceoların bile kesmediğini göreckesin.hadi onları geçitm ev kızları,yediysen ev kzıı lafını, ev i,ş araba modunda.yaş 26 bi çok şey için çoook geç.burda bazı durumlarıda açıklarım ama konu dışında aklı başında birileirni bulmak zor.

Bura Konu Dışı Özel dinleriz
    #Bayan mısın?

VUW sence konu dışna bayan gelir mi hiç?anında heç ederler.adı her nakadar konu dışı özel olsada bi kültür bilimdeki gibi kişielr yok burda,burdakileirn çoğunluğu belli herkes salmış demiyorum.

Öm at konuşalım o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bence asosyalsin... bilgisayar basindan kalkmamak nedir bence senin kiz arkadaslarinda yoktur pek , sevgilin olmamissa bile sasirmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

bence asosyalsin... bilgisayar basindan kalkmamak nedir bence senin kiz arkadaslarinda yoktur pek , sevgilin olmamissa bile sasirmam

Sevgilim olmuştu 2 tane istesem ayarlayım ama Ayran Gönüllüyüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Ya abicim bak fazla bilgisayar ortamına takılma takılacaksanda bağımlı olma planlı ve programlı yaşa bi kız arkadaş edinebilirsin ileri çaplı veya normal bir kız arkadaş komşularınla konuş selamlaş,bazen çık dışarı hava al,arkadaşlarına sosyal faaliyetler yap kızlı erkekli gruplu sinemaya felan gidin güzel olur

Yazın Lol oynamaya başlamayı düşünüyodum Ya bir kız arkadaş bulamadım nasıl arkadaş olabilirim yani anladın işte Diğer sınıflardan özellikle uzunsa yazacakların ÖM atarsan

Mesaj gittimi emin olamadım acemiyim forumda :D Yine ben qnq :D LoL,Dota,Dota2,Guild Wars,WoW gibi oyunlar çok baba oyunlardır özellikle LoL felan Kas Dota kas farklı olrusun abi aslında assoyal olmakta ayrı bi güzelliği var doğrua doğru acayip cool oluyosun mesela güzel dizi film zevkin mümüzik zevkin olsun fırsatın varsa anime izle otaku felan takıl otakurlarda gerçekten farklılık yaratır bağımsız ol abi.arkadaş konusundada rahat ol çevre kız kaynıyor hatta kızlar erkeklerden daha abazadır bunu unutma,Kızlar gizemli erkekleri severler tekrar diyeyim.Kızlara şu havayı vermende fayda var "S.kliyorum ama çokta s.k.mde değilsin"hesabı.Giyinişine dikkat et pasaklı olma.Kitaplar okuyabilirsin kendine göre mesela World Of Warcraftın kitabını bile okuyabilirsin oyun efsane ne tür kitap okusan kar sana.Sakın ve sakın kendine güvenmemezlik etme yolda görüyorum adam tipsizin teki yani tipsiz demiyimde herşeyin tipte olmadığını belirtmek istiyorum kızları gülmekten kırıyor biraz lafta yapman lazm bi elin cebinde durabilir.Sol elin sol cepte gayet iyi durursun..Bildiğin konulardan bahset aşırı yalancı olma Rock'n Roll felan dinleyebilirsin herkes gibi olma kendin ol..Ha bide kas çalışman güzel ama şunu unutma kasın yanında yürekte gerekiyor benim dayımdan örnek vereyim adam gençliğinde kaslı maslı değildi ama herkes ondan kokrardı yani allah ne verdiyse acıma çünkü kaslı olmasan bile bir burun kırabilirsin mesela..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.