Şimdi Ara

Sizce asosyal miyim sosyal miyim? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

quote:

Orijinalden alıntı: DeriN DarB

%75 asosyal %25 sosyal

Ne yapıyım sence bu oranı dengelemek için?

sosyal arkadaşların varsa onlarla takıl bir süre sonra kendine olan güvenin geliyor. denendi. sosyal olmadan önce kız arkadaşım: 1 sosyal olduktan sonra kız arkadaşım: 5
  • ben böyle durumda olcam beni çağıracaklar ben gelmiyorum diyeceğim ve konu kapanacak he var mi böyle bir şey benim arkadaşlarım beni yalnız bırakacak öyle mi hahaha şaka mi bu arkadaş mi diyorsun sen onlara hemen o seni oyun oynamaya çağıran ama senin gitmediğin arkadaş ortamını değiştir serserilerle takıl sana daha çok şey katar olumlu olumsuz birçok şey öğrenirsin he birde dötü başı ayrı oynayan kaşarlara laf at kendine güven gelsin biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

quote:

Orijinalden alıntı: UpTheIrons

No*malsin

Klavyesinde 'R' tuşu bozuk eleman da geldi

Bozuk degil "yok"

• quote:

quote:

quote:

No*malsin

Bozuk degil "yok"

Hangi ülkedesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: like.no.other

ben böyle durumda olcam beni çağıracaklar ben gelmiyorum diyeceğim ve konu kapanacak he var mi böyle bir şey benim arkadaşlarım beni yalnız bırakacak öyle mi hahaha şaka mi bu arkadaş mi diyorsun sen onlara hemen o seni oyun oynamaya çağıran ama senin gitmediğin arkadaş ortamını değiştir serserilerle takıl sana daha çok şey katar olumlu olumsuz birçok şey öğrenirsin he birde dötü başı ayrı oynayan kaşarlara laf at kendine güven gelsin biraz

/Yukarda dedim apt yaşlı arkadaşım yok hemde arkadaşım iyi 7 yıldır tanıyorum kardeşten öteyiz
    Edit : Online oyun ise gitmiyorum bu ara minecraft oynuyom yani dışarı gidiyorum
    Edit2: Kavga edemiyorum doğrusu Misal biri geldi laf attı iplemiyo gibi yapıyorum napayım sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 22 Mayıs 2013; 17:25:28 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

No*malsin

Bozuk degil "yok"

Hangi ülkedesin

Türkiye.. Neden?

• Seninle aynı durumdayız. Kendimi asosyal biliyorum. İyi Günler
  • Kesinlikle asosyalsin. Eğer bilgisayar oyunu, dışarıdaki bir arkadaşının, ailenin yanına gitmene engel oluyorsa kesinlikle asosyalsin. 5-6 sene önce bende öyleydim, ordan biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yiğit Alp Demirkıran

Seninle aynı durumdayız. Kendimi asosyal biliyorum. İyi Günler

İyi akşamlar

• quote:

quote:

ben böyle durumda olcam beni çağıracaklar ben gelmiyorum diyeceğim ve konu kapanacak he var mi böyle bir şey benim arkadaşlarım beni yalnız bırakacak öyle mi hahaha şaka mi bu arkadaş mi diyorsun sen onlara hemen o seni oyun oynamaya çağıran ama senin gitmediğin arkadaş ortamını değiştir serserilerle takıl sana daha çok şey katar olumlu olumsuz birçok şey öğrenirsin he birde dötü başı ayrı oynayan kaşarlara laf at kendine güven gelsin biraz

/Yukarda dedim apt yaşlı arkadaşım yok hemde arkadaşım iyi 7 yıldır tanıyorum kardeşten öteyiz
    Edit : Online oyun ise gitmiyorum bu ara minecraft oynuyom yani dışarı gidiyorum
    Edit2: Kavga edemiyorum doğrusu Misal biri geldi laf attı iplemiyo gibi yapıyorum napayım sence?

:) bak dostum kardeşten öteyiz demişsin ama görünen o ki o arkadaşının sana verebileceği bir şey yok bu soruları o arkadaşına da bi sor bakalım ne tepki verecek nasıl bir tutum içinde olacak yardımcı mi olacak yoksa banane ya mi diyecek bir insanın asosyal olmasını psikolojik olduğu kadar aile ve arkadaş ortamı etkiler.
    * iplemessen ilerde çok ezilirsin. haklı olduğun her olayda dayak yeme pahasına girişceksin çekimser olma vurdumduymaz olma. mecbur kalmadıkça önermem şiddet yani gerekli olduğu zaman uygulayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi like.no.other -- 22 Mayıs 2013; 22:20:37 >

• quote:

quote:

quote:

:) bak dostum kardeşten öteyiz demişsin ama görünen o ki o arkadaşının sana verebileceği bir şey yok bu soruları o arkadaşına da bi sor bakalım ne tepki verecek nasıl bir tutum içinde olacak yardımcı mi olacak yoksa banane ya mi diyecek bir insanın asosyal olmasını psikolojik olduğu kadaq aile ve arkadaş ortamı etkiler

Aslında aile etkisi var 5 e kafar onlar getirip götürdü nası özgüven kazanayım böyle

• çoğu insan küçükken öyleydi emin ol :) mobilim şu an yazamıyorum ama ilerde uğrar yazarım yine kalıtsal bir şey değil bu kendine biraz olsun güvenmen yeterli ;)

• quote:

çoğu insan küçükken öyleydi emin ol :) mobilim şu an yazamıyorum ama ilerde uğrar yazarım yine kalıtsal bir şey değil bu kendine biraz olsun güvenmen yeterli ;)

Ya mesela bir kız saçını değişik biş şekil vermiş ve hoşuma gitti bunu söylersem(konuşmadığım arada bir gördüğüm) bir kıza ne olur?

• haklısın biraz üstü kapalı bahsetmişim özür dilerim,abi şöyle düşün sende insansın o da belki o da senin gibi utanıyor herzaman özgüvenli olmakta yarar var kimse sana bişey diyemez kızn gözlerinin içine bakmak,dik durmak kızlar böyle şeylere dikkat eder veya kızlarla arası iyi olan bi arkadaşın felan varsa onunla takılabilirsin zaten ortamdan ortama açılırsın bu utanma sıkılma hepimizde oluyor ama bi süre sonra geçiyor ve aşık olduğun bi kızla heyecanlanırsın herkes gibi öyle sıradan kızlarla daha rahat konuşursun önerim budur
  • çok sevinir kızlar iltifatı severler ama cıvık erkeği sevmezler herşeyi dengede tutacaksın yeri geldiğinde güldürecek yeri geldiğinde susacaksın kızlar çok cııvk erkeklere gülerler ama sessiz ve olgun erkekleri aralarında fısır fısır gülüşerek konuşurlar "ay çok cool" "ay ne kadar ciddi" gibi laflar derler
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdef55

çok sevinir kızlar iltifatı severler ama cıvık erkeği sevmezler herşeyi dengede tutacaksın yeri geldiğinde güldürecek yeri geldiğinde susacaksın kızlar çok cııvk erkeklere gülerler ama sessiz ve olgun erkekleri aralarında fısır fısır gülüşerek konuşurlar "ay çok cool" "ay ne kadar ciddi" gibi laflar derler

Herşeyi yaşa ama tadında olsun kısacası

• bende herşeye cevap veriyorum kusura bakma bak dostum kavgadan en yiğidi bile çekinir yeri geldiğinde elin tinercisini iplemiceksin tabiki silahlı ve bıçaklı kavgalardan tabana kuvvet topuklucaksın dövüşler eskisi gibi olmuyor artık bunu unutma.Ama normal dayaktanda çekinme tenha yerlerde kavga etme kalabalık yerlerde et grupça bile gelseler yine dal.Grup lideri gibi görünene kafa atsan yanındakiler hiçbirşey yapamaz.Teke tek kavgada ise bendede o sorun vardı abi dayaktan yemekten korkmayacaksın cidden kafa yesen bile burnun pek acımıyor dayak yedikçe dayak atarsın adamın karın boşluğuna ve diz altına çalış bacaktan yere düşerse geçir ama unutma haklı olman gerekiyor örneğin annene küfüre etti şerefsiz hiç konuşmadan dal çünkü sen haklısın bundan 2-3 sene önce anneme biri küfür etmişti kız arkadaşımın yanında ben dalmıştım direk kavgada kendimi kaybetmiştim burnumun kanadığını bile hissetmemiştim kavgada kendini kabetme sakın ama bazen kaybetmektede yarar var tabi deli gücü gelebiliyo..kavgada ilk vuran kazanır kim ne derse desin ilk vuran kazanır...

• quote:

bende herşeye cevap veriyorum kusura bakma bak dostum kavgadan en yiğidi bile çekinir yeri geldiğinde elin tinercisini iplemiceksin tabiki silahlı ve bıçaklı kavgalardan tabana kuvvet topuklucaksın dövüşler eskisi gibi olmuyor artık bunu unutma.Ama normal dayaktanda çekinme tenha yerlerde kavga etme kalabalık yerlerde et grupça bile gelseler yine dal.Grup lideri gibi görünene kafa atsan yanındakiler hiçbirşey yapamaz.Teke tek kavgada ise bendede o sorun vardı abi dayaktan yemekten korkmayacaksın cidden kafa yesen bile burnun pek acımıyor dayak yedikçe dayak atarsın adamın karın boşluğuna ve diz altına çalış bacaktan yere düşerse geçir ama unutma haklı olman gerekiyor örneğin annene küfüre etti şerefsiz hiç konuşmadan dal çünkü sen haklısın bundan 2-3 sene önce anneme biri küfür etmişti kız arkadaşımın yanında ben dalmıştım direk kavgada kendimi kaybetmiştim burnumun kanadığını bile hissetmemiştim kavgada kendini kabetme sakın ama bazen kaybetmektede yarar var tabi deli gücü gelebiliyo..kavgada ilk vuran kazanır kim ne derse desin ilk vuran kazanır...

Ben biraz zayıfım kas çalışıyorum biraz biraz kendimi hazırlıyorum sağol öneriler için

• quote:

haklısın biraz üstü kapalı bahsetmişim özür dilerim,abi şöyle düşün sende insansın o da belki o da senin gibi utanıyor herzaman özgüvenli olmakta yarar var kimse sana bişey diyemez kızn gözlerinin içine bakmak,dik durmak kızlar böyle şeylere dikkat eder veya kızlarla arası iyi olan bi arkadaşın felan varsa onunla takılabilirsin zaten ortamdan ortama açılırsın bu utanma sıkılma hepimizde oluyor ama bi süre sonra geçiyor ve aşık olduğun bi kızla heyecanlanırsın herkes gibi öyle sıradan kızlarla daha rahat konuşursun önerim budur

iş hayatına atıl paranı kazan sonra kızları ceoların bile kesmediğini göreckesin.hadi onları geçitm ev kızları,yediysen ev kzıı lafını, ev i,ş araba modunda.yaş 26 bi çok şey için çoook geç.burda bazı durumlarıda açıklarım ama konu dışında aklı başında birileirni bulmak zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: montevo

quote:

haklısın biraz üstü kapalı bahsetmişim özür dilerim,abi şöyle düşün sende insansın o da belki o da senin gibi utanıyor herzaman özgüvenli olmakta yarar var kimse sana bişey diyemez kızn gözlerinin içine bakmak,dik durmak kızlar böyle şeylere dikkat eder veya kızlarla arası iyi olan bi arkadaşın felan varsa onunla takılabilirsin zaten ortamdan ortama açılırsın bu utanma sıkılma hepimizde oluyor ama bi süre sonra geçiyor ve aşık olduğun bi kızla heyecanlanırsın herkes gibi öyle sıradan kızlarla daha rahat konuşursun önerim budur

iş hayatına atıl paranı kazan sonra kızları ceoların bile kesmediğini göreckesin.hadi onları geçitm ev kızları,yediysen ev kzıı lafını, ev i,ş araba modunda.yaş 26 bi çok şey için çoook geç.burda bazı durumlarıda açıklarım ama konu dışında aklı başında birileirni bulmak zor.

Bura Konu Dışı Özel dinleriz
    #Bayan mısın?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.