Şimdi Ara

Sizce Age of Empires 2 de En İyi Irk Hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
2
Favori
250.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 187
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 22
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 gün 18 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bluehero_wolf (22 mesaj) Yukki (22 mesaj) King Athelstan (12 mesaj) Micheal21 (8 mesaj) agecimert (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (97 mesaj) Mobil (28 mesaj) Tablet (6 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun buluşma noktası >> Oyunlarda Kendine Rakip Arayanlar >> Sizce Age of Empires 2 de En İyi Irk Hangisi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    154 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu oyunda iyi ve kötü oyuncu olduğu gibi iyi ve kötü ırklarda var. Fakat büyük yüzde oyuncuda biter. Ne kadar hızlıysan ve ne kadar taktiğin iyiyse o kadar verimlisinidr. Seçtiğin ırkta sana extra katkıda bulunarak işini kolaylaştırır..
    |
    |
  • Binbaşı
    1103 Mesaj
    Efsane oyun
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    7 sene sonra yazatım. Bu oyunda üstün ırk yok diyen oyunu bilmiyordur. Özetle konuya yazanların çoğu bilmiyor. :)

Ha biliyorum diye idda ediyorsa ben kore alayım kendisi maya alsın, 1 oyundan sonra anlar ne demek istediğimi.

Oyunun en üstün ırkları Kore ve Türk lerdir. Kore deki War Wagon, Helberder ve Onager kombinasyonunu Türk olmayan (bombar man den ötürü) bir ırkla geçmek için çok çok iyi bir oyuncu olmanız gerekir.

Bizans da çok geniş tech e sahip olduğundan tercih sebebidir genelde.

Edit:

Yukarıdakileri elbette imperial'i konuşarak yazdım.

1v1 oyunda genellikle iş imperiale kalmadığı için Hun ve Moğol tercih sebebidir bonuslarından ötürü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican3d -- 15 Nisan 2014; 13:34:16 >
  • Yüzbaşı
    472 Mesaj

Hehehehh Plumed Archer neyle durdurmayı düşünüyosun korede
    |
    |
    alican3d kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1125 Mesaj
    Moğollar ve hunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj

10-15 kore siege onager ının karşısına istersen 300 tane koy dostum.
    |
    |
    SirJustice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    İsteyen arkadaşla steam üzerinden bir DM atabiliriz, ben kore seçeyim ona herşey serbest ;)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    472 Mesaj
    DM oyuncusu değilim açıkçası bu aralar sınavlar olduğu için oynayamıorm da ama yazın atabiliriz voobly üzerinden oynuyorum legend of Kürşad klanının kurucusuyum
    Dediğin doğru siege onager plumed bırakmaz ama senin 15 tane siege onagerını süpürecek adamlar da var bknz.viper hem de plumedle
    Oyunda belli bir seviyeden sonra Micro işin içine girer 10 - 10 kapışırken Bi bakarsın adamda hiç kayıp yok senin askerin kalmamış

|
    |
  • Binbaşı
    1525 Mesaj
    voobly uzerinden nasil oynaniyor mevcut aoe2 ile (hd olmayan) ?

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    s.a arkadaşlar gamyunda bütün oyunlarda yüksek puanlı ve yüksek karizmalı nicklerim var isteyenlere verebilirim , ilgilenen arkadaşlar özel mesaj PM atsın...
    |
    |
  • Teğmen
    154 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    BEYLER BURADA BİRAZ HAREKET İSTİYORUM. NEREDE AGE OF OYUNCULARI CEMAAT KİME DİYORUM :)
    |
    |
  • Çavuş
    46 Mesaj
    en iyi ırk ispanyoldur (çünkü en donanımlı devlet ispanyoldur) tabi bu haritaya göre değişir mesela bf oynuyorsanız seçtiğiniz devlette onejer olmazsa olmazdır bunun için bf oynadığımda kore tercihimdir. oyunda lag vardır oyun tekliyordur yine onejer olmazsa olmazdır cünkü tekleyen oyunda askerler duraksar . (bu oyunun bir kusuru gibi duruyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uqurby -- 30 Ağustos 2014; 1:00:31 >
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    5156 Mesaj
    Vay be konu hala devam ediyormuş duygulandım
    |
    |
  • Teğmen
    154 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Japonyanın kale adamı diğer tüm ırkların kale adamına karsı bonusu var önceleri pek kullanmazdım ama son günlerde ilgimi çekmeye başladı. 2 gün önce rakibim ispanyayı aldı ben japon oldum o ispanyol atlı tüfekçilerin yok oluslarını gormen lazımdı sürekli kacırıyordu ama nereye kadar :D Gerek bizansların kale adamı olan cataphract gerek perslerin filleri gerek goths ların huskarileri hepsini yerle bir ediyorlar. Yani özetle rakibiniz Goths, Teutons, Persians yada Mongols alırsa Japon Samuraylar için mesai saati başlamıştır :)
  • Binbaşı
    1525 Mesaj
    KAC YILLIK bu oyun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    154 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    15 Yıl
    |
    |
  • Teğmen
    154 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    buda ayrıntılı olarak vikipedia dan alıntıdır..
    |
    |
  • Binbaşı
    1013 Mesaj
    2 fazla oynamadımda 1 oynadım çok ve 3 ü çok oynadım,3 de de galiba böyle avantajlar vardı Osmanlı da işçi basmak beleşti galiba ama japonların samurayları fenaydı
    |
    |
  • Binbaşı
    1833 Mesaj
    Koreleri bi türlü yenemedim Türk denicem bir de.

• Teğmen
    154 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Koreliler sana nasıl bir zorluk çıkartıyor ? Yani nerede kitleniyorsun ?
    |
    |
    Kragger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.