Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5.375
Cevap
89
Favori
171.893
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3657 Mesaj
      08 Nisan 2019 10:12:05 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Siz değerli kullanıcılarımıza en hızlı ve en güvenilir şekilde destek verebilmek adına çalışmalarımız tüm kanallarımızdan devam etmektedir.

Saygılarımızla
      |
      |
      Ryan.Cooper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3657 Mesaj
      08 Nisan 2019 10:15:24 Konu Sahibi

Merhabalar ;

70 metre mesafede dış ortamda konumlandıracağınız cihazınızın karşı noktadan alacak ürününde kablosuz ağ kartının özellikleri önemlidir. Sizlere ulaşabileceğimiz bir irtibat numarasını support.tr@tp-link.com adresimize konu ile birlikte ilettiğiniz takdirde daha detaylı bilgi tarafınıza ulaşılarak verilecektir.

Saygılarımızla
      |
      |
      XOyun Official kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      12 Mesaj
      09 Nisan 2019 01:45:15
      VR2600 için yeni yazılım ne çıkacak yada çıkacak mı? Nerdeyse üç yıl oldu, hiç bir ses seda yok.

• Yarbay
      3657 Mesaj
      09 Nisan 2019 10:01:48 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Archer VR2600 ürünü EOL olduğundan dolayı herhangi bir güncelleme yayınlanmayacaktır.

Saygılarımızla
      |
      |
      remtur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      95 Mesaj
      10 Nisan 2019 00:10:28
      tp link archer vr600 kullanıyorum son cıkan firmware 04-05-2017 de yayınlanmıs

saat ayarlarında türkiye hala gmt +2 de

traffic monitor acınca kapatmak istediginizde hata veriyor

yeni firmware ler ne zaman cıkacak?

CORSAIR VENGEANCE C70 / ASUS VG248QE / AMD RYZEN 5 1600X / ASUS ROG STRIX B350-F GAMING / KINGSTON HYPER X PREDATOR DDR4 3000MHZ 16GB / ASUS ROG STRIX RX580 T8G GAMING / CORSAIR RM 750X / NOCTUA NH-U12S / SAMSUNG NVME SSD 960 EVO 250 GB / 2X SEAGATE 2 TB ST2000DM001 / LOGITECH G710+ / LOGITECH G500S
    • Yüzbaşı
      533 Mesaj
      11 Nisan 2019 00:17:10
      Sayın yetkili,

TP-Link marka TL-PA4010P KIT V2 donanım sürümüne sahip powerline adaptör ile TP-Link TD-W9970 V1 modem kullanıyorum. Modem Turk Telekom'un verdiği model değildir, piyasada satılan modeldir.

Sık sık powerline 'dan kaynaklı olduğunu düşündüğüm kopmalar yaşadığım için (kopma olduğunda sadece internete değil modemin arayüzüne de erişemiyordum.) bugün TL-4010P kit'e resmi TP-Link sitesinden indirdiğim firmware güncellemesini yaptım. Güncelleme başarıyla tamamlandı, kitler 500mbps'den 600mpbs'ye yükseldi ve çalışır durumdalar ancak şimdi de VDSL hattına enterferans yapıyor ve sürekli DSL de düşmeye yol açıyor (modemin adaptörü kite takılı şekilde kullanıyorum). TP-Link marka TL-WN722N wifi aparatla modeme bağlandığımda hiç bir kopma yaşamıyorum. Bu nedenle sorunun Powerline kitin VDSL hattına enterferans yapmasıyla ilgili olduğu sonucuna ulaştım. Firmware güncellemesinden önce enterferans kaynaklı sorun yaşamıyordum. Yeni firmware maalesef durumu daha kötü bir hale getirdi. Şimdi kiti eski firmware sürümüne (TL-PA4010PKIT_V2_130807) düşürmek istiyorum ancak TP-Link PLC Utility uygulaması güncellemenin başarısız olduğu söyleyip buna izin vermiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DocZ -- 10 Nisan 2019; 23:23:31 >

• Yarbay
      3657 Mesaj
      11 Nisan 2019 09:26:15 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Kullanmakta olduğunuz Archer VR600 ürününüzün alt kısmında bulunan etiketteki versiyon numarasını V veya Ver olarak yazan bölümü ve ürününüzün yazılım bilgisini bizlerle paylaşabilir misiniz ?

Saygılarımızla
      |
      |
      kngndr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3657 Mesaj
      11 Nisan 2019 09:28:03 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Konu ile ilgili olarak upgrade sonrasında Downgrade yapılamamaktadır. Dilerseniz ürününüzü servisimize alarak kontrollerini sağlayabiliriz. PM yoluyla bilgilendirme sağlanmıştır.

Saygılarımızla
      |
      |
      DocZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      95 Mesaj
      11 Nisan 2019 11:45:54
      quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

Merhabalar ;

Kullanmakta olduğunuz Archer VR600 ürününüzün alt kısmında bulunan etiketteki versiyon numarasını V veya Ver olarak yazan bölümü ve ürününüzün yazılım bilgisini bizlerle paylaşabilir misiniz ?

Saygılarımızla
      ver 2.1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

CORSAIR VENGEANCE C70 / ASUS VG248QE / AMD RYZEN 5 1600X / ASUS ROG STRIX B350-F GAMING / KINGSTON HYPER X PREDATOR DDR4 3000MHZ 16GB / ASUS ROG STRIX RX580 T8G GAMING / CORSAIR RM 750X / NOCTUA NH-U12S / SAMSUNG NVME SSD 960 EVO 250 GB / 2X SEAGATE 2 TB ST2000DM001 / LOGITECH G710+ / LOGITECH G500S
    • Binbaşı
      1431 Mesaj
      11 Nisan 2019 12:27:04
      Arkadaşlar evde Wireless Router olarak Archer C2 kullanıyorum. Ping açısından bana fayda sağlayabilecek yeni teknoloji routerlar var mıdır?

Elimdeki routeri günde bir resetlemezsem ciddi yavaşlamalar yaşıyorum. Kopma olmuyor ama gecikme artıyor.

Intel i7 860||Asus P7P55D Pro|| 4x2GB Kingston HyperX 2000 Mhz DDR3||Cogage True Spirit||Gigabyte Windforce GTX760||Corsair 780T||OCZ Vertex 3 120 GB SSD||2x500 GB WD Caviar Black Raid0||Corsair TX650||Samsung P2370
      Pioneer VSX-921 AVR||Magnat Monitor Supreme II 802, 252, 102
      Nikon 3200 SLR||Nikon AF-S DX 18-105mm F3.5-5.6 VR
    • Er
      12 Mesaj
      13 Nisan 2019 02:38:26

Yaklaşık bir sene önce VR2600 cihazıma AU yazılımı yüklediğimi ve EU yazılıma dönemediğimi yazmıştım. Sizde yeni güncel yazılım bekleyin ancak o zaman yükleyebilirsiniz demiştiniz. Şimdi de
      Archer VR2600 ürünü EOL olduğundan herhangi bir güncelleme yayınlanmayacaktır diyorsunuz. Bu mudur sizin çözüm şekliniz. Yani şimdi sorun çözülmüş mü? oldu. Halbuki ben size geçen yıl modeme değişik yazılımlarla bağlanıp yazılımı değiştirmek için denemeler yapmak istemiştim. Siz bu mümkün değil ancak yeni tarihli yazılımı bekleyin demiştiniz. Şimdi modemi ne yapacağız öneriniz nedir?
      |
      |
      TP-Link Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3657 Mesaj
      15 Nisan 2019 10:49:12 Konu Sahibi

Merhabalar ;

PM ile iletişim bilgileri istenmiştir.

Saygılarımızla
      |
      |
      kngndr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3657 Mesaj
      15 Nisan 2019 10:50:50 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Router üzerinden geçen trafiği anlamak adına cihaza bağlı kullanıcı sayısı ve ek olarak bağlı kablolu , kablosuz ürünler mevcut mu ?

Saygılarımızla
      |
      |
      Sinerfru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1431 Mesaj
      15 Nisan 2019 12:46:17

Selamlar
      1 TV + 1 Tablet + 2 Telefon + 1 Oyun Konsolu + 1 Adet Audio Video Receiver + 1PC Bağlı.

Bunlardan 1 PC Archer C2'nin Lan Portuna Bağlı.
      Archer C2'nin diğer Lan Portu TL-WPA4530 Powerline Kitine Bağlı
      Diğer Tüm Cihazlar genelde Powerline'dan hat alıyor. Kısacası Wifi olarak çok nadir direk C2'ye bağlantı sağlanıyor. Toplamda ise yukarda saydığım 7 cihaz +-1 cihaz bağlanıyor gün içinde.
      |
      |

Intel i7 860||Asus P7P55D Pro|| 4x2GB Kingston HyperX 2000 Mhz DDR3||Cogage True Spirit||Gigabyte Windforce GTX760||Corsair 780T||OCZ Vertex 3 120 GB SSD||2x500 GB WD Caviar Black Raid0||Corsair TX650||Samsung P2370
      Pioneer VSX-921 AVR||Magnat Monitor Supreme II 802, 252, 102
      Nikon 3200 SLR||Nikon AF-S DX 18-105mm F3.5-5.6 VR
    • Yarbay
      3657 Mesaj
      15 Nisan 2019 22:32:32 Konu Sahibi

Merhabalar ;

PM yoluyla iletişim bilgileri istenmiştir.

Saygılarımızla
      |
      |
      Sinerfru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      503 Mesaj
      15 Nisan 2019 23:20:16

300Mbps Wireless N Access Point Model No TL-WA901ND

Kullanmış olduğum cihazımda son zamanlarda bağlantı problemleri yaşamaya başladım. Sürekli bağlantı kopmaları ve oyunlarda dalgalanma yaşıyorum. Ayrıca bazı zamanlar telefonum ağa bağlı olduğu halde internete giremiyorum. Bazen durduk yere kablosuz bağlantı birden yok oluyor cihazı (Access Point) kapatıp açınca birkaç dakika içinde düzeliyor. Reset atıp temiz kurulum yaptım fakat sorun düzelmedi. Cihazı alalı yaklaşık 5 yıl oldu yazılımsal veya donanımsal bir arıza olabileceğini düşünmeye başladım. Çözüm bulamadım nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z@NZ@R@ -- 15 Nisan 2019; 23:23:13 >
      |
      |
      Bahsedilenler: TP-Link Türkiye

8 Çekirdek İşlemci (1,6 GHz Dört Çekirdek + 1,2 GHz Dört Çekirdek) | 2 Gb Ram | Exynos 5 Octa 5410 | HSDPA 42.2 Mbps | Android 4.2.2 Jelly Bean | 2.600 Mah Li-Ion Battery | MicroSd
      5 Inc Full HD Super Amoled Display | 1920 x 1080 Çözünürlük | 441 PPI Pixel Rate | 16 Million Colors | Corning Gorilla Glass 3 | 13 Mp Camera | Advanced Level Sensor's
    • Yarbay
      3409 Mesaj
      16 Nisan 2019 13:22:12

slm elimde 3020 router vardı v1 güncellerken brick oldu galiba daha yanlış versiyon attım cihazın ışıkları yanıp sönüyor cihazın setupa ulaşamıyorum lakin verdiğim sabit ipye pinğim var routerım hayata dönermi.https://www.tp-link.com/tr/home-networking/3g-4g-router/tl-mr3020/
      |
      |

Hayat da masal gibidir; ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar iyi olduğu önemlidir.
    • Er
      9 Mesaj
      16 Nisan 2019 19:37:24
      Merhabalar.
      Ben RE200 kullanıyorum fakat şöyle bir sorunum var:
      Eskiden gayet iyi çeken cihaz şimdi 5Ghz ağında sürekli kopuyor - geri geliyor. 5Ghz kullanamıyoruz kısaca.
      2.4Ghz ağında güzel çalışıyor.

|
      |

• Onbaşı
      31 Mesaj
      16 Nisan 2019 19:42:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0581C8F77

quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

hepsinerede merhaba,

Doğrudur. Sizlere yardımcı olabilmemiz için bir önce ki mesajımızda mail adresimizi iletmiştik. Mail atmanız durumunda gereken yardımcı alıyor olacaksınız.

1 ay oldu bir cevap yok

maille görüşeli 24 gün oldu telefon çözeceğiz dendi .
      mail adresim var yani

1 AY OLDU CEVAP YOK

SORUYU BİLE UNUTMAYA BAŞLADIM :)

Alıntıları Göster
      1 yıl olacak

td-w8960n qos ayarları nasıl yapılıra cevap vermediniz.

bilmiyorum diyin olup bitsin.

mailinize bakın şuna bakın buna bakın .

sattığınız ürün beş para etmez çünkü ne sattığınızı bilmiyorsunuz.

latin amerika ve ortadoğu ülkelerinde demokrasi sadece bir aldatmacadır.abd ve avrupaya uymayan bu ülke liderlerini çok zor bir hayat bekler.

• Teğmen
      191 Mesaj
      16 Nisan 2019 19:49:19
      İyi günler şöyle bir sorum olacak oturduğum ev ile çalıştığım fabrika arası yaklaşık 3,5 km.ben fabrikada kendi internetimi kullanmak istiyorum bunun için uygun bir wifi repeater varmı.
      Bende PC yok internete akıllı telefon ve android tablet ile giriyorum internete modem arayüz ayarlarını ve elimde bulunan wifi repeater ayarlarını telefon'dan yapıyorum.
      Böyle kurulumu basit PC gerektirmeyen wifi repeater arıyorum hani böyle prize taktığımız wifi repeater gibi kolay kurulumu olan kablosuz olması iyi olur eğer kablolu olursa da modeme bağlananlar'dan olabilir çünkü PC yok.
      Modem TTNet VDSL modem anten çıkışı yok markası zxsel.

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
SEO
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.