Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5.314
Cevap
85
Favori
169.658
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      28 Mesaj
      12 Kasım 2018 16:59:16
      td w8960 qos ayarları nasıl yapılmaktadır.

latin amerika ve ortadoğu ülkelerinde demokrasi sadece bir aldatmacadır.abd ve avrupaya uymayan bu ülke liderlerini çok zor bir hayat bekler.
    • Çavuş
      73 Mesaj
      13 Kasım 2018 21:57:01
      Merhaba daha önce kullandıgım ttnet logolu bir modem vardı bir gün arıza çıkmıştı yetkililer resmen modemin içindeki bilgileri söylediler bana rahatsız etti bu beni dün tp link TD-W9970 V1 modemimi kurulumunı yaptım ayarlardan degiştirdim resim olarak ekliyorum sizce uzaktan modeme müdehaleye erişim ve izlemeyi kapatmışmıyım ayarlardan ? eğer daha farklı ayarlar gerekiyorsa söyleyiniz lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueLogic -- 13 Kasım 2018; 21:58:5 >

• Yarbay
      3632 Mesaj
      15 Kasım 2018 11:54:01 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Kullanmakta olduğunuz ürününüzün altında bulunan etiketteki Versiyon numarasını bizlere iletebilir misiniz ?

V veya Ver olarak yazmaktadır.

Saygılarımızla
      |
      |
      hepsinerede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3632 Mesaj
      15 Kasım 2018 11:58:13 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Servis sağlayıcınız tarafından modeminizin resetlenmesi veya ayarlarının bozulması anında uzakta müdahale edebilmek için ACS bilgileri gereklidir. ACS erişim yönetimi tüm servis sağlayıcılarının satmış oldukları kampanyalı modemlerde bulunmaktadır. Servis sağlayıcınız ile bu durumu görüşmeniz gerekmektedir. ( Türk Telekom , Superonline , D-Smart vs... )

Saygılarımızla
      |
      |
      BlueLogic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3035 Mesaj
      15 Kasım 2018 12:18:36
      Tp link tl wa850re cihazina sahibiz. Kablosuz internet baglantisini alip kablo ile baska bir cihaza internet sağlıyoruz. Cihaz bunu yaparken bir de kablosuz aldigi yayini kablosuz tekrar yayabiliyor. Ben o özelliği kapattım. Kablosuz alip kablolu daha iyi iletebilsin diye. Bu yaptığım gereksiz mi yani acsam cihaz performansi düşer mi ? Kablosuz internete baglanmak istedigimizde direkt modeme baglaniyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 15 Kasım 2018; 12:19:4 >
    • Çavuş
      73 Mesaj
      15 Kasım 2018 13:16:29

bende diyorumki bu modemde öyle birşey yapılıyormu ve nasıl kapatırız yaptıgım ayarlar kapatmışmı onu soruyorum izin vermek istemiyorum buna ?
      |
      |
      TP-Link Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      609 Mesaj
      16 Kasım 2018 14:05:19
      vr600 v1 ile v2 arasında ne gibi farklar var ?

Apple iPhone 8 Plus 64GB Silver
      SONY A6000 Yongnuo 50mm F1.8
      Monster Tulpar T5 v16.1 Gtx 1070
    • Onbaşı
      27 Mesaj
      16 Kasım 2018 21:40:35
      "vr600 v1 ile v2 arasında ne gibi farklar var ? "
      Evet nedir? Sadece birisinde çift usb olması mı yoksa farklı bir üstünlük varmı? Hangisini neden seçelim.

Ayrıca vr400 ile vr600 arasında internetten dosya indirirken gözle görülür bir fark varmı? Yani 100Mbps internet bağlı bir modemde birisi hız testinde 99 çıkarken diğeri 90 mı çıkar yoksa çok cüzi(biri 99Mbps diğeride 98,7Mbps gibi) bir farkmı olur. Yoksa sadece evdeki cihazlar arasındaki bağlantı hızımı fark eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bagyanna -- 16 Kasım 2018; 21:45:45 >

• Yüzbaşı
      704 Mesaj
      17 Kasım 2018 03:50:03
      Arkadaşlar iyi geceler Ben Forum'da bu konuyu görmeden TP Link ile ilgili ayrı bir başlık açtım Şimdi gördüm konumu sabit bir konu olduğunu O yüzden kopyala yapıştır yöntemiyle aşağıya yazacağım soruyor yadırgamayın

Arkadaşlar iyi geceler 200 metrekarelik bir alan için Access Point li modem mi tavsiye edersiniz yoksa Linklerini aşağıda vereceğim ürünlerin kombinasyonunun mu tavsiye edersiniz özellikle tp-link markasını kullanan arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum Daha önce hiç tebliğin kullanmadım Airties mı daha iyidir yoksa TP Link mi daha iyidir Bu fiyata alınır mı
      http://www.vatanbilgisayar.com/tp-link-td-w8961n-300mbps-kablosuz-4-port-adsl2-modem.html?stk=True
      http://www.vatanbilgisayar.com/tp-link-tl-wr840n-300mbps-kablosuz-n-4-port-router.html

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim İyi geceler
      |
      |

• Yüzbaşı
      704 Mesaj
      17 Kasım 2018 11:32:20
      Arkadaşlar iyi geceler Ben Forum'da bu konuyu görmeden TP Link ile ilgili ayrı bir başlık açtım Şimdi gördüm konumu sabit bir konu olduğunu O yüzden kopyala yapıştır yöntemiyle aşağıya yazacağım soruyor yadırgamayın

Arkadaşlar iyi geceler 200 metrekarelik bir alan için Access Point li modem mi tavsiye edersiniz yoksa Linklerini aşağıda vereceğim ürünlerin kombinasyonunun mu tavsiye edersiniz özellikle tp-link markasını kullanan arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum Daha önce hiç tebliğin kullanmadım Airties mı daha iyidir yoksa TP Link mi daha iyidir Bu fiyata alınır mı
      http://www.vatanbilgisayar.com/tp-link-td-w8961n-300mbps-kablosuz-4-port-adsl2-modem.html?stk=True
      http://www.vatanbilgisayar.com/tp-link-tl-wr840n-300mbps-kablosuz-n-4-port-router.html

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim
      |
      |

• Teğmen
      108 Mesaj
      17 Kasım 2018 12:09:08
      ben de WA855RE aldım. bağlantı işlemi tamam ancak fiber modem, laptop ve tplink adaptör 1 metrelik mesafedeyken yaptığım testler rezalet. direkt modeme bağlanıp test yapıyorum 92Mbps alıyorum, tp link e bağlanıp yapınca 45Mpbs alıyorum hem de hepsi 1 metre mesafedeyken. kutunun üzerinde 300Mbps destekli yazmışlar bir de. Yüzde 50 performans zor aldım. Bunu nasıl çözebilirim.
    • Yarbay
      3632 Mesaj
      19 Kasım 2018 12:51:47 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Ürünün kablosuz sinyal güçlendirme modunda kurulu iken kablosuz bağlantıyı kapatıp açmanız herhangi bir performans kaybına neden olmamaktadır. Cihaz üzerinden bağlı kullanıcıların yaptığı trafiğe bağlı olarak performans değişkenlik gösterebilir.

Saygılarımızla
      |
      |
      general4242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3632 Mesaj
      19 Kasım 2018 12:57:07 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Modeminize erişimi kapatmak için SYSTEM TOOLS - MANAGE CONTROL menüsünden Remote Management seçeneğinin aktif olmaması gerekmektedir. Bu ayar mevcut ise erişim sağlayamazsınız.

|
      |
      BlueLogic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3632 Mesaj
      19 Kasım 2018 12:58:49 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Kullanmakta olduğunuz ana modeminizin markasını bizlere iletebilir misiniz ?

Saygılarımızla
      |
      |
      hellfire39 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3632 Mesaj
      19 Kasım 2018 13:04:41 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Archer VR600 ürününde versiyon değişikliklerinde Donanımsal ve Yazılımsal olarak iki farklı dalda değişkenlikler olabilir . Archer VR600 v2 sürümünde Tek USB var iken Archer VR600 v1 ürününde Çift USB bulunmaktadır. Yazılımsal herhangi bir farklılık bulunmamaktadır.

Saygılarımızla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TP-Link Türkiye -- 26 Kasım 2018; 9:56:36 >
      |
      |
      bagyanna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3632 Mesaj
      19 Kasım 2018 13:05:22 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Archer VR600 ürününde versiyon değişikliklerinde Donanımsal ve Yazılımsal olarak iki farklı dalda değişkenlikler olabilir . Archer VR600 v2 sürümünde Tek USB var iken Archer VR600 v1 ürününde Çift USB bulunmaktadır. Yazılımsal herhangi bir farklılık bulunmamaktadır.

Saygılarımızla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TP-Link Türkiye -- 26 Kasım 2018; 9:58:32 >
      |
      |
      adam john kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      24 Mesaj
      22 Kasım 2018 00:17:00

Merhaba,
      Amazon Almanya'dan 2 yıl önce VR600v V1 almıştım ve 2 sene boyunca router olarak sorunsuz kullanmıştım. Fakat şu an Türk Telekom için ilk defa ADSL modem olarak kullanmak istiyorum, sorun şu ki telefon kablosunu bağladığımda modemin DSL ışığı yanmıyor. Farklı bir modem ile denediğimde ise sorunsuz çalışıyor. Acaba Almanya'dan alındığı için ülkesel bir kısıt mı vardır, yoksa modemin DSL portu mı arızalıdır? (ki bu portu hiç kullanmadım şimdiye kadar) Modemin yazılımını son versiyona güncellediğim halde bir sonuç alamadım. (Archer VR600v(DE)_V1_180507.zip)
      |
      |
      Bahsedilenler: TP-Link Türkiye

• Onbaşı
      24 Mesaj
      24 Kasım 2018 00:02:23
      Sizden cevap gelmeyince Almanya TP-Link ile temasa geçtim. Onlar da Türkiye ofisi ile irtibata geçmemi istedi. support.tr@tp-link.com adresi ile yazışmam sonucunda şu cevabı aldım: "Ürününüzün DSL standartları Almanya ISP firmaları için tasarlandığından uyumlu olarak Türkiye sınırları içerisinde kullanılamamaktadır." Yurt dışından modem almayı düşünen arkadaşlar dikkatli olsun ve aynı hataya düşmesinler, tp-link dışında bir modem baksınlar ve almadan önce Türkiye'de çalışacağını doğrulatsınlar.

• Yarbay
      3799 Mesaj
      24 Kasım 2018 20:46:45

daha detaylı yazabiliriz. annex sürümü farklı. üreticiden tr için mümkünse tabi uygun firmware istenebilir.
      |
      |
      alimania kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

imzamı okumak için profilime bakmanız yeterli olup, ücretsizdir. :-)
    • Yüzbaşı
      504 Mesaj
      25 Kasım 2018 23:52:35

Yanlış bilgilendiriyor olabilirmisiniz?

V2’de tek usb var diye biliyorum ben. Yanlış sürümü almasın insanlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      TP-Link Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.