Şimdi Ara

Siz siz olun tuvalette ıkınmayın [4 ay sonra edit] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
10
Favori
30.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
284 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Seni sevmem ama geçmiş olsun.

Hocam nedenini bilmiyorum bir yanlışım olduysa kusura bakmayın. Sağ olun bu arada  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhmlpy

Hocam hasta olana kadar yiyordum. Hatta tam hemoroidden önceki gün çiğköfte yedim. Şu an bıraktım hepsini fakat eskiyi geri getiremiyorsun tabii

Alıntıları Göster
    Ben kırmızı mercimek yeyince şap gibi döküyorum. Bir tencere de yesem döküyorum tamamen molozu. Bir araştır istersen kırmızı mercimek iyi gelir mi diye. Yani bilimsel değil de, kendi gözlemimden örnek vereyim dedim. Hatta şimdi düşündüm, en çok ne yeyince tamamen atıyorum diye. Yoksa hiç düşünmedim bu konuyu daha önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bana kötü davranmıştınız bir konuda beni tanımadan gıybetçi demiştiniz o yüzden kırgınlıgım var. Neyse unutalım ve barışalım.  

• Tam tuvaletteyken konuya denk geldim
  • Sokaga cikmak yasak diye hastaneye gitmemek ne demek?

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Hocam bana kötü davranmıştınız bir konuda beni tanımadan gıybetçi demiştiniz o yüzden kırgınlıgım var. Neyse unutalım ve barışalım.  

Hocam hatırladım şimdi o zaman muzip bir anıma denk gelmiş demek ki özür dilerim kalbinizi kırdıysam kusura bakmayın hocam. Tamamdır peace ✌️

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

Ben kırmızı mercimek yeyince şap gibi döküyorum. Bir tencere de yesem döküyorum tamamen molozu. Bir araştır istersen kırmızı mercimek iyi gelir mi diye. Yani bilimsel değil de, kendi gözlemimden örnek vereyim dedim. Hatta şimdi düşündüm, en çok ne yeyince tamamen atıyorum diye. Yoksa hiç düşünmedim bu konuyu daha önce

Alıntıları Göster

Bildiğim kadarıyla mercimek iyi geliyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Oppenheimer

Sokaga cikmak yasak diye hastaneye gitmemek ne demek?

Hocam haklısınız da nedenini önceki sayfada açıklamıştım biraz karıştı

• klozete böyle de oturulur ama popona b*klu klozet suyu değer aga

geçmiş olsun

• Benzer problemi daha önce yaşamış birisi olarak şunu söylemek istiyorum. Kortos gibi hızlı emilen kremler kullanmak vücuda gereksiz kortizon yüklemesi yapmaktan başka birşey değil. İleride prostata davetiye çıkarması muhtemel. Ben size doğal bir tedavi onereyim. Birçok tanıdığıma önerdim hepsi olumlu sonuç aldı. Aktardan çoban çantası alıyorsunuz. Bunu sabahları aç kanına kaynayan suya 1 tutam atıp 4dk kısık ateşte kaynatıp 1 bardak içiyorsunuz. Bunu 1 ay hergun yapın. 4 5 günden günden sonra gerçekten faydasını goreceksiniz. Ayrıca alaturka tuvalet kullanın. Hergun çorba tüketmeye gayret edin. Tuvaletiniz olmasa bile hergun mutlaka tuvalete gidin(boş yere ikinmayin).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PreDLoNa -- 8 Ocak 2021; 22:23:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

Alıntıları Göster

Bakliyatların hepsi iyi geliyor çözünebilir lif içerdikleri için. Ikınma ihtiyacının nedeni zaten yeteri kadar meyve, sebze, bakliyat vs tüketmemek.

• quote:

Orijinalden alıntı: PreDLoNa

Benzer problemi daha önce yaşamış birisi olarak şunu söylemek istiyorum. Kortos gibi hızlı emilen kremler kullanmak vücuda gereksiz kortizon yüklemesi yapmaktan başka birşey değil. İleride prostata davetiye çıkarması muhtemel. Ben size doğal bir tedavi onereyim. Birçok tanıdığıma önerdim hepsi olumlu sonuç aldı. Aktardan çoban çantası alıyorsunuz. Bunu sabahları aç kanına kaynayan suya 1 tutam atıp 4dk kısık ateşte kaynatıp 1 bardak içiyorsunuz. Bunu 1 ay hergun yapın. 4 5 günden günden sonra gerçekten faydasını goreceksiniz. Ayrıca alaturka tuvalet kullanın. Hergun çorba tüketmeye gayret edin. Tuvaletiniz olmasa bile hergun mutlaka tuvalete gidin(boş yere ikinmayin).

Hocam herkes o bitkiyi söyledi ne işe yarıyor? Dışkıyı mı yumuşatıyor?

• Hayır doğrudan hemoroide etki ediyor. O yüzden aç karnına icmelisiniz.
  • Estafurullah özüre gerek yok hocam. Tekrar geçmiş olsun.  

• Aynı sorundan müzdarip biri olarak arkadaşa katılıyorum Ayrıca asla hemoroid sorununuz varsa Zayıflama hapları kapsülleri çay veya çorbaları kullanmayın. Kakanızda yağ bırakmadıpı için s.çamıyorsunuz. Hemoroid lanet bişey oturamıyorsun kaşınıyor kaşıyamıyorsun yıkıyorsun buz gibi suyla falan nafile.

• Ben de bu tarz bir sorundan dolayı bir kaç tecrübemi paylaşmak istiyorum.

2-3 yıl iç hemoroid hastalığı ile uğraştım. Hastalık bir şekilde geçti, ama bu kronik bir hastalık. En ufak dikkatsizlikte çıkıyor geri.

Arkadaşlar herşeyden önce ishal veya kabız olmamaya bakın.

Ayrıca peçetenin temizlediğini sanmayın. Hele de ishal olunduysa, devamlı su tutun. Ve suyla temizlenmek çok muhim.

Bok püsür kalırsa işiniz zor. Hemen tekrarlanmaya başlar. Su harici bence anlamı yok, peçeteyi sadece kurulama amaçlı kullanıyorum.

Acı biber falan hiç bir şekilde tertemiz yaparsanız etki etmiyor.

• eğerki belinizde veya dizinizde bir rahatsızlık yoksa mümkün olduğunda alaturka tuvalet kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: PreDLoNa

Hayır doğrudan hemoroide etki ediyor. O yüzden aç karnına icmelisiniz.

Hadi ya? Hocam bir deneyeyim not aldım çok sağ olun  

• Yaklaşık 2 yıldır düzenli cırcır olduğum için ıkınmayı hayatımdan çıkarmış oldum, size kolaylıklar arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKavinsky

Ben de bu tarz bir sorundan dolayı bir kaç tecrübemi paylaşmak istiyorum.

2-3 yıl iç hemoroid hastalığı ile uğraştım. Hastalık bir şekilde geçti, ama bu kronik bir hastalık. En ufak dikkatsizlikte çıkıyor geri.

Arkadaşlar herşeyden önce ishal veya kabız olmamaya bakın.

Ayrıca peçetenin temizlediğini sanmayın. Hele de ishal olunduysa, devamlı su tutun. Ve suyla temizlenmek çok muhim.

Bok püsür kalırsa işiniz zor. Hemen tekrarlanmaya başlar. Su harici bence anlamı yok, peçeteyi sadece kurulama amaçlı kullanıyorum.

Acı biber falan hiç bir şekilde tertemiz yaparsanız etki etmiyor.

Hocam geçti derken? Hemoroid geçmiyor tamamiyle sadece asemptomatik oluyor diye biliyorum. Yani orada duruyor ama sorun yaratmıyormuş.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.