Şimdi Ara

Siz siz olun tuvalette ıkınmayın [4 ay sonra edit] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
10
Favori
30.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
284 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dasdacik

ben çok acı yiyorum sıkıntı olurmu makat için ? bazen sıkıntı olur gibi hissediyorum acıya ara veriyorum

Benim ilk tromboz olduğu gün çok acı çiğköfte yemiştim. Kesinlikle oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatarım Ağır Çekim

ıkınma sırasında tansiyonunuz 250-300mm cıvaya kadar çıkabilir
    anevrizma karında beyinde bir çok yerde olabilir
    hemoroidler tuvaleti tutabilmenin ince kontrolünü sağlıyorlar bi nevi gerekli bi yapılar fakat zamanla yanlış kullanımla damarlar genişleyebiliyor dikkat edilirse bir miktar geriler
    kendi halinde gelmesi lazım fakat elinize telefon alıp beklemeyin
    peçeteyi boyasa da o gördüğün max 10 ml dir hocam yarım litre kanamazsa dert etme

Yok hocam o kadar değil zaten dediğim gibi 2-3 dk boyunca peçeteyi doldurdu birkaç peçete harcadım yani

• Konuyu okuyunca bir ağrı oluştu makat bölgesinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok önemli bir konu hocam. Geçmiş olsun.

• Hocam Youtuba yaz programları falan var. Bir nevi egzersiz ama adamı koparır yani iyi ter atarsın. Diz çekme hareketleri falan bağırsakları toparlıyor. Hani acı bile yesen koymaz o derece. Tabi acıyı abartmayacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 7 Ocak 2021; 16:36:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Hocam Youtuba yaz programları falan var. Bir nevi egzersiz ama adamı koparır yani iyi ter atarsın. Diz çekme hareketleri falan bağırsakları toparlıyor. Hani acı bile yesen koymaz o derece. Tabi acıyı abartmayacaksın.

Tamamdır hocam bir bakayım sağ olun

• en güzel basurdan korunma yöntemi alaturka tuvalettir

• Abi önce kabasını alın nedir yahu ? Siz siz olun tuvalette ıkınmayın [4 ay sonra edit] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D62C81441

en güzel basurdan korunma yöntemi alaturka tuvalettir

Evet klozet iyi sanıyordum ben meğerse tam tersiymiş. Klozette rektum bükülüyor dışkı daha zor çıkıyor.

Siz siz olun tuvalette ıkınmayın [4 ay sonra edit]

• Bende çok ikinirdim bazen damarlar patliyacak gibi oluyordu bıraktım artık. Şimdi tuvaletim geldi mi hemen yapmıyorum 10-30 dakika beklemeye çalışıyorum. Tabiri caizse ucuna geldiğinde yapıyorum bu şekilde bir iki seferde boşaltım yapıyorum daha rahat oluyor.

• dostum cok gecmis olsun Allah sifa versin

• dasdacik kullanıcısına yanıt

Aç karna yemezsen bir şey olmaz.

Konu sahibi kardeşim, iç hemoroid ağrısız oluyor bildiğim kadarıyla, bu arada sıcak su tutmak gerçekten iyi geliyor biraz ısısına dayanacaksın. Bir de pihtı oluşunca genelde 15 gunde kendiliğinden gider nasıl patlattın helal vallaha yalnız çok ağrır doğru.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lev Tolstoy

dostum cok gecmis olsun Allah sifa versin

Sağ olun hocam amin

• quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Aç karna yemezsen bir şey olmaz.

Konu sahibi kardeşim, iç hemoroid ağrısız oluyor bildiğim kadarıyla, bu arada sıcak su tutmak gerçekten iyi geliyor biraz ısısına dayanacaksın. Bir de pihtı oluşunca genelde 15 gunde kendiliğinden gider nasıl patlattın helal vallaha yalnız çok ağrır doğru.

Hocam 1 aydır leğene oturuyorum zaten günde 2 kez. 2 gündür bıraktım. Gerçekten nasıl patladı ben de bilmiyorum sert zemine bile oturmadım. Bir doktora sordum spontan patlamıştır dedi.

• Geçmiş olsun hocam

Sayende ne kadar güzel sıçtığımı anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mangle

Geçmiş olsun hocam

Sayende ne kadar güzel sıçtığımı anladım

Siz siz olun tuvalette ıkınmayın [4 ay sonra edit] 

• Büyük ihtimal klozet kullanıyorsun, klozet insan anatomisine ters doğada bütün canlılar çömelerek mıçar. Oturma pozisyonunda anüs kasları açılmaz. O yüzden klozette zaten mıçmak yarım saati bir saati bulur. Ben sadece klozeti olan bir eve gittiğimde kabız oluyorum

• Teşekkürler bilgi için, bende bazen ıkınıyordum artık hiç ıkınmam

• Bu hemoroid acı yemekten ve ıkınmaktan oluyor

• Valla benim babam 65 yaşında bağsurdan ameliyat oldu.Doğru düzgün oturamazken ameliyattan sonra kökünden kurtuldu bu problemden.1-2 hafta biraz sıkıntı çekti ama ameliyat kesin çözüm olarak sorunu ortadan kaldırıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.