Şimdi Ara

siz seçin ben alim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • asus m51sn250dv mi yoksa acer 5920g933g32mn fikir sunarken neye dayandığınızıda söyleyin ben 8600m gt ile 9500mgs arasında öyle uçurum bir fark görmedim cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

• Bence önemli olan malzeme kalitesi. Asus bu konuda oldukça dayanıklı ve kaliteli iş çıkarıyor. Ürünün teknik donanımı da oldukça iyi. Ben olsam uygun bir fiyat bulsam M51'i kaçırmazdım.
  • bence de asus m51sn

gerek paket içeriği (çanta ve mouse da var)

gerekse kasasının sağlamlığıı
  • Yukarıdaki sebeplerden dolayı asus.
  • asus
  • Bir Asus kullanıcısı olarak asus u öneririm.her ne kadar forumda bahsedilen f3 serisindeki çatlaklar bende olmasada f3 de malzeme kalitesi biraz düşük m50 serisi cok kaliteli die biliyorum fakat m51 e yorum yapamam.
  • BENCE LG E500 SERİAİ EN İYİ ÇÖZÜM OLACAKTİR SANA HEM FİYAT HEM PERFORMANS ACİSİNDAN
  • arkadaşlar yorumlarınızı ayrıntıyla yaparsanız sevinirim hepinize teşekkürler lg e500 ü inceleyip dönüyorum bana yardımcı olmaya devam ederseniz sevinirim bu arada m51sn almak isteyen arkadaş vatanda şu an maximuma %8 indirimle veriyorlar bi bak istersen yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
  • lg içime sinmedi kardeş başka fikri olna varmı bekliyorum yorumlarınızı haftaya kesin alıyorum siz ne derseniz
  • Asus m51sn250 dv için ayrıntılı inceleme.İngilizcen varsa harika ..Yoksa da çevrende olan biri vardır.

Özetle. Aldığı puan 100 üzerinden 84 ..Bu çok iyi bir puan !!!Acer ın bazı modellerini incelemiş ama 5920 ....yok ...!!!!

(+) ları.
    -Şık görünüm
    -Zengin Arayüz Olanakları
    -Gigabit LAN, N DRAFT wrless,BTooth.
    -Tümleşik web cam ve parmak izi okuyucu
    -Nümerik bölüm de içeren ''Geniş'' klavye.(Nümerik bölüm olmasına karşın ..diğer tuşların normal boyutlarda olduğunu vurguluyor)
    -Ofis ve Oyun uygulamaların da ''Çok İyi'' performans
    -Hızlı HDD
    -Düşük Yüzey Sıcaklığı
    (-) leri
    -İnatçı Touchpad ( Aynen böyle yazmış. Bire 1 çevirdim .!!!)
    -Başlangıç (Idle) konumunda bile sürekli çalışan fan (Bu Asusların özelliği herhalde . Ben de F3SR kullanıyorum . Aynı olay !!!!)
    -Ortalama ses ve müzik kalitesi
    -Kısa pil ömrü

Gerisi link de....

http://www.notebookcheck.net/Review-Asus-M51SN-Mutimedia-Notebook.8452.0.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimhun -- 11 Nisan 2008; 12:17:45 >

• quote:

Orjinalden alıntı: erendil

Asus m51sn250dv mi yoksa acer 5920g933g32mn fikir sunarken neye dayandığınızıda söyleyin ben 8600m gt ile 9500mgs arasında öyle uçurum bir fark görmedim cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

http://forum.donanimhaber.com/m_22419644/mpage_1/key_//tm.htm#22500058
    quote:

evet bende hardisk hatası ile verdim iki ayda geri döndü şimdide paramı vermiyorlar yani acer alcama gider o parayı sokakta aç gezen birine veririm hiç olmazsa sevap olur sakın almayın arkadaşlar alıyorsanızda parçası yurt dışından gelebilecek bişey olmasın benim hardisk 250gb dı bulamadılar şimdide 933g32mn modeline 320gb takmışlar ne diyebilirimki ben acerdan uzak durun diyorum asus ise onunda teknik servisinde sorun var deniyor ama sikayetvar.com dabakarsanız hp acer toshiba başı çekiyor saygılarımla

Bu mesajı yazan biri olarak hala acer mı yoksa asus mu diye soruyor olman oldukça garip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Kedi Gördüm Sanki -- 11 Nisan 2008; 13:30:49 >

• erendil eğlenmeye çalışıyor herhalde. Konu başlığı da eğlence kokuyor zaten.İçeriği de (* hangisi olduğunu yazın ama nedenlerini de yazın* ...Başka bir emrininiz ????) Bundan sonra bu tür konu başlıklarına en iyi yanıt : Danışma ücrete tabidir.!!!!!!

Neyse.... sorun değil ...Diğer kullanıcılara yararı olur yazılanlanların....
  • güzel tespit acer yada asus fark etmez yurt dışından direk alcam yani bu sorunlar türkiyede var sadece arkadaşlar sizde imkanınız varsa öyle yapın ben almanyadan getitdirecem ve bozulursa orda yaptıracam emin olun böyle düşünüyorum o yorumuda türkiye için yaptım saygılarımla yanlış anlaşılmalara neden olduysam kusura bakmayın arkadaşlar
  • quote:

güzel tespit acer yada asus fark etmez yurt dışından direk alcam yani bu sorunlar türkiyede var sadece arkadaşlar sizde imkanınız varsa öyle yapın ben almanyadan getitdirecem ve bozulursa orda yaptıracam emin olun böyle düşünüyorum o yorumuda türkiye için yaptım saygılarımla yanlış anlaşılmalara neden olduysam kusura bakmayın arkadaşlar

Anlıyorum yalnız bu biraz zor değil mi? Buradan göndermek,takip etmek ve gelmesini beklemek çok daha zahmetli olmayacak mı?
  • hocam onlar işi ciddiye alıyorlar para iadesi vesayre sorunolmuyor ve orda tüketici yasalarla daha iyi korunuyor hem bende iki laptop var birde emektar hp var bozulan olursa onla idare ediyorumda oyun oynanmıyor ben siparişimi vercem yakında burdan biraz bilgi alim dedim o kadar ama neyse şikayet ettim o arkadaşı ama ilgilenen çıkmasını bekliyorum saygılarımla
  • arkadaşlar tamam yardımlarınız için teşekkürler ben kararımı verdim bu konu ile ilgilenen herkese teşekkürler ortamın kurallarını uygulayan arkadaşada teşekkürler saygılarımla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.