Şimdi Ara

Siz Nazisiniz Demedik (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
5.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen hiç son vesayet videolari izlemedin sanirim liderini putlaştiran şirk e koşan kadroyu unuttun galiba allahutealanin butun vasiflarinin toplandigi tek lider o diyen akp partiliyimi dogdugu sehirlerde sunnettir mi valla bilemedim senin bu kafayi nerden aldigini a haber sana yaramiyor silkelen toplan bence bu arada allta video var dakka 1:18 itibari ile izleyebilirsin

https://www.youtube.com/watch?v=wGqclBOd2uQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nazi demedik, Nazif dedik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rte birşey söylüyor hurra alttakiler alayı düzetmeye çalışıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

biz nazi demedik,

biz nazı dedik nazı.

Almanya'nın nazı da çok pis oluyor dedik.

yoksa sen bin nazı mı dedin ?
  • Sabun

2. Dunya Savaşı sırasında Hitler yahudileri toplama kamplarına götürüp orada sabun yapıyorlarmış. Kampta avrupanın her tarafından esirler varmiş. Bizim Temel'i de yanlış bir ihbar üzerine esir kampına götürmüşler.

Tüm esirleri odalara tıkıstırıp tek tek sabun fabrikasina götürüyorlarmış.
    Nazi subayları esirleri teker teker götürürken esirler bağırıyorlarmış.

-"Durun beni bırakın, bana acıyın.." ama ne çare hepsinden sabun yapıyorlarmış.

Temel'in odasındaki tüm esirleri sırayla götürmüşler. Sıra Temel'e gelmis, iki asker kollarından tuttukları gibi sürüklemeye başlamışlar.

-"Haçan etmeyun usaklar, pen Laz'um, yapmayun, etmeyun, aciyun bana, çoluk çocugum var daa" diye yalvarıyormuş ama nafile.

Askerler :

-"Kes sesini, sen de sabun olacaksın"

Çaresizlik içindeki Temel iyice dellenmiş"

-"Yapın lan. Haçan köpürenin ....na koyiiim."

http://www.fikrabul.com/fikrabul/no/38195/sabun.htm

• Nazisiniz demedik

Nazilsiniz iyimisiniz dedik

• İlk açıklamaya açar bakarsınız görürsünüz nazi dönemine benziyor dendiği dönme gibi bir durum yok ama bazı kendileri için üzüldüğüm kesim maalesef böyle algılayabiliyor.. Umarım tedavi olurlar yoksa çok yazık hallerine.. Ülkem de neye sevinmeye çalışan belli bir kesim yazık yazık..
  • ulan akp son 16 yıldır beni senin kadar kahkahalara boğan bir şey çıkmadı ya helal olsun valla Neyse sorun yok bor'a,makarnaya devam.
  • aga ... gerilerden bir ses duyulur giderken bana mı sordunuz ......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wuxx

R.

Ben bu kadar beceriksiz, kabiliyetsiz bir iktidar gormedim ustelik bu kadar cok sabit,degismez,dusunmez taraftari varken
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 3:52:40 >
  • Nazi demedik gazi dedik.
    Siz Nazisiniz Demedik
  • kavas dedi diye biliyorum ben :/
  • ey gazi antalya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOLDVIPER -- 10 Mart 2017; 4:6:55 >
  • Bu söylemden geri vites yaptığını çıkardıysanız bravo size. Yaptığınız uygulamalar o dönemi yansıtıyor demek ile siz şusunuz demek arasında bir fark göremediyseniz diyecek bir şeyim yok.
  • Eski Türkiye'de televizyonlar, yılbaşından yılbaşına dansöz oynatırdı.

Yeni Türkiye'de kanallar, her gün 19:00-20:00 arası dönme dolaba binmiş dansöz oynatıyorlar.

Siz Nazisiniz Demedik
  • Gene mi moderatör yeter be oğlum. Kaç defa dedim bizim uzunla ugraşma diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 10 Mart 2017; 6:18:1 >
  • Dalgaya vurmussunuzda ben isin ciddiyetindeyim. Rusya ve amerika arkamizdan cevirmedigi dolap yok ve bunu gostere gostere yapiyor. Yunanistan adalarimiza bayraklarini dikiyor. Almanya dan da resti yedik simdi. Digerlerini saymiyorum artik... Bu nasil bir politika, sen ben gecsek bunlari yapmayiz. Isin ustasiyim diyenler bunu nasil yapiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forum1th kullanıcısına yanıt
    Ben Allah disinda kimseye tapmam olum.Kocum filan kahvehaneden çıkip öyle cevap verdin sanirim.Seninle ugrasamayacagim.Sinirlerin bozulmus sanirim geri vitesten dolayi.Al sunu izle ve sakinles.Milletvekilleri ve bakanlar adami neredeyse peygamber ilan ederken neredeydiniz? Sirk kosmaktan carpilacaksiniz

https://youtu.be/wWTf-mZOex0

• Nazisiniz demedik, nasılsınız dedik.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.