Şimdi Ara

Siz Nazisiniz Demedik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
5.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Siz Nazisiniz Demedik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk321 -- 9 Mart 2017; 15:4:47 >
  • Tamam iyi güzelde, arada koca ülke rezil oluyor. Alman halkı bize gıcık oluyor... Turizm bizim için önemli, biraz milletin çıkarını düşünün...
  • Elmanya bizden korkuyorrr hulooooggg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nazi Almanya demedim, Nazik Almanya dedim Çok nazikler elleri dert görmesin, turizme bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenler otogarı alt katı -- 9 Mart 2017; 16:2:25 >
  • modaratöra demiştim :-D:-D:-D:-D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nazilsunuz eyumisuniz dedik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Forumda dalgasını geçerlerdi, gerçek oldu.

Ohoo bu kaçıncı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 9 Mart 2017; 16:41:11 >
  • Ee ikisi de benzer şey zaten. Diplomasi bu. Daha dikkatli olmak zorundasınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: bdrhndrmz

Bari ekşi sözlükten aldım de (https://eksisozluk.com/entry/66743524)

sen yenisin galiba diyecektim de "Katılım zamanı: 7 Ocak 2017"

bu postu daha önce kaç kez gördük artıladık hepimiz. sadece bu sefer yazan ben oldum

ekleme: şimdi farkettim de zaten o entry ben yazdıktan 2 saat sonra yazılmış. tam failsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyumak istemeyen adam -- 9 Mart 2017; 17:13:57 >
  • Dunya lideri diyorlar ya en komigi bu bence

• quote:

Orijinalden alıntı: H4m24

quote:

Orijinalden alıntı: uyumak istemeyen adam

yavaş dönün ümmet yetişemiyor

ulan akp'ye hırsız der kaynak belirtmeden kendi sözüymüş gibi kopyala yapıştır yapar böyleleri.

hasta mısın hocam sen? bu postu bu forumda en az 5 kere gördüm daha önce. bu sefer daha kimse yazmadan konuya girince ben yazayım dedim ne var bunda

sanki gidip patent başvurusu yaptık ben buldum sözü diye

biri de gidip ekşiden entry linki atmış oradan çalmışsın diye attığı linkteki entry ben yazdıktan 2 saat sonra yazılmış

ekşiden falan çalmadım. bu forumda daha önce gördüm, bu sefer de biri yazmadan önce ben yazmış oldum

• biz nazi demedik,

biz nazı dedik nazı.

Almanya'nın nazı da çok pis oluyor dedik.

• Milyar dolar turizm zararı yazmasa eğlenceli

Çok pahalı eğlencelerimiz var

• Bunlara şaşırıyor muyuz? Tabi ki hayır..

Bunlarda utanma arlanma yüz kızarma hiçbişe yok, çıkarları olsun yarın hristiyanım der bunlar, çomarları da klise inşaatına başlar. Bunlar kaypak tipik iki yüzlü insan artığı.

Ülke bölünmemişken, herkes bir aradayken apo italya da diye italyan mallarına yaptıklarımızı hatırlayın, o zamanın insanlarını hatırlayın bir de şimdi terörist ayağına habur'a mahkeme gönderen akepe'yi anlayın, her hafta apo'yla görüşen, kürdistan'ı kabul eden akepe'yi tanıyın.

Ya ne hallerden ne hallere düştük, geri vites fark etmez bunlara... akepe ve yandaşları bu ülkenin başına gelmiş en büyük kötülüktür, tüm dünya birleşseydi böyle düşman icad edemezdi ülkemizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 9 Mart 2017; 18:5:11 >
  • Dış politikamızın ülke saygınlığının ve ciddiyetsizliğin bu denli düştüğü bir dönem yoktur herhalde ve bu rezil intiba nasıl düzeltilir bilemiyorum ben demiyorum ki Almanya falan haklı biz haklı dahi olsak öyle açıklamalar söylemler oluyor ki haksız konuma düşüyoruz ve bu tür açıklamayı o mevkiide ki biri yapamaz kardeşim yaparsan bütün Avrupa ülkeleri sana karşı cephe alması gayet doğal Uluslararası siyaset çerçevesinde oturaklı açıklamalar yapmak zorundayız mahalle ağzı ile siyasi açıklama mı yapılır bir ülkeye ve bunu yaptığın ülkede Almanya yani ülke menfaatini falan düşündükleri yok bunların düşünen insan kesinlikle bu tür açıklama yapıp Uluslararası ilişkileri çok daha zora sokup kendine düşman kazanmaya çalışmaz.

• 1 haftadır forumda dalga geçilen şey gerçek oldu ya la. Biri bunun şaka olduğunu, Türkiye'yi yönetenlerin birer şaka karakteri olduğunu yazsın.

• Bir ülkenin hükümeti diplomasiye dair hiçbir şey bilmeyince böyle oluyor işte. Yabancı ülkelere atar yaptıktan belli bir süre sonra laflarımız yanlış anlaşıldı vs diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1s2s -- 9 Mart 2017; 18:28:0 >
  • Aktroller nerede ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

gençlik kolları yetişin madara oldunuz yine 😂😂😂

oğlum sen beni tanımıyosun ben haydarım ben akpartinin kurucu üyesiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyumak istemeyen adam

quote:

Orijinalden alıntı: bdrhndrmz

Bari ekşi sözlükten aldım de (https://eksisozluk.com/entry/66743524)

sen yenisin galiba diyecektim de "Katılım zamanı: 7 Ocak 2017"

bu postu daha önce kaç kez gördük artıladık hepimiz. sadece bu sefer yazan ben oldum

ekleme: şimdi farkettim de zaten o entry ben yazdıktan 2 saat sonra yazılmış. tam failsin

Yorumu silmiş bir de

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.